Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
10. čer 2009

Evi, taky dobrý 😀 😀 😀

Dokud tu není mrňous, tak se držím a ještě ani jendou jsem mu nic neřekla, byla jsem asi až moc vychovávaná k uctě ke starším, ale až tu bude miminečko, tak mám pocit, že se za něho budu prát jako lev a to se pak začnou asi všichni divit. Představ si, kdybych tam měla třeba jeho dupačky 😕

murynka
10. čer 2009

ahojky jdu pozdravit mám střevní potíže ☹ a je mi ouvej ☹

evanek77
autor
10. čer 2009

mury, ☹ ☹ ☹
ať je brzy líp...

kackark
10. čer 2009

Mury, to je mi moc líto ☹ ☹ ☹ Přeji brzké uzdravení 😵

papua
10. čer 2009

Ahoj holky!

Myslim velmi na Martinku aj na Katusku! Prosim ja som nedostala IP, mozete mi napisat?

tercie
10. čer 2009

Kači tééééda 😀 😀 😀 😀 musím se smát ale věřím, že tobě v tu chvíli do smíchu nebylo...

Mury dej si minerálku, dr mi říkal, že když mám průjem, mám pít iontový nápoje...a fakt mi po ní bylo líp, i když má bubliny 😉

kackark
10. čer 2009

Terci, počkej až to budu dnes vyprávět mamce. Jak byla v nemocnici, tak jsem u nich prala pár praček Aničce a taťkovi a dala jsem Ariel co tam mamka měla i na tmavý prádlo, a tak se divila a říkala, že tam má nějaký obyčejnější, co bohatě stačí a já jí oponovala, že v něm radši peru vše, že to pak krásně voní. Atd. No a tohle má za to 😀 😀
A nejvtipnější na tom je, že když jsem odjížděla, tak to prádlo bylo suché, ale říkala, jsem si, že ho sundám, až se vrátím, aby se v koši zbytečně nepomačkalo, že se bude lépe žehlit, měla jsem radost i z těch pár kapek, jak to bude krásně nakropené, a že se bude žehlit jedna báseň. Když jsem viděla tu spoušť, tak to byla pro mě jak studená sprcha z čistého nebe 😀

kackark
10. čer 2009

Ahoj papu, máš IP 😵

evanek77
autor
10. čer 2009

jé, já už ti to odeslala

kackark
10. čer 2009

Evi, to nevadí, bude to mít dvakrát 😀 😀

kackark
10. čer 2009

Holky, tak právě psala ségra, že řidičák je hotový. Doslova napala: Tak si na mě ode dneška dávejte pozor, jsem řidička 😀 😀 😀

Holky, přišly vám včera fotky od Monči? Já ji asi špatně napsala adresu na sebe ☹

tercie
10. čer 2009

Mě nepřišly páč já tu včera nebyla a adresu jsem jí neposílala 😀

Kači ten váš děda je fakt Pat a Mat v jednom 😀 Nejhorší je, ž to v podstatě myslí dobře a že mu ani nemůžeš vycinkat 😀
Já taky věšívala prádlo ven na terasu, jenže občas se stalo, že m ho švagrová nebo tchýně sundaly, a nechaly ho tam ležet a pak se mi v něm válely kočky, to by mě taky čert vzal... takže suším v ložnici na sušáku, jenže to pak není tak krásně voňavý...

sarlotta
10. čer 2009

Ahojík holky... Martince s Matýskem a Katušce a Lukáškovi posílám moc moc energie a sil. Ale oni to zvládnou jsou holky a kluci šikovní 😉

A co nového u nás.
Malý má skutečně neštovice takže 14dní samotka...venku už je zase hnusně, takže to tolik nevadí....konečně drahý zprovoznil satelit, tak ho trochu zabavím i při tom ležení. Teploty nemá, pupínků cca 30 tak jsem spokojená, že to nemá žádný hororový průběh))

No a na genetice to bylo šup šup...pokecali jsem s doc...jakože máte v rodině nějaké genet.zatížení..NE. Berete nějaké léky ... NE léčíte se s něčím.. já lehce vyšší cukr a manža lehce vyšší cholesterol. Nějaké operace, alergie. OK nabrali krev a pápá lálá.. výsledky Vám pošleme za 6týdnů. Budou dělat vyšetření karyotypu a vyšetření trombofilních mutací.

Ještě sem se dozvěděla, že když jste nachlazení nebo si dáte nějaký vitamín před odběrem, tak pak jim to pomaleji roste a výsledky jsou za dýl.

K vitamínům, doc doporučil kys. listovou, calibrum nebo femibion, že je to vcelku jedno a když sem říkala, že manža jí selen, zinek..tak říkal, že víc už opravdu udělat nejde.

evanek77
autor
10. čer 2009

šarlot,
tak snad to prostě byla dvojitá smůla a teď už bude všecičko na jedničku 😉 🙂
a Kryštůfkovi brzké uzdravení, pro děti je težké vydržet v posteli....

evanek77
autor
10. čer 2009

kači,
že sestře gratulujem a hlavně opatrně 😀

sarlotta
10. čer 2009

Evi , děkuju...doc se nechtěl vyjádřit, prý až jaké budou výsledky. Jsem ochotna čekat do září...tak doufám, že do té doby budou 😉

evanek77
autor
10. čer 2009

šarlot, nám výsledky z genetiky trvaly dva měsíce, ještě si pamatuju, jak se mi klepala ruka při roztrhování obálky... ale nám nic nenašli 😉

tercie
10. čer 2009

Evi vám to poslali poštou? My si pro to budem muset jet do PLzně... Budu volat teď ve čtvrtek, budou už to 2 měsíce, v sobotu... ☹ Minulý týden mi řekli že mají vyšetřenou teprve placentu, že mám ještě počkat...

evanek77
autor
10. čer 2009

terci,
ano, nám poštou a to to tam máme 15min procházkou 😀

tercie
10. čer 2009

Nehraju, a my tam pojedem pro cár papíru 90km 😀

sarlotta
10. čer 2009

No mě taky řekli že to pošlou domů 😉

mimina321
10. čer 2009

ahojte 🙂 dorazila som od lekárov a bola som aj u gyn.,mala som v pláne požiadať o HP a horm. stimuláciu ale je chorá nebola tam ☹
idem prečítať čo ste popísali dnes je toho hojne 🙂 😉

strouzek
10. čer 2009

ahoj holky 😵

evanek77
autor
10. čer 2009

ahoj strouži 🙂
mimi, to naštve...

mimina321
10. čer 2009

evi nechali sme to na prírodu 7 mesiacov tak bude mať šancu aj 8 😒 dnes som začala piť ten zázračný aloe gel kt,detoxikuje a napomáha otehotneniu 😕 čakala som,že to bude chutiť lepšie 😅 ale čo už.....
Kačka ten váš dedo je to isté ako evinkin svokor 😵 dať ich dokopi a mám po ptákoch 😀 😀 😀
sarlott-nech tá genetika dobre dopadne 😵

mimina321
10. čer 2009

chcela som napísať máme po ptákoch 😅

jaspina
10. čer 2009

Mimina - na to aloe pozor. Já pila to z těma kouskama vevnitř a bylo mi z toho akorát zle a taky jsem se z toho málem pos....! Teda vlastně né málem 😀 Lítala jsem celý den jak strhlá a už bych to nedala do pusy 😝

evanek77
autor
10. čer 2009

mimina,
tak snad se příroda umoudří 😉 😉 😉

mimina321
10. čer 2009

jaspi z každej detoxikačnej kúry viac cikáš a niekto aj to druhé 😀 tým telo vylučuje toxíny 😵
však som doma tak môžem troniť na wc od rána do večera 😀 😀 😀 len aby to pomohlo 😵

mimina321
10. čer 2009

evi bola by som tak rada,ale čím dalej mám pocit,že bude asi treba trochu tomu pomôcť-čo už....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru