Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
22. pro 2009

Mimi Jarek taky někdy pozitivně překvapí.. Většinou má andílkovské období a pak najednou udělá nebo řekne takovou kravinu, že pochybuju o jeho rozumu.. teda o existenci vůbec nějakého rozumu.. Ale asi je to tím, že je prostě chlap a některé věci mu evidentně nedojdou a taky neuvažuje v širších souvislostech.. Už se snažím mít na problémy kamarádky atd..

vlastovka385
22. pro 2009

Mimi, moc držím pěsti na utz, a neboj, hlavně nečti na koňovi, co kdo v tvým týdnu viděl, já jsem se takhle totálně vydepkovala, protože v 5+4 můj doktor viděl jenom dutinku, plod vidět nebyl, o srdíčku ani nemluvím, a já jsem debil tady a jinde na ntu vyčetla, že v šestým týdnu už musí být vidět srdíčko, na další kontrolu jsem byla objednaná až v 9+3, tak jsem to celý prodepkařila, a pak byl vidět nádhernej plůdek se srdíčkem.

Strouži, Jaspi díky, holky řekněte mně, jestli jsem blbá, když bych uvítala od toho chlapa třeba nějaký uznání nebo podporu, on si stěžuje furt, jak je unavenej, a já ho vždycky pochopím, utěším, že vím, že toho má moc, a když já si postěžuju, tak reakce je chtělas děcko, tak co si stěžuješ 😠 .

strouzek
22. pro 2009

mimi mě o tom vyprávěj, já mám i papír od kardiologa pro všechny doktory že mám strach z doktorů takže s tím trapasím všude. největší strach mám ale z gyndy a zubaře ale teď v těhu se překonávám bo vím že musím ale pokaždé jsem z toho tak psychicky vycuclá z těch nervů před doktorem že sotva lezu,pro mě je zubař a gynda bobřík odvahy 😀
jinak s tím manžou, no neříkám můj v 1. trimu byl úžasnej, staral se, uklízel, vařil.... dělá to doteď ale prostě někdy mi rupne v hlavě a má svoje náladičky, prostě jakoby měli chlapy mrchu nebo nevím.

kači no víš nemůžeš na manžu být naštvaná, i když já bych byla stejně jako ty, ale na druhou stranu víš jak to je, je to čerstvý hrdý tatínek vznášející se v oblacích, maluje si to růžově a tak prostě při těch fotkách nemyslel na to špatné co vám tchýně dělá. u nás by to bylo to samé to si piš, můj manža ví že tchánovci mi tolikrát ublížili, teda oproti tobě méně než mě, ale i tak prostě udělali tolik sviňáren na které já nemůžu zapomenout a neslepí to ani to že koupili malé kočár. ale manža? ten přepne knoflík a myslí si že teď budu s jeho rodiči žít jak v nebíčku, maminko sem maminko tam nebo nevím. snažím se ale prostě je tam toho z minulosti hodně ale pro manžu jsem hysterka co dělá z komára velblouda, rodiče jsou teď svatí protože se zeptají na malou a koupili kočár a už si maluje jak budeme u nich na baráku každý víkend jako velká rodinka 🙄 když něco řeknu tak mě sjede že zase dělám peklo v rodině jen já, že chci malé vzít babičku a dědečka.

strouzek
22. pro 2009

mimi přesně co píše vlaštovka, nečti žádný špatný příběhy a neporovnávej, i když já stejně pořád srovnávala, nejdřív jsem běžela k dr. že nemám příznaky že nutně potřebuju utz a druhý týden jsem tam letěla že bliju jak amina 😀 porovnávala jsem hrozně dlouho a můžu říct že za 1. trimáč jsem zestárla z těch nervů o 10 let.

jinak vlašti nejsi naivní, jseš ženská a on je jenom chlap, tak je to fakt všude, vidím to třeba u svých rodičů, naši jsou spolu přes 40 let a pokaždý co tam přijdu tak mamka řeší něco podobnýho, musí poslouchat tatovi žvásty o tom jak chudák něco dělal, jak ho naštvali v práci ..... ale když si mamka postěžuje že jí bolí ten operovaný kloub, měla tam celý den vnoučata co jí udělali z bytu kůlničku atd. tak jí tata odsekne že jako vždy z toho dělá vědu.

strouzek
22. pro 2009

jinak o tom že je manža unavenej, joj to my doma řešíme snad denně. jako já to beru já jsem teď doma a manža v práci ale bože dělá v kanclu nedělá v dole horníka, stejně jen sedí u počítače, on přijde domů, lehne na gauč a chrápe někdy celý odpoledne, já když jsem chodila do práce stíhala jsem vše, nakoupit, uklidit, uvařit někdy... zrovna včera jsem manžovi to jeho spaní celé odpoledne vytknula, ještě totiž mě do toho sjel že ho budím(šla jsem věšet prádlo na sušák do ložnice) tak už jsem se vztekla, protože jako teď mě to jenom štve že celý den jsem doma sama a když přijde tak taky vlastně sama, ale on na mě začal vřískat jak on chodí do práce a vydělává na moje utrácení (včera přišlo několik balíků na dobírku ) atd. fakt jsem zvědavá co bude dělat až bude malá, to asi se budeme muset s malou vznášet po bytě a nebo nechám malé vyoperovat hlasivky aby nezabrečela protože by chudáka tatínka unaveného z práce na počítači probudila 😠

mimina321
22. pro 2009

nebudem porovnávať,viem že je to u každej inak v minulom tehu na vystresovalo že 6tt nebolo srdiečko a o 4 dni už bolo......takže je to individuálne 😵
ale keby bolo vydno bublinku nedudem klamať velmi by ma to potešilo 🙂

strouzek
22. pro 2009

mimi co ty víš třeba už bude 😉 ty první týdny jsou na prd samé čekání mě to hrozně nervovalo a nejradši bych chodila na utz každý den. teď už mi to utíká mnohem rychleji

mimina321
22. pro 2009

idem na seba hodiť trochu makeupu,ten opuch mi vyrobil monokel 😅 tak nech nevyzerám ako týraná žena 😅

mimina321
22. pro 2009

jasné potom budem zase netrpezlivo čakať na srdiečko...a potom na koci 1trim.si trochu vydýchnem

strouzek
22. pro 2009

monokl? no teda tak to si dej bacha aby ti nedávali na ulici letáky na azyl pro týrané ženy 😉 jedné mojí známé nebo spíš známé známé se to stalo, něco se jí stalo na zahradě či kde a měla krásný fialový monokl a šla do práce a nějaká paní jí zastavila a hrozně jí nabízela pomoc 😅

jaspina
22. pro 2009

Mě za chvilku dovalí šéf a já zmizím asi na pilates.. Jo a teď jsem se dozvěděla, že hned po svátcích inventura.. Se mi fakt ohromně chce 😝

jaspina
22. pro 2009

Strouži ještě jsem ti chtěla napsat, jestli si zvyklá sladit čaj nebo kafe, tak si kup sladidlo Candys - je to přírodní bez konzervantů ze suchralózy. Jsou to kapky. Dáš 5 kapiček a kafe je slaďounké. Je to nový výrobek pro Diabetiky a fakt super. Já tím sladím - kvůli váze. Můj šéf do toho nějak dělá, jinak bych to neznala. Ale fakt doporučuju 😉
A jinak se tím netrap - spousta těhulek má těhu cukrovku. To máš jak spousta miminek má žloutenku. Pohlídají ti stravu a bude to o.k! 🙂

strouzek
22. pro 2009

candys jo? super díky za tip, a kupuje se to normálně v obchodě??

papua
22. pro 2009

Ahoj zlaticka!!!
Strouzi: velmi ma mrzi to s tou cukrovkou, ach holka cim vsetkym si musis prejst aj ty, neboj malinka bude v poriadku.... 😔

Mimi: ja som na konci 5 tt nemala este vobec nic-iba naznak dutinky, ale taky maly a neviditelny, ze ja som to ani nevidela iba moj dr. a kedze prcek je o 5 dni mensi je jasne preco to tak bolo...Neboj, si tehu a vsetko pojde krasne ako ma🙂

Ja budem dnes volat dr. ci uz nema tie vysledky, bojim sa jak cert kriza☹

strouzek
22. pro 2009

ahoj papu držím pěsti na ty výsledky 😉

papua
22. pro 2009

Strouzi dakujem moja! ako sa ma kocurik?

strouzek
22. pro 2009

papu kocour se má skvěle, je fakt jinej po tý kastraci, takovej víc přítulnější, spí celou noc, už ani nemá hysteráky bylo teď období kdy jsem nevěděla co s ním tak jsem ho zavírala do kouopelny aby se vyvztekal. teď od toho čtvrtka zlatíčko

papua
22. pro 2009

strouzi: tak to je super, mojmu psovi kastracia velmi nepomohla, ale kedze to bolo nutne, lebo on je dost divoky, tak sme museli....Ale je mozne ze keby nebol vykastrovany teraz, jak je starsi uz, tak by bol neznesitelny....Takto sa to da vydrzat...🙂

strouzek
22. pro 2009

papu tak některé znaky chování se odstranit kastrací nedají to je ve zvířeti ta osobnost, i náš kocour není nejhodnější v republice já to spíš srovnávám s tím co bylo teď posledních 14 dnů kdy začal mít choutky, v noci seděl u dveří a řval od 2 hod. ráno, vzteklý, útočný už jsme fakt nevěděli co s ním. zlobit to on dokáže i teď ale je to takové to zvířecí zlobení oproti tomu předtím to bylo už jak kdyby ho posednul satan.

papua
22. pro 2009

strouzi: aha, tak je dobre ze mu to pomohlo aspon trosku, nas pes je zase velmi bojazlivy a hyperaktivny, je to taky psi autista, absolutne nedovercivy k ludom, ale na nas je uplne iny, ako keby sme ani k ludom nepatrili, my sme proste jedini ludia na svete ktorym doveruje...Ale to nevadi, trosku je kludnejsi a co je hlavne, vobec nebeha za fenami, nezaujimaju ho 😉

jaspina
22. pro 2009

Strouži koupíš to v lékárně - nebo ti to objednají. Ještě to není moc známé..

Papua držím palce na výsledky!

Jo a Strouži v sobotu koukej na Polepšovnu mazlíčků - budou tam nedobří kočičáci 😉 Ten jeden mi v ukázkách těžce připomínal mého dřívějšího kocoura - lidi říkali, že musí být křížený pitbulem jak se zakousával a držel 😀

sarlotta
22. pro 2009

Ahojík holčinky
Tak jsem zpět z kontroly. Máme 1cm srdíčko tluče krásně, dělal mi i průtoky-ok Mám fotečku i dvd s zvukem srdíčka)) Je to zatím taková šmouha, ale doc říkal, že má všechno co má mít)))
😎 😎 😎 😎 😎 😎

mimina321
22. pro 2009

ahoj tak som naspäť,no ešte nebolo nič jednoznačne vidieť ale dr niečo ukazoval,že to by mohla byť začiatočná dutinka
idem sa najesťsom hladná ako vlk
inak nijaká tragédia ešte je naozaj velmi skoro 😵

mimina321
22. pro 2009

sarlott gratulujééééém

sarlotta
22. pro 2009

mimi taky blahopřejuuuuuu ve kterém jsi týdnu ?
Já byla 4tt+4 a taky nebylo nic-pidiminitečka🙂 pak jsem se objednala až na 6tt+3 a už bylo srdíčko 😎

jaspina
22. pro 2009

Holky gratuluju oběma 😵 Já chci taky vánoční miminko! 😉

strouzek
22. pro 2009

papu náš je zase hroznej vzteklou ale i na nás, teda býval

jaspi no to si piš že se budu dívat, přesně to samé byl oliver před časem, kousal, skákal námna záda atd. trošku pomohlo že jsem ho začla bít přes zadek a zavírat v té koupelně. ale teď to fakt nedělá už od toho čtvrtka tak snad i k tomu kastrace pomohl.

mimi a šarlot gratulujuuu 😵 mimi je hrozně brzo uvidíš že po vánocích už bude mimiš jak lusk na utz 😉

sarlotta
22. pro 2009

Díky holky🙂

Stroužku jen sem tak letmo zahlédla... ten light jogurt si nekupuj-je to samý cukr. Kup si normal tučný jogurt a určo si nemůžeš dát 2rohlíky naráz. Pečivo je opravdu to nejhorší. Zkus si najít na netu tabulky pro cukrovkáře a uvidíš kolik to má cukru. Brambory, maso, zeleninu, polévky... u rýže a těstovin a knedlí už opatrně-2kopečky, 2knedle najednou ne víc.
Když máš hlad, musíš se dojíst zeleninou. Nebo fakt jez po hodině. O úmrtí plodu jsem teda neslyšela v souvislosti s cukrovkou to by jsi musela mít jiné hodnoty... a píchat si inzulín. Toho se neboj. 😉

sarlotta
22. pro 2009

papua... tak cooooo.... držím palečky moc.

sarlotta
22. pro 2009

strouži a že by mimi mělo cukrovku... to se mi taky nezdá... Ty máš přece II typ-získaný a navíc gestační... máte cukrovku v rodině ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru