Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
19. led 2010

Mimi, Jaspi: nevadi, ved zajtra idem k Dr., ja len ze ci nahodou, mozno maminy uz budu vediet....🙂.
Jaspi: ja som po laparke bola total odrovnana, som sa nemohla vystriet este 3 dni poriadne, lenze kazdy to znasa inac, niekomu neni nic....Ja sa priznam, mna straaasne bolelo brucho a chrbat, nespominam na to rada....Ale kedze mam za sebou uz horsie zazitky, tak som na to aj zabudla 😔

tercie
19. led 2010

Ahoj vlaštovičky 🙂
Papu mě taky občas tvrdlo od 19tt, nevím, jestli to budu umět popsat, ale je to takový spíš nepříjemný než aby to bolelo, děloha je najednou tvrdá a smrsklá, a jakoby skoro cítíš obrysy mimča pod kůží... a za chvíli to přejde, měla jsem to tak jednou denně, koupila jsem si magnzko a beru jednu denně, preventivně a teď mám celkem klid...

mimina321
19. led 2010

no pilates bude musieť počkať jaspi,budeš sa musieť chvílu šetriť 😉
ja tú laparku ani moc necítim nemôžem ale makať ako bolo bežné,ked nenamáham brucho tak to celkom ujde

papua
19. led 2010

Tercie: ahoj moja, no tak to je asi to tvrdnutie, trva to vzdy iba par sekund a neboli to, len je to take neprijemne ako pises, ako keby stiahnutie maternice a trosku pocit tvrdosti akokeby...to bude asi on...musim to povedat Dr.Zajtra idem, drzte mi palce, lebo budem mat vysledky , bojim bojim.....

mimina321
19. led 2010

papu neboj bude to ok 🙂 držím palce 😵

murynka
19. led 2010

ahojky mimi když tě tu vidím máš ty stránky na slovenské stránky jak tam bylo to těhu oblečení s potiskem tlapičky atd moc děkuju

tercie
19. led 2010

Papu jo, to je ono, ale to prý nic není, když to není moc často. Doktorovi to řekni, dostaneš taky hočík 😉 Na výsledky budu moc držet palce, ale určitě to bude v pořádku a princeznička je zdravá jako řípa 🙂

papua
19. led 2010

Tercie dakujem!!!!!!!

jaspina
19. led 2010

Papua budu držet palce ale neboooj, všecko bude o.k! 😉
Já jsem byla 10 let zpátky na laparce a brali mi slepák - pamatuju si, že mě hlavně bolela ta jizva vevnitř - po tom slepáku. Ale bylo mi blbě 3 dny, tak to bylo hrozné když jsem zvracela 😝 To bolelo jak čert.. A záda dole souvisí s dělohou - ona je prý nějak upevněná na bederce či co, tak se to odráží.. mě třeba bolí záda před MS a když jsem byla po operaci čípku, tak mě nebolelo prakticky nic, ale záda šíleně! A někoho i při těhu bolí záda první.. Ale tak přežily to ostatní, přežiju to snad taky 😉

jaspina
19. led 2010

Nemáte někdo doma prosím vanu vířivku - nebo nějaké zkušenosti? Jaká je?

tercie
19. led 2010

Jaspi osobní zkušenost nemám, ale ptali jsme se na ni známýho v koupelnovým studiu, a rozmluvil nám ji, stejně jako masážní sprchovej box...jsou s tím prý akorát problémy, trysky se zanášejí a tak je s tím akorát prý spousta starostí... Tak sme si pořídili obojí normální, obyč. A tchán si koupil masážní sprch.box a pořád mu někde vzadu ty hadice tečou a má s tím problémy a chce ho vybourat a koupit taky obyčejnej 😀 myslel si že bude mít oproti nám něco extra, no a teda má 😀 Takže já osobně bych do masáží a vířivek nešla, ale poptej se na zkušenosti ještě dalších, věřím, že jsou i lidi co jsou s tím spokojení... hlavně, každej si taknějak chválí to svý, pak už je rozhodnutí na vás no... Moc jsem neporadila co? 😀

Jedu do města, budu večer. Pááá 🙂

mimina321
19. led 2010

mury je to bess.sk na tú druhú si neviem spomenúť 😕

strouzek
19. led 2010

ahoj holky jsem tu na skok, dneska jsem skoro nebyla doma a zítra taky nějak nebudu stíhat takže ať víte že žiju 😀

mury já jsem si objednala tričko odtud 😉
http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/shop/...

strouzek
19. led 2010

jinak holky hlásím že jsem dneska byla v dia poradně zase a zase jsem dostala sprda jako vždy 🙄 shodila jsem kilo takže mám furt jen to jedno kilo nahoře za celý těhu, skoro nic nejím, ráno jogurt, oběd troška těstovin třeba a večer rohlík a bílý jogurt a doktor? dle něho moc žeru 🙄 když jsem mu řekla že jsem minule brečela v obchodě u koláčků že už mi z toho hrabe tak mi začal vykládat jaký mor jsou koláčky , a že jestli to nebudu dodržovat tak mi příště už fakt dá inzulín. no super nejlepší bylo že jak jsem pomalu v slzách odcházela tak přišla do ordinace doktorova manželka a nesla mu plný sáček koláčků měla jsem chuť vytrhnout jí je z ruky a obít je doktorovi o hlavu 🙄

jaspina
20. led 2010

Hezké ospalé ránko 😉
Strouži já jsem taky chodila ke gastroenterologovi - ohledně té mojí alergie na laktozu a fruktozu a on se ptal na můj jídelníček a taky mi dal sprdunk, že jím blbě a samé sladké a žádná "kvalitní strava " s vlákninou.. No a u toho měl na stole rozjezené tvarohové koláčky a koblížky. Přiznám se, že na ty mňamky jsem se soustředila víc než na to, co mlel 😀

jaspina
20. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, první část amnina je v pořádku, hurá
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................15DC, 15.2. laparka
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství,netrpezlivo čakám ms

papua
20. led 2010

Ahoj moje drahe lastovicky! Tak som spat od Dr.! Vsetky vysledky z amnia su v poriadku 😀DDDDDDDDDD!!
Huraaa!!!!!!

strouzek
20. led 2010

ahoj holky právě jsem dorazila z města byla jsem u holiče, jiného než vždycky a děs běs. oškubala mě jak slepici 😢 doufám že mi to brzo naroste bo z takovýma vlasama já teda rodit nejdu 🙄

papuuuuuuuuuu to je úúúúžasný, ale víš co? my to věděli už dávno že to bude na jedničku takže nás to vůůůůbec nepřekvapilo 😉 ještě jednou kočenko gratuluju a odteď už žádný stresíky a hurá do nakupování výbavičky, za chvilku rodíš 😀

papua
20. led 2010

Strouziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! dakujeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!! Dakujem vam vsetkym moc za podporu.....ufff, som strasne stastna.....!!! Samozrejme ze uplny klud nebude ale budem sa snazit🙂, obrovsky balvan mi spadol z duse dnes....!

sarlotta
20. led 2010

Ahojík holčinky🙂

Papu 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Skvělé 😎 😀 😀 😀

strouzek
20. led 2010

tomu věřím však já slyšela ránu až k nám 😀 říkala jsem si buď sníh ze střechy nebo někde spadl rampouch a teď vidím že to bylo od tebe tvůj balvan 😀 😀 užívej si to kočko, a jaký vlastně máte vybraný jméno pro mimíšo?

sarlotta
20. led 2010

Holky nějak Vás nestíhám dočítat ... mám trápeníčko s blbou vyrážkou- asi alergie na nějaké jídlo... no cpala, sem se kyselým - která těhule ne , že 😅 😔 😠 Zašla jsem si na gyndu na jaterní testy - tak mi vzala sestra rovnou i na skupinu a faktor... a byla jsem na kožním.

Doktorkymi hodinu sepisovala anamnézu a pak mi dala 2 mastičky Imazol a Imacort... nic slabšího prý pro těhule není. Ještě mi chtěla psát dithiaden, ale ten zatím nechci- v I.trimestru se nedoporučuje... tak radši eee. No a nemůžu nic papat... ani banány... kyselé věci, kečup, hořčici, rajčata, citrus plody.... můžu jen jabka a syr.okurek
Doc říkala, že to bude můj vyšší cukr v kombinaci s těhu a nějakým jídlem... akorát že cukr mám ok. No ve čtvrtek budu mít jaterní testy a ona mi ještě brala stěr z nosu, z krku a taky krev... to budu ale prověřená 😅

Ještě mě pobolívá vlevo dole břicho... doc na minulém utz říkal něco o cystičkách na vaječníku - že je to v těhu normal - tak že by z toho ?
Už toho mám po krk 😠

kackark
20. led 2010

Holky, nějak nestíhám dočítat, ale na papu prostě reagovat musím. Obr moc velikánská gratulace zlatíčko naše 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ale přesně jak psala naše chytrá stroužina, my ani jinou zprávu nečekaly 😉

strouzek
20. led 2010

ahoj šarlotko no nevím teda asi nejsem těhu páč já kyselý v těhu ani v netěhu stavu nejím 😀 každopádně určitě to bude dobrý, asi ti fakt něco nesedlo. a to tě svrbí celý tělo nebo jen pupek? mě totiž v poslední době svrbí pupek ale jen svrbí vyrážka žádná. jinak ta dieta hele to máme podobný rozvrh dietní co? já taky nemůžu kečup, banány... 😝 tak hlavně když se přijde na příčinu, jen je blbý že nemají žádnou slabší mast pro těhulky.

kackark
20. led 2010

Šarlotko, to je mi líto, že máš tolik trápení.

Já už mám přes dva dny osypaného malého, tak ho strašně lituji a to se snažím veškerým rizikům vyhýbat. Zítra jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, co dr. poví.

strouzek
20. led 2010

ahoj kači 😵

kackark
20. led 2010

Ahojky strouži 😵

kackark
20. led 2010

Teď malý po procházce zabral, ale za chvilku se určitě zase vzbudí, protože zrovna teď musí děda odhrnovat lopatou sníh 😠

jaspina
20. led 2010

Papua mám velkou radost! 😵 😵 Konečně si můžeš začít to těhulkovství užívat bez větších stresů! 😉

sarlott - to je mi líto, že tě to tak trápí 😖

Strouži vlásky dorostou! A není to jen nezvyk?

kackark
20. led 2010

Já jsem taky konečně objednaná ke kadeřnici a i na nehty 😉 Máme jet na svatbu, tak manža povolil, a to mi ještě bude muset koupit šatičky a botičky, protože nic nemám 🤐 😵

Doufám, že nedopadnu jak stroužinka, ale jdu tam, kam chodím milion let (teda já tam rok a půl nebyla, protože jsem nebyla nikde 🤐 ), tak určitě ne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru