Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
5. čer 2009

dadunko tak vše nej k narozeninám a ať ti Tadeášek dělá jen radost 😵
Já nejsem blíženec ..jsem kozoroh,tak abych si pak nepřipadala,že sem nepatřím 😀

andara
5. čer 2009

Dadu.vse nej nej. 😉
Mar-jsem taky kozoroh 😀

mar26
5. čer 2009

andara alespoň jeden parťák 😀 😀

dadunka
5. čer 2009

Mar, Andara díky moc!! Tak, že bychom blížencům nasadily rohy?! 😀

evanek77
autor
5. čer 2009

dadu,
vše nej 😉 🙂 🙂 🙂

mimina321
5. čer 2009

dádunka všetko naj 🙂

sarlotta
5. čer 2009

Dadunka blahopřeju|🙂 vítej v klubu třicátnic🙂)) U mě se taky depky nekonaly. Mmch je tady nějaká rybička? 😅 😀 😀

kackark
5. čer 2009

Dadu vše nej 😵 Seš přeci mladá a krásná maminka 😉 🙂

Jinak já jsem rak a vím, že mám spojence minimálně v ba 😀 😵

tercie
5. čer 2009

Dadu vše nej, já mám taky 30 na krku, jedenadvacátýho, na první letní den 😀 a protestuju, nechci žádný parohy 😀 Já taky depku nečekám, co bych teprv říkala v padesáti 😀 Jůůůůů

evanek77
autor
5. čer 2009

šarlot,
ryba nejsem, ale jsem hned po tobě-beran 😀
jinak já mám 30 odbyto před dvěma lety a také nějak nedepkařím... vadilo mi to kvůli miminku, ale když se nakonec povedlo, tak je všechno OK 😉

maova
5. čer 2009

Ahoj holky, udělala jsem Matýskovi album a jestli si chcete počíst, jak to všechno bylo, popsala jsem to do únorovek 2008, ať to nedávám všude 🙂 Nestíhám všechno dočítat, ani reagovat, ale pořád všem děkujeme za palečky 🙂

mar26
5. čer 2009

Ahoj Marti, akorát jsem ho objevila 🙂 , Matyášek je tááák malinký...je to takový brouček....určitě bude krásně růst a přibírat 😵

murynka
5. čer 2009

marti matyášek je maličkatý ale on to zvládne!! 😵

ted jsme to dočetla na únorovkách četla jsme to se zatajeným dechem jsi velká bojovnice a matyšek také asi má být po kom 😉 😉 moc jsme na tebe mysleli a drželi palečky a držíme stále!!!
přítele si važ 😵 je to úžasný člověk a vy si to miminko prostě zasloužíte!!!!
držím palce!!! 🙂

evanek77
autor
5. čer 2009

holky, já to nemůžu najít...

kackark
5. čer 2009

Marti, právě jsem si to dočetla a klobouk dolu, si silná, statečná žena a Matyášek je určitě po Tobě, vím to 😵 Každý den bude líp a líp a v září se budu moc těšit na fotečky, jak si Matýska povezete domů 😉 🙂

mar26
5. čer 2009

Marti tak jsem si pěkně u tvého popisu pobulela 😔 ,jsi moc statečná, přítel úžasný a Matýsek bude po vás obou a vybojuje si to 😵

evanek77
autor
5. čer 2009

děkuju,
albíčko jsem našla, je to pusinka krásná 🙂
jdu na povídání

evanek77
autor
5. čer 2009

to je tak úžasně silnej příběh, jak se všichni semkli, aby vám Matyáška zachránili 😉 Jste s přítelem moc silní a stateční, a to jak se postaral by asi zvládl málokterej chlap, nezatáhnout se v takové chvíli, ale pomoct a držet tě 🙂 🙂 🙂 Matyášek má úžasné rodiče, jak už psala kačka a určitě si poradí, bude bojovník po vás 😉
bulím tu taky, štěstím, že to tak dopadlo a že když člověk vydrží bojovat, tak se dočká 🙂
moc moc sil, štěstí a zdraví pro vás všechny, jste nádherná rodina...

kackark
6. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................26DC
Tercie...................24DC
Strouzek................23DC
Nella......................20DC
Mimina...................19DC
Papua....................15DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. genetické vyšetření

kackark
6. čer 2009

Ahojky holky, u nás alespoň pro tuto chvíli svítí sluníčko, tak doufám, že i u vás je trošičku hezky a přeji vám pěkný víkend. Za chvilku se pojedu podívat na jednu nevěstu (kolegyňku), tak se už těším 😵

murynka
6. čer 2009

dobré ráno 🙂

kači užijte si to na svatbě 😵 😵 nevěstinka bude určitě kráásnáá 😵 😵

evanek77
autor
6. čer 2009

kači,
krásnou svatbu, snad vám nebude pršet.

tercie
6. čer 2009

Ahoj holky, u nás teď taky byla nevěsta, mooooc jí to slušelo, švagrová dělala účes a pak šla za svědka, bude to tajná svatba, takže asi docela sranda pro příbuzný, až jim to jen oznámí 😀 Hned bych se taky nastrojila, když jsem je viděla, ale vdávat znovu už ne-eeee 😀 Máme zítra 6. výročí svatby 😅

Kači ať se vám tam líbí a ať neprší😉

Mao příběh jsem taky četla, už včera večer, ale nebyla jsem schopná napsat, protože mě to hodilo zpátky k tomu co jsem prožila, u tebe o to veselejší, že máš Matyáška. I když nemá vyhráno, on to zvládne, a ty taky, stejně jako jeho příchod na svět. Jsi moc statečná, i tatínek a přeju ať už je teď jen líp!!!!! Přece nemůže ta smůla trvat věčně!
Malinkej je moc nádherný miminko, a počkej, jak jednou bude lámat dívčí srdce 😉

mimina321
6. čer 2009

mao prečítala som.........Matyášek je kásny drobeček a bojovníček aj s maminkou 🙂

ba111
6. čer 2009

Držím palce Martinko!!

mar26
6. čer 2009

Martinko pořád na vás oba myslím a posílám Matyáškovi sílu...nakukuju do únorovek...snad Matyášek brzy tu infekci zvládne a bude líp....vím,že to co řekl doktor moc nepovzbudí,ale moc mu věřím a určitě to vše zvládne. Držte se!!!

maova
6. čer 2009

Moc děkuju holky, jsem z toho dneska nějak mimo, pořád se mi chce brečet, ale asi bylo jisté, že to přijde, jen už bych chtěla být doma a vybrečet se pořádně tam.
Dostala jsem teď kapačku s antibiotikama, tak nevím kolik jich ještě bude, ale doufám, že se to z toho těla nějak brzy dostane a budu moc jít domů a tam to budeme zvládat s přítelem společně líp.
Asi teď nezvládám psát všude, tak prosím čtěte v únorovkách ano?
Moc děkujeme.

inneska
7. čer 2009

ahojte bambulky 🙂

a čo to čítam?? martinka má chlapčeka 😵 😵 Marti..mocinky ti gratulujem z celého srdiečka, a prajem hlavne vela zdravíčka, určite to s matýaškom zvládnete, teda hlavne on, aby mohol čoskoro byť u maminky v náručí, pretože tam mu bude najlepšie 😵 tak sa teda držte, musíte byť silní to zvládnuť a potom príde už len to krásne a vy budete spolu ako jedna šťastná rodinka...držím pästičky 😉

inneska
7. čer 2009

a čo sa týka mňa, sme zatial v poriadku, na pôrod to ešte ani z ďaleka nieje, tak čakáme...chodím už na poradne do nemocnice v Bratislave a je to fajn...maličký(či skôr velký?? 😅 )už teraz váži 3550g, tak uvidíme kolko ešte naberie do pôrodu...ja sa zatial cítim fajn, žiadne bolesti, len to že fučím ako lokomotíva pri každej činnosti 😀 ale inak super 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru