Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
7. led 2010

papu třeba jsou ale ty je necítíš, já mám dost velkou placentu dle doktorky a taky jsou dny kdy malou skoro necítím nebo vůbec klidně i 4 dny a dr. mi ukazovala na utz že zrovna mám placentu ve středu pupku a že malá se hýbe jak drak ale že placenta nemá nervové zakončení takže když bouchá do placenty tak neucítím nikdy nic. třeba teď jsem neměla pohyby zase 3 dny a od včera zase skáče až moc. 😉 každopádně jestli si nejseš jistá skoč na utz

strouzek
7. led 2010

každopádně ve 20 tt jsem skoro pohyby neměla vůbec spíš když jsem si lehla a hoooodně se snažila něco vycítit tak jsem ucítila tak 2x ťuk ťuk ani jsem nevěděla že to jsou pohyby spíš jsem měla pocit že mi tam ťuká tepna

papua
7. led 2010

Strouzi: no mne robili utz minuly tyzden na tej amnio, takze si hovorim ze ak by nieco tak by sa uz nieco udialo asi....Ale take akokeby tepnu citim aj obcas malinko, len si to asi prilis porovnavam s tym minulym.....Asi zbytocne panikarim...Ale to uz bude z tych nervov kvoli vysledkom....

sarlotta
7. led 2010

strouži to je dobrý🙂 já dostala zlatý dudlík-přívěsek🙂))

papua já měla pohyby u malého ve 21tt a to se mě doc ptal na kontrole a co pohyby a já říkám, nic a on no už by měli být ... tak jsem si večer lehla a dala ruce na břicho a po těžkém soustředění jsem cosi cítila 😅 😀 tak neboooj. 😉

mimina321
7. led 2010

stouži som pn teraz som tak trochu neschopná,nemotorná chodím už celkom dobre len to ohýbanie mm ma musí obúvať 😅 tiež nemôžem ťažké veci ....
papu neboj možno je drobček tochu lenivejší a moc sa mu vrtieť nechce....
no tých 9 týžňov prežijem 😅 koncom marca sa tam máme zastaviť a dohodneme sa ako dalej-to ubehne do konca januára som určite doma na pn mám hrozný krvný obraz....tak musíme počkať kým sa to dá trochu do kolají....som vyblednutá ako smrť 😅 no kočka 😀 😀 😀

papua
7. led 2010

Sarlott: tak to nebudem riesit ani radsej, ono je to asi individualne v kazdom tehu aj tak....Asi sa sledujem moc aj tak...

papua
7. led 2010

Mimi: nic si z toho nerob, ja som chudokrvna permanentne a bleda jak smrtka furt 🙂 😉

mimina321
7. led 2010

papu u mňa je to také nezvyčajné....každý kto ma vidí tak lamentuje.... 😅 😅
a s tým sledovaním,no poviem ti potom čo si tu každá z nás užila ani nieje divu že sa viac sledujeme,to už ani ináč nebude
aspoň vidno že na detičkách nám moc záleží 😵

strouzek
7. led 2010

papu určitě to bude v pořádku máš nervíky to je jasný. já byla kolem toho 20 tt doma sama, manža v tom thajsku tak jsem taky hysterčila protože mi každej říkal jaký kopance měl od 17 tt a já furt nic. měla jsem tehdy před kontrolou na gyndě tak jsem brečela že je určo něco špatně no a pak malá na utz lítala jak čert a já nic necítila. doktorka mi to tehdy vysvětlila tím že jednak je mimčo v tý době ještě malinkatý na velký kopance, za druhý je tam ta placenta a za třetí je to taky o tom jakou postavu má mamina.jestli je to kost a kůže tak je cítí výrazněji než já s 90 kg 😉
jinak s tou bledostí to je jasný, já ani po tak hrozném zákroku nejsem a jsem bílá jak stěna. ještě že existuje makeup 😅

strouzek
7. led 2010

jinak holky musím vám říct že já fakt asi přitahuju průsery nebo nevím, dneska kolem oběda zvonek a tam chlap v civilu a ukazuje mi průkazku že je od kriminálky že ať s ním jdu do sklepa na identifikaci. že mi nemůže nic říct dokud to nepotvrdím tak jsem se klasicky rozklepala co se stalo, a navíc jak vidím policajta tak se klepu no a tam jsem se dověděla že nás vykradl soused.že se u něho našli naše věci, vzali toho kluka a odtáhli do auta, mě řekli že mám zavolat manželovi a odjeli. tak manža přijel dom taky vyklepanej za chvíli se ti chlapy vrátili chtěli udělat zápis ze sklepa co chybí atd. pak zase odjeli a manžovi řekli že musí ve 3 hod. na kriminálku udělat oficiální prohlášení a zápis a že bude asi svědčit u soudu. no mazec tak manža bude svědčit u trestního soudu páč ten soused toho má dle všeho víc a já budu svědčit kvůli práci u obchodního soudu. to jsme rodinka co??? 😀

evanek77
autor
7. led 2010

Ahoj vlaštovičky, jdu vás po svátcích pozdravit, nestíhám dočítat....
jen vidím, strouži, to ti fakt udělali jako těhuli? ti policajti jsou telata...

evanek77
autor
7. led 2010

holky, ¨
jsem nána pitomá a jak se malej narodil, tak jsem odpověděla nějáké redaktorce, co hledala příběhy lidí, kteří přišli o mimčo. Já to brala jako mail, který jí pomůže nás pochopit. No a ona že chce natočit rozhovor... Já nevím, sice jsem v rámci práce párkrát rozhovory pro regionální televize dělala a kamera mi neva, ale přijde mi to takové smutné téma, jako bych našeho broučka prodávala... Asi jí napíšu, ať se nezlobí... Co si o tom myslíte?

evanek77
autor
7. led 2010

papua,
záleží jak máš placentu, neboooj 😉 🙂 🙂
mimina,
ach jo, já ti z celého srdíčka přeju, aby ti letošek všechno vynahradil, i když do něj vstupuješ jako smutná bledulinka 😉 😉 😉

kackark
7. led 2010

Evi, to jsi odpovídala té redaktorce z České televize?

kackark
7. led 2010

A zdravám Tě po tak dlouhé době 😉

kackark
7. led 2010

Strouži, ty těch zážitků teda máš, ale tenhle Ti vůbec nezávidím 🤐

strouzek
7. led 2010

ahoj evulko no jo, jako až se mi udělalo z toho šoku blbě ještě že manža pracuje v místě představa že bych ho měla daleko a musela tam jít sepisovat výpověď na kriminálku sama tak asi z těch nervů porodím. i tak se klepu ještě teď.

jinak s tou paní no já nevím, na jednu stranu by se mi asi nechtělo to rozebírat s cizíma a vracet se k tomu ale zase je fakt by takový příběh mohl někomu kdo zažil něcopodobnýho pomoct.

evanek77
autor
7. led 2010

ahoj Kači,
asi, už ani nevím...
co Tádíček?
My cvičíme vojtovku, tak se nenudíme...

evanek77
autor
7. led 2010

strouži,
jako těhotné mi tam zvonit policajti, tak si cvrknu strachy... tě obdivuju, jak jsi to zvládla...

evanek77
autor
7. led 2010

s tou televizí nevím, nechám si to zatrhnout od manžela a bude, já jí jen psala, jak na takovou věc reaguje okolí a co doktoři...

tercie
7. led 2010

Ahoj kočky, tak dnešní test na cukrovku jsem zvládla, a ta sladká voda nebyla tak hrozná, já z toho měla hrůzu, abych se třeba nepozvracela, všichni mě strašili a litovali, že nezávidí, a nakonec to byla brnkačka. Mělo to citronovou příchuť takže to trochu srazilo tu sladkost, něco jako sladká citronáda, půllitr jsem vyžahla nadvakrát, a v pohodě. Akorát mě po tom děsně pálila žáha, jsem tam seděla ty dvě hodiny s knížkou a modlila se ať to uteče, abych si mohla něco na tu žáhu vzít.

A jdu dočst novinky 🙂

strouzek
7. led 2010

evi jako ani nemluv, spocená jsem byla a vlastně potím se ještě teď tak už mámdneska na sobě 3. tričko. každopádně víc jak policajti mě nasral tchán, manža tam měl k němu jet odpoledne a tím že kolem poledne tu byla ta kriminálka že přijedou ještě jednou a nevíme kdy a navíc měl přijít chlap na okna tak manža mu volal že nedojede. no a on nasraný že jako jestli nejsem schopná to zvládnout sama že on ho potřebuje a volal mu snad 5x jestli tam už ti policajti byli znovu že ho potřebuje a víc ho nezajímá. tak jsem kromě šoku dostala hysterák a ječela jsem po manžovi že co si jako myslí že když jejich psovi se zlomí drápek tak je to megatragedie, kdykoliv jsme něco chtěli tak se neobtěžoval pomoct (svatba stěhování malování ...) ale nás vykradou lítá tu kriminálka, má přijít chlápek na okna já těhu a vyklepaná jsem jak prase a ho to nezajímá bo potřebuje nějakou kravinu !!!!!!!

horší že manža začal tchána obhajovat že chudákovi tatínkovi to slíbil že jít do sklepa přinejhorším zvládnu atd. tak jsem práskla dveřma že to posral že bude doma nebo jdu s kocourem k našim že mi tu dělá scény kvůli každý kravině ale že můžu z těch nervů porodit to je mu u řiti jak jemu tak tchánovi a že i když má tchán v sobotu narozky že mě tam nikdo neuvidí bo jsem tak nasraná že bych to nevydržela a něco mu od plic řekla.

strouzek
7. led 2010

jinak já bych asi do tý telky šla ale manža by mi to zakázal jak ho znám

tercie no super já se taky bála hystorky jak z toho holky zvraceli ale nakonec jsem tu vodu vypila a ještě ráda páč mě to chutnalo že bych si klidně i přidala 😅 no každopádně chutnat chutnala ale cukrovku mi to potvrdilo takže k prdu tak snad budeš mít lepší výsledek 😉

evanek77
autor
7. led 2010

strouži,
u vás teda bývá itálie 😉 budu k tobe chodit na kurzy asertivity 😉

strouzek
7. led 2010

😀 😀 😀 😀 Evi hlavní že já chodila na kurz asertivity a mám na to i takový to osvědčení o absolvování ale dle mě je lepší pořádný hysterák a itálie 😀

tercie
7. led 2010

Strouži ty vogo, jako říct mi že mám jít identifikovat, tak už bych za tím viděla mrtvolu, a to by mě nikam do sklepa nedostali ani boha... Fůj 😀 Ještě že to byl jen vykradenej sklep. A to vás vykradli, vy jste to hlásili a pak našli ty věci u souseda, jestli to dobře chápu?

Papu neboj, já teda cítila taky brzy ale třeba moje ségra měla pohyby až ve 22tt 😉 ani teď podruhý v 19tt ještě nic necítí, tak nenervi, mimís určitě dá vědět, že tam je 🙂

Mimi už jen 9 týdnů, tak to je za pár, hlavně se do tý doby dej pěkně dokupy a pak to půjde jak po másle 🙂

Strouži mě taky docela chutnala, a i jsem za ní byla docela vděčná, protože jsem byla hladová jak pes 😀 Uvidíme, výsledek se dozvím 18týho na kontrole...

kackark
7. led 2010

Evi, jakpak to, že cvičíte Vojtovku? A na co?
Já té paní taky psala maila, dokonce mi i moc hezky odpověděla. Ale týkalo se to vlastně toho, že v dnešní době dr. často přistupují k umělým přerušením těhotenství, a tím, že já se pro to "musela" taky rozhodnout, tak jsem jí nezapadala do jejich představ. Já jí psala proto, aby se snažila pochopit i to, že jsou případy kdy se maminka rozhodne pro přerušení i z jiných důvodů než je obava z výchovy děťátka s postižením. Ale do televize bych nejspíše nešla, ikdyž mám doma bobíška, je to pro mě velice citlivé téma, dokonce malému často o Natálce vyprávím a on tak krásně poslouchá.

kackark
7. led 2010

Ach strouži, koukám, že jsou všichni chlapi stejní 😠 Naplácat jim na prdel. Doufám, že se mi podaří vychovat méně sobeckého a sebestředného chlapa, než je ten můj, ale jsem na to sama zvědavá.

kackark
7. led 2010

Terci, tak ti přeji, ať to dobře dopadne 😉

kackark
7. led 2010

Holky, já jsem utahaná jako pes, malý od rána téměř nespal, za celý den naspal asi jednu hodinu a to ještě po kouskách. Pořád ho mám na rukách, nebo u prsa.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru