Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

maova
3. bře 2010

Tak jsem zase tady 🙂 Dávám si česnekovou pomazánku 😀
mury, moc moc moc děkuju. Snad to dotáhneme co nejdál, zrovna dneska jsem to počítala, do kdy by to bylo minimálně potřeba. Doufejme 🙂

dráčku, já taky zase skončím, jak začnu ležet, ale zatím si říkám, že ještě sem tam nějaké nehty udělám 🙂

jaspina
3. bře 2010

Mao asi mi to nebudeš věřit, ale já mám z těch tvých // snad stejnou radost, jako by byly moje 😵 Opravdu nikomu to nepřeju tak moc, jako tobě. Ze všech lidí co znám, ty si je totiž fakt zasloužíš nejvíc a jsem hrozně ráda, že se štěstěna umoudřila a věžím, že tentokrát u tebe bude stát až do porodu v listopadu a nehne se od tebe ani na metr! 😉

maova
3. bře 2010

jaspi, to je tak hezký 😵 moc děkuju 😵 Já pořád melu dokola ten 30tt, což je někdy do půlky srpna mám pocit a to bych si přála strašně moc, všechno navíc by už byl bonus 🙂

strouzek
4. bře 2010

dobré ránko dneska jsem prvnííí 😵

mimina321
4. bře 2010

ahoj 😵
strouži teda si naozaj prvá 😀
idem pohladať tabulku

mimina321
4. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........25dc-po laparke
Mimina..........30dc
Farmarska

mimina321
4. bře 2010

dnes už mám aj teplotný pokles takže sa blíži ms 😝 ale na druhej strane sa teším lebo už nabudúce sa asi bude stimulovať 🙂

maova
4. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem byla u doktora. První problém zažehnán, mimoděložní to není 🙂 Je tu trochu druhý a to takový obvyklejší, že velikost těhotenství neodpovídá, navíc, když jsem měla krátké cykly, tak 22 dní. Byla vidět jen dutinka a uvidí se tedy příští týden. Ale nějak věřím, že to bude dobré, takže zatím pořád nezoufám : -)

mimina321
4. bře 2010

mao u prvého tehu som mala stres,lebo som bola na utz 6tt a nebolo srdiečko 😒 ale o 4 dni už blikalo tak neboj 🤐
je to tam kde má mmt je zažehnané a ja sa s tebou teším-dnes je to krásna správa a hned ,,ráno,, 😵

kackark
4. bře 2010

Marti, taky věřím, že to bude dobré, a když to cítíš Ty vnitřně, tak je to to nejdůležitější a věřím příští týden v srdíčko a budu moc držet pěstičky 😵

Kači, Ty už máš v pase snž 😕 Ty to ale bereš hopem 😀

Ostatní moc zdravím 😵

maova
4. bře 2010

mimi a kačí děkuju 🙂 I když třeba nebude srdíčko, tak důležité je, aby povyrostlo. Zatím tam miminko nebylo, možná nějaká šmouha, která by se mohla rozvinout 🙂, tak uvidíme. Rozhodně je to divný, vůbec nic nesouhlasí. Kdyby to byly krátké cykly, tak už by muselo být vidět o hodně víc. Kdyby s cyklus zrovna prodloužil, což je asi možné, tak sice by mělo být vidět o něco víc, ale asi ne o tolik, ale zase naše snažení už v tu dobu nebylo žádné, takže by musely spermie vydržet asi pět dnů, jak jsem počítala. Tak nevím, jestli je to vůbec možné.

kackark
4. bře 2010

Marti, otěhotnění a vše kolem beru jako zázrak, takže možné to určitě je, věř mi 😵

mimina321
4. bře 2010

mao je to zamotané 😅 ale bude neboj 😵
kočky ja robím zase upratovanie,mám taký dojem,že čím viac to tu brhlím tým viac sa urobí bordel 🙄 chvalabohu,že idem do práce,už ma ten prach nebude tolko vzrušovať 😎 😀

tercie
4. bře 2010

Ahoj holky,zdravím 🙂
Marti krásná zpráva, gratuluju, a víš ono je to teď o dnech, zítra už by srdíčko třeba bylo,nebo bude až za pár dní, hlavní je, že z toho máš dobrej pocit. Těch pět dní si klidně spermošky mohly počkat,když bylo příznivý prostředí, já myslím, že to je reálný 😉
Příští kontrolu už ti prcík zamává 🙂 Moc držím palce!!!

mimina321
4. bře 2010

terci ahoj 🙂
volajako nás zanedbávaš 😵 😀

maova
4. bře 2010

Já si říkám, že máme prostě jen pomalejší miminko a ono to pak dožene 🙂 Každé přece neroste stejně rychle. No, hezky se uklidňuju, já vím, ale jinak to nejde 😀

mimi, o nepořádku mi ani nemluv, jeden den uklidíme a druhý den mi přijde, že jsme neuklízeli snad měsíc. Hrůza, už mi taky někdo říkal, že pořád uklízíme 😀

maova
4. bře 2010

terci, taky děkuju 🙂 Ono právě miminko zatím nebylo vůbec vidět, jen prostě ten gestační váček a malinko nějaká šmouha, kterou já jsem ani moc neviděla. Ale já jsem tentokrát nějak klidnější a i když trochu se asi bojím, tak jinak mám pocit, že to bude prostě dobré 🙂

tercie
4. bře 2010

Mimi to mám stejně s tím uklízením,a jak sem zasvítí to jarní sluníčko, pěkně zešikma,tak je vidět i to co běžně není, a to se pak oháním hadrem 😀 Topíme v krbu v obýváku,tak si dovedete představit toho prachu, jak ho utřu, tak za 5 minut je tam stejně...nekonečný příběh...
Mimi já vím, však se taky stydím, ale i když nepíšu,tak jsem s vámi pořád 😉

Kači, co vy s Tádíkem, už jste zdraví?

sarlotta
4. bře 2010

Ahojík holčičky 😎 Tak mám konečně výsledky tripple testů a..........................................

NEGATIVNÍ riziko 1:100 000 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
4. bře 2010

Martí třeba se jen malinko schovávalo 🙂

Šarlotko naprostá paráda, gratulujuuu 🙂

maova
4. bře 2010

sarlotko, gratuluju 😵

kackark
4. bře 2010

Marti, mě ta šmouha teď spí v kočárku 😉 Taky si dala chvilku na čas než se nám ukázala 😀

šartotko, moc a moc gratuluji, je to príma 😵 😵 😵

Terci, je mnohem líp, máme sice stále oba rýmu, ale je to lepší, než to bylo 😉

Musím jít vařit, když brouček spinká 😵

tercie
4. bře 2010

Kačko prej šmouha spí v kočárku,to je hezkýýý 😀 Tak hlavně že už je vám líp 😵

Taky jdu něco ukuchtit, nějak jste mě inspirovaly francouzkýma bramborama, tak to asi dneska vyhrajou 😉

sarlotta
4. bře 2010

Holky děkujíííííííííííííííííííííííííííí🙂)) 😵

mimina321
4. bře 2010

šarlott moooc gratulujem 🤐 to je dalšia krásna správa,dnešný deň naozaj pekne začína 🙂
manžel prišiel s chrípčinou,dúfam ,že teraz ked už idem dopráce to dostanem 🙄
s tým upratovaním je to presne ako hovoríte nekonečný príbeh 😝 ešte sa chystám budúci týždeň poumývať okná lebo ak sa zadarí a budem tehuliť tak okná budú mať smolu,nebudem riskovať 😉

kackark
4. bře 2010

Mimi, a ikdyby si ty okna nestihla, tak se nic neděje, nehoň se a těš se na mimi 😵 Mě teď Táďa hodně naučil co je a co není podstatné. Kde se snažím mít vždy uklizeno je ložnice, přeci tam jen tráví nejvíce času, tak povlečení a prach v ložnici řeším. Ostatní, když je čas. Teď je priorita vaření, aby měl Táďa dobrý mlíčko 😀 a praní a žehlení jeho věciček a hlavně vycházky 😵

sarlotta
4. bře 2010

mimi, když už není přes okna vidět ještě pořád se dají otevřít🙂))))))))))))))))

u nás bude šudlit manža před Velikonocema 😎

tercie
4. bře 2010

Holky okna se nejlíp mejou kladivem 😀
J8 je taky musím ještě do porodu zvládnout,na žaluzkách jsou taky nánosy prachu, to topení je fakt hnusný. No jo,ale nenadělám nic. Říkala mamka že mi s nima přijede pomoct.
A brambory už se pečoooou 🙂

kackark
4. bře 2010

Mimi, nadruhou stranu je fakt, že loni asi o 14 dní dýl jsem myla okna i já a už jsem byla těhu, jen jsem o tom nevěděla 😉

Já tu dlabu plněnou papriku 😵

strouzek
4. bře 2010

ahoj holky omlouvám se že jsem se ráno zjevila a pak utekla jak pára nad hrncem, už pár dnů mi blbne net, vždycky dopoledne se vypne a konec a naskočí až po obědě jakoby mi to snad někdo vypínal naschvál abych doma aspoň uklidila. dneska jsem žehlila kupu prádla no děs, po každým druhým kousku jsem si musela sednout točila se mi hlava.

mao to je krásná zpráva, za týden už bude krásná "šmouha" se srdíčkem 😉
šarlotko gratulujuu to je krásný riziko 😵

holky o uklidu ani nemluvte, mě se nezdá že uklidím a druhý den můžu začít znovu já mám pocit že můžu začít znovu už za pár hodin. když není manža doma tak to i jde a aspoň chvíli mám pocit že je uklizeno i když kocour se fest snaží demolovat byt, dneska lítal po sušáku s prádlem, okousával kolíčky a pak ten sušák shodil na zem a jako dovršení se šel věšet na záclonu protože tam viděl na okně nějakou berušku či co. každopádně jak přijde domů manža tak je to do půlhodiny naprosto ve stejným stavu jako před úklidem ☹ teď denně fakt gruntuju pro jistotu kdyby mě to chytlo, ale už se děsím jak to bude po porodu to asi zhnijem ve špíně a hladem 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru