Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
20. lis 2009

Dobré páteční ránko 😵
Kači vydrž do pondělí - to jsem narozená já 😉 😀
Jsem ráda, že jsem viděla Evičku - to zdravotnictví je někdy fakt na facku 😠
Monkul - to s tím rovnáním ručičky muselo být fakt hrozné 😢 Sama nevím, co bych v takovém případě dělala 😖

kackark
20. lis 2009

Jaspi, to mám taky v plánu vydržet minimálně do pondělí 😀

kackark
20. lis 2009

To je můj druhý cíl a třetí je 1. prosince a pak mi je všechno absolutně jedno 😉

strouzek
20. lis 2009

dobrý ránko holky

kači stále 2v1? 😀 no prý nejvíce se rodí děti o víkendu takže kdoví jestli to není dneska tvůj poslední den s bříškem 😵

monkul to je fakt hrůza, úplně to chápu jak tě to rozhodilo, mě stačí jít na očkování s kocourem a už jsem na složení, představa že se stane něco dítěti tak budu plakat úplně stejně. snad je mu už lépe a ručička tak nebolí

holky hlásím že mě definitivně pohltili hormony, včera večer u zpráv fičák, chtělo se mi brečet u každé druhé reportáže ale držela jsem se ale pak na mě manža promluvil a už to jelo. normálně jsem brečela tak že jsem nemohla mluvit, vůbec jsem nebyla k utišení. manža nechápal co se stalo, pak jsem mu začla vykládat že mě štve že máme pokažený vysavač(hadici), že je doma furt binec, že taky se bojím že nám někdy umře kocour atd. no motaniny, manža z toho pak měl hroznou srandu že jsem hysterická těhule se sídlícím komplexem 😀

strouzek
20. lis 2009

ježiš ne sídlícím ale hnízdícím 😀

strouzek
20. lis 2009

jaspi ty máš v pondělí narozky?? tak to ti dopředu přehu hrozně moc štěstíčka a zdravíčka, lásky a hlavně to mimišenko brzíčko 😉

jaspina
20. lis 2009

Strouži děkuju - bylo by fajn, kdyby se podařilo na narozeniny a hlavně bych zažila vánoce jako těhulka, což jsem od začátku moc chtěla.. Ale tak uvidíme co osud přinese..
Jinak jsi mi připomněla kámošku, která taky tak v 5tém nebo 6tém měsíci bulila doma nad vysavačem 😉
Kači jsem už tááák zvědavá na fotky Tádíka! 😵

strouzek
20. lis 2009

jaspi moc bych ti to přála a držím pěsti aby se konečně štěstíčko usmálo i na tebe a dostala si konečně ten nejlepší a nejvytouženější dáreček 😉
jinak taky nad vysavačem jo? no teda takže jsem normální uff, já si pak říkala že už mi hrabe brečet nad hadicí z vysavače 🤐

evanek77
autor
20. lis 2009

krásné páteční dopoledne, malý mi usnul, tak honem rychle (no rychle v rámci ultra pomalého připojení 😔 ) nakukuju, co kačenka? 🙂

evanek77
autor
20. lis 2009

áááá, už to vidím, tádík nespěchá 😀 😀 😀

kackark
20. lis 2009

Jé, holky to jste hodné, že na nás myslíte 😉
Strouži, já v tom období, co jsi ty brečela téměř nad vším, takže je to norma, neboj 😵
Jinak mě šíleně trápí kvasinky a nevím co dělat, hrozně to štípe, a asi se vykašlu na dr. když mi nic nepředepsal a zajedu si něco koupit do lékárny, nevím, jak bych takhle porodila 😖

kackark
20. lis 2009

Monkul, tak co brouček, nechala sis ho doma?

evanek77
autor
20. lis 2009

kači, rosalgin by nepomohl? Vím, že mi ho doporučovala kamoška na stehy, ale přastaly bolet dřív, než jsem se dostala do lékárny 😀

kackark
20. lis 2009

Evi, jsem ochotna vyzkoušet cokoli, poradím se v lékárně a uvidíme. Jinak mám pocit, že to tam dole nemám dvojnásobné, ale snad už trojnásobné 🤐
To je dobře, že bolest ze stehů tě už přešla 😉

jaspina
20. lis 2009

Kači kvasinky jsou hnus - divím se, že ti na ně něco nedali. Nechat tě tak trápit 😠

Evi už se těším na vaše krásné nové fotečky! 😉

jaspina
20. lis 2009

Ten Rosalgin taky kdysi jedna lékárnice chválila.. ale osobní zkušenost nemám. Já používám občas femigel - ale spíš jen jako prvenci. Kvasinky jako takové jsem měla jen 1x po delším braní ATB a to vyšetření při nich bylo jak rodit ježka proti srsti 😖 Tak radši si fakt něco kup..

kackark
20. lis 2009

Jaspi, víš proč mě nechal trápit, protože je chlap, a tu bolest si nedokáže představit. Dokonce se mi i špatně chodí. Jeho důvod byl, že se to v těhu stejně vrací a vrací, ale že mi to bere chuť do veškeré práce je mu asi jedno. A to tu mám ještě pár věcí na dodělání. Jedu dneska do města a něco koupím určitě, protože bych víkend nepřežila. Vím, že na Canestenu psali, že se může jako prevence 4-6 týdnu před porodem na ozdravení porodních cest, ale když mám do porodu teoreticky jen dva týdny, tak nevím.

evanek77
autor
20. lis 2009

kači,
jo jo, ten otok jsem měla také, zato teď už je konečně na pohlet stará známá 😀 😀 😀
jaspi,
v neděli se do fotek pustíme, já nemám energii fotit a manžel se vracívá za tmy, ale v neděli uděláme nějáké rodinné a pak je sem hodím 😉 🙂

kackark
20. lis 2009

Evi, tak to se na fotečky taky moc těším 😵 A jak to vlastně dopadlo s tím plátnem?

A to až se vrátí do původního stavu se nemůžu dočkat, doufám, že to půjde tak rychle jako u tebe 😀 😀 😉

vlastovka385
20. lis 2009

Kači, to je mi tě líto, já jsem si s kvasinkama užila svoje, nic nezabíralo, až mi mamka napsala Nizoral v tabletách, vybrala jsem jedno balení, a od té doby nic, ťuk ťuk. Ale ty to teď nezkoušej, to by se rozhodě nemělo brát v těhotenství. Jak říká Jaspi, ten Femigel je dobrej, ale myslím že jako prevence, pokud je to rozjetý, tak to bude asi chtít něco silnějšího.

Jinak já včera dobrej zážitek, co dělá s člověkem únava. Kolem šesté jsem šla chystat Tiborovi kaši, tak že převařím vodu. Máme sporák s varnou deskou s těma 4 kolama. Tak naliju vodu do hrnce, zapnu sporák a du. Za chvíli smrad jak sviňa , tak se du podívat a normálně jsem debil nezapla to kolo pod hrncem ale levý horní, na kterým ležela šňůra od rychlovayrné konvice,která se celá přetavila, Samozřejmě byla v zásuvce, takže rana a vyražený pojistky a tma. Tak já panika, Tibor byl na dece v obýváku, naštěstí neřval a měla jsem zapnutej notebook, kterej se přepnul na baterku, tak jsem trochu viděla. Tak jsem to zkusila nahodit v bytě a nic. Tak řikám to je v prdeli, protože já vůbec nevím, kde ty pojistky tady v baráku sou, manžel v Německu, vrací se až dneska večer, takže vyhlídka večera s děckem potmě, no mazec. Navíc tady nikoho neznám a moje němčina není nic moc, jsem angličtinářka. Jako v obchodě se domluvím,ale nějaký vysvětlování a popisy nezvládám. Tady v baráku se zdravíme s jedinýma sousedama, starší pár, mají malýho pejska. Tak sem chytla Tibora a jdu tam zvonit. Naštěstí pán byl doma, tak jsem mu nějak vysvětlila, co se mi stalo a on že mi to vymění, že má klíče od té skříně s pojistkama. Takže to dobře dopadlo, ale byla sem z té situace celkem špatná, protože takovýhle chyby normálně nedělám.

kackark
20. lis 2009

Vlaštovko, tak hlavně, že to dobře dopadlo. Únava je opravdu špatný pomocník ☹

evanek77
autor
20. lis 2009

vlaštovičko,
tak trochu tě chápu, také chodím po bytě jak mátoha ☹ ☹ ☹ jak píše kačka, to je únavou, za to nemůžeš 😉

jaspina
20. lis 2009

Vlaštovko - já jsem dnes ráno při příchodu do práce taky vyhodila jistič - jak jsem rozsvítila světla a pojistky máme ve vchodu do vedlejší firmy. Tak jsem do toho zírala a nevěděla jsem vůbec co je od čeho.. Nakonec jsem to riskla a přelupla tu nejvetší páčku - ale bála jsem se, že to vyhodím i té firmě 😅 Naštěstí to dopadlo dobře!

Evi jasně že teď máš jiné starosti jak focení - myslela jsem až někdy budeš mít čas a chuť 😉

Kači já jak jsem je tehdy měla, tak jsem musela v sobotu na gyndu jakože na pohodovost, protože to taky nešlo vydržet. Já už jsem něco cítila tak 2 dny před tím, ale nevěděla jsem jestli to je močák, nebo nějaký zánět.. Neznala jsem to, tak jsem to nepoznala. Tam na gyndě chlap - říkal, že mě moc vyšetřovat nebude a přitom mi to přišlo jak kdyby do mě strčil nazouvací lžíci na boty 😝 Hnus! Možná to bylo těma kvasinkama - nevím. Ale napsal mi Canesten tabletu a mast a zabralo to rychle. Nebo si zavolej přímo do porodky a tak by ti měli poradit..

tercie
20. lis 2009

Ahoj holkyyy 🙂
Jaspi taky přeju předem všechno nej, ať se ti splní tvoje největší přání 😉 Radši teď, abych pak nezapomněla 😅

KAči tak Tádík se nechal ukecat, to je paráda. Kvasinky jsem měla nedávno a dobrej je na to gel s tea tree olejem, nezkoušela jsi? Jmenuje se to přesně tea tree vaginal gel a je to naprosto přírodní, takže to můžeš bez porady s doktorem 😉

Jaspi lžíci na obouvání, no jauvajs 😖 😲

vlastovka385
20. lis 2009

Evinko a jak vám jde kojení, všechno v pořádku?

jaspina
20. lis 2009

Tercie děkuju 😉
No příjemné to tehdy nebylo, ale to asi bylo fakt tou infekcí - bolelo to i bez vyšetření 😝

dracekmracek
20. lis 2009

ahoj vlaštovičky moje 🤐

evanek77
autor
20. lis 2009

vlaštovko,
v porodnici jsme přikrmvali, to asi zažilas, vážit před kojením,po kojení a pak podle jejich tabulek dodat zbytek stříkačkou. Doma jsem zatím přikrmila 2x k ránu, přijde mi, že v noci mám míň mlíka či co, přes den, když kojím, tak mi z druhého prsu mléko vyloženě teče a v noci malý saje i 40min a je pořád hladový a budí se co hodina...
jinak teda první přisátí je pokaždé bolest, že někdy až zařvu 😝 😝 😝 😝 mažu bepanthenem i mlékem při kojení, ale ty bradavky jsou prostě zorpraskané dál

tercie
20. lis 2009

Vlaštovko teda s tou elektrikou, to je zážitek...ještě že ty pojistky existujou co?

Dráčku ahojky 🙂 Tak už taky za pár, viď?

Jaspi není zač 🙂

vlastovka385
20. lis 2009

Evi, já jsem v porodce jenom přikrmovala, nenakojila jsem nic, mně se mléko spustilo až po příchodu domů. S těma bradavkama je to blbý, mně nepopraskaly, mám hodně pigmentu a v těhotenství mi hodně zhnědly, takže jsou odolnější. Prý existují nějaké hojivé gelové polštářky od Chicca do podprsenky, po tom se to prý hojí krásně.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru