Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
7. pro 2009

Popředu nebo pozadu, holk já si upravila datum poslední ms tak, aby mi to ukazovalo správně 🙂 Jsem měla poslední mrchu 9.7. ale ovu až 17DC, tzn o tři dny pozdějš tak jsem si zadala ms na 12.7. a ukazuje mi to jako hodinky 😉 Švýcarský 😀

Strouži a co teda jíš? A hele, krupičku jsem taky dlouho neměla, naposled tak před měsícem 😀

strouzek
7. pro 2009

jaspi ty máš divný chutě 😀 já tyhle věci mám jako děsivou vzpomínku ze školní jídelny, furt vidím jak nademnou stojí vychovatelka a nutí mě sníst držkovou a mrkev, nevyblila jsem to tam ale doma pak všecko a k tomu jsem dostala horečku nevím jestli z toho šoku tak máti tehdy letěla do školy a od tý doby jsem takový zrůdnosti nemusela jíst. 😀

tercie
7. pro 2009

Jaspi ani kyselý vokurky s koprem?

Strouži teď jsem na to jako přišla jo, že tvůj manža je vyčůranej jak díra do sněhu totiž 😀 S tím vychvalováním mámino kuchyně se on jenom sichruje, že ho nenechá o hladu až budeš v porodce. Tak jen aby se tomu šplhounovi to lano nepřetrhlo 😀

strouzek
7. pro 2009

tercie všecko jen tyhle věci ne 😀 třeba můj jídelníček za víkend jo? (a ne že řeknete že jsem prase ) 😀
v sobotu nudlová polívka, jitrnice, párky, jogurt, musli, ovoce..
v neděli uzená polívka, jitrnice,jogurt, bramboráčky, řízková bageta, párek v rohlíku, salám+ rohlík, ... to víte jeli jsme z bazénu tak byl hlad 😀 😀
dnešní menu: prdelčka a halušky 😀

strouzek
7. pro 2009

tercie tak to si piš, kdykoliv jsem někde byla tak se k někomu nasáčkoval 😀 když jsem byla na štítku tak se nakvartýroval ke tchýni ta mu vyvařovala,pekla buchty... pak jsem se vrátila z nemocnice a byl zase na hladovce protože jsem nemohla nic dělat tak chodil dělat hladový oči k našim 😀 😀

tercie
7. pro 2009

strouži tak to není tak hrozný 😀 Jsem to čekala horší 😀 Jako z dob školní jídelny já bych nepozřela haši 😀 JInak všechny ostatní znechucený jídla už jsem zas za ty léta začala jíst 😀

Musím jít fakt vařit, pak se stavím jo? 😉

strouzek
7. pro 2009

to já taky, všechny jídla z jídelny byli nechutný a já je dneska normálně jím jen tuhle trojici teda nejím nikdy a nikdy jíst nebudu

simlenka
7. pro 2009

Mila alexo,jak te jen napadlo,ze by si lavazzza,katuska ci dracekmracek mohla vymyslet? vse do sebe prece logicky zapada,ne? 4 dny bolesti a hopsani na mici a az pak vyvolavacka,pri zhorseni zloutenky te pusti domu - co ti na tom nesedi? neboj,ne vsichni ji to zerou,nektere se tim jen kralovsky bavi. ja naopak kacence dekuju za uzasnou komedii 😉 vime svoje

papua
7. pro 2009

Tercie: no ja som mala ovu az na 19DC cize o 5 dni neskor ako som mala a tak je prcek o 5 dni mensi...Ale mozno to dobehne 🙂

Strouzi: to je super ze je vacsi, aspon bude na svete mala skor 🙂

Mar: dakujem moja, mam sa OK, akurat ma caka asi bud. tyzden amnio, uvidim, ci uz sa bude dat robit a kedze je to pred vianocami, tak mam z toho trochu strach, ale lepsie ako po vianociach, lebo to uz by som zase dlho cakala....

strouzek
7. pro 2009

simlenko?? nechápu ale to je fuk

papu jak brzo? to mi neříkej? já si už sháním špunt mezi nohy, páč chci aby se malá narodila až kolem 23. března protože má manža narozky 😵

strouzek
7. pro 2009

jinak papu určo amnio dopadne dobře, čím dřív tím líp,lepší před vánocema aspoň se budeš šetřit mezi svátkama a za jak dlouho ti řeknou výsledek??

strouzek
7. pro 2009

kde je dneska kackark?šla na kontrolu že? nerodí už sakra náhodou?? jsou i případy že šla holka z poradny rodit třeba moje kolegyně si vyjela prej autobusem do poradny a z tama jí vezla sanita do porodky 😀 😀

papua
7. pro 2009

Strouzi: bude ma to stat majland, ale max do 3 dni mam vysledok 🙂

papua
7. pro 2009

Strouzi: ja som tiez zvedava ze kde je Kaci, ale asi na nakupoch 😉, KO ma zajtra...

tercie
7. pro 2009

Simlenkko a alexo, nelezte sem a nenavážejte se. Starejte se o svý a nechte nás na pokoji. Myslete si co chcete ale nepište nám to sem, nejsme na to zvědavý.

Doufám, že jste to pochopily!!!!!!

strouzek
7. pro 2009

jo a že se vracím ke dráčkovi, jako proč by to nebylo možné s tou žloutenkou aj. věci?? kdybych neznala z vlastní zkušenosti či vyprávění české nemocnice a doktory tak bych tomu taky nevěřila ale mě stačilo že mě taky s bolestma jak prase a krvácením pustili domů že mám přijít až za pár dnů s papučema a 60 kč a když jsem je prosila aby mě vzali na sál tak mi řekli že to není chicago hope abych měla potrat na počkání a že jsem musela vyplňovat dotazník že máme doma topení a jestli bydlím v bytě či domě aj. neskutečné věci které bych taky nezažila neprožít je sama.

strouzek
7. pro 2009

papu majland znamená kolik? každopádně do 3 dnů je úžasná doba dala bych za to i dva majladny i kdybych si měla vzít půjčku v bance.

ježiš už mi hrabe, ne nezažila ale nevěřila neprožít je sama. jak píše tercie, my na to nejsme zvědavý, a jestli je to co píšete pravda a my jsme hloupé naivky no tak jsme a co 😎

strouzek
7. pro 2009

tercie koukala jsem na váš kočárek krásnej taková barva krásna koukavá, to se bude malej mít 😵

tercie
7. pro 2009

Jako mě je to jedno, jestli si tu někdo vymejšlí nebo ne, já tu jsem abych si popovídala, a podpořila ostatní, a nebo si postěžovala, a podpořily mě ostatní a jestli tý pozornosti potřebuju víc a trochu si něco přibarvím, no a co? Kdo jste, abyste mě soudily? Tak se jděte vycpat, povídejte si ve svých diskusích a nás nechte na pokoji.

strouzek
7. pro 2009

tercie klííd, už na ně prdíkujeme, ještě si je znepřátelíme i my a co pak? mě budoupsát že píšu výmysli o štítce a tobě zapřou vaši holčičku protože potřebujeme aby nás někdo litoval 🙄 že to ty lidi baví, já teda taky furt čumím když je čas k jiným lidem do diskuzí ale nějak zvlášť to neřeším co kdo píše co sedí nebo ne

papua
7. pro 2009

Strouzi: stoji to 288 eur, co je necelych 9 tisic na SR a asi 7 a pol u vas? tak nejak...ja som si presne povedala, ze tie peniaze mi stoja za to nemam nervy cele vianoce, akurat pevne verim, ze to bude OK a budem mat tie najkrajsie vianoce 😉

Baby z inych tem, ja si tiez myslim, ze chodte niekam inam, my na to nie sme zvedave 😠 , ak mate s tym problem, rieste si to inde....Alebo sa vyspite a zajtra vam bude lepsie 😉

jaspina
7. pro 2009

Terci kyselé okurky už vůbec ne 😝 Já včeobecně na kyselé nejsem..
Strouži my jsme držkovku ve škole v životě neměli.. Jen si pamatuju hnusnou rajskou polívku s rýží a vždy v úterý fazolovou polévku a kuřecí suché maso se suchou rýží 😝 To byl fakt humus, ale naštěstí mě nic z toho nepoznamenalo tak, že bych to nejedla do dnes..

strouzek
7. pro 2009

papu tak to není taková hrůza, jako jsou to prašule ale myslím že to za to stojí a hodně. to bych radši zrušila vánoční dárky a ty penízky dala na amnio než se nervovat, pro tu jistotu to stojí 😉

papua
7. pro 2009

Strouzi: presne 🙂, prasne tak to aj ja beriem 🙂

strouzek
7. pro 2009

jaspi já taky nejím okurky ani normálně ani v těhu, ne že bych k nim měla odpor ale vybrat si kompot a okurek tak dám přednost kompotu. jinak rajskou v jídelně jsem taky neměla ráda a jindy jsem jí ani nikdy nejedla protože mamka rajskou polívku nedělala nikdy a já jí automaticky taky nevařím protože to ani neumím 😀

tercie
7. pro 2009

Strouži máš recht, kašlu na to, akorát mě to toí když se někd sere s prominutím tam, de o to nikdo nestojí.

Dík za pochvalu kočárku, focno sice pod blbým světlem ale venku bude krásnej 🙂

papua
7. pro 2009

Tarcie: kocarek je fakt super, aj ja ho chvalim!!!!!

jaspina
7. pro 2009

Terci hezký kočárek 🙂
Strouži já bych si pod pohrůžkou násilí snad vybrala tu okurku než kompot 😀 Ten fakt nemusím a navíc jak si to dá někdo jako přílohu k obědu - to je pro mě zvěrstvo 😝 😀
Papua a kdy jdeš na to amnio - asi jsem to přehlídla.
Holky byly jste někdy na stránce mimiangel? Já tam omylem zabrousila a nemám sílu číst víc ☹

strouzek
7. pro 2009

tercie asi tak
kočárek je fakt pěknej i na fotce a na denním světle bude bomba. já mám univerzální barvu černooranžovej kdybychom měli ještě druhý dítko.

papua
7. pro 2009

Jaspi: no v pondelok 14.12 sa vlastne rozhodne ci v stredu 16.12., ak nie, tak 23.12 - jeden den pred vianocami.....:-/, ale este idem teraz v stredu na poradnu za mojim dr. tak uvidim aj co on povie....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru