Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
19. lis 2009

Monkul, moc mě to mrzí ☹
Chudáček malinkej, jak píše jaspi, snad se to bude alespoň bezproblémově hojit.

kackark
19. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 19.11. KO v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 24.11. NT
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................20DC
Jaspina.......................15DC
Mimina.........................8DC

kackark
19. lis 2009

Marti, krásné nové fotečky Natalinky 😵

strouzek
19. lis 2009

ahoj holky psala mi dráček, napíšu vám to jo

kackark
19. lis 2009

Jé, to je náhoda a já ji zrovna psala sms, jak jsou na tom. Asi tak před minutou 😀

strouzek
19. lis 2009

no psala že byla na monitoru a ten na 1 s hvězdičkou, ale že od příštího týdne budou v nemocnici na rizikovém oddělení , budou čekat max 3 dny a začnou vyvolávat. no prostě tak jakotak bude katuška příští týden už maminka 😵

kackark
19. lis 2009

Mě teď taky odepsala, že nastupuje 26 a tři dny se bude čekat, pak vyvolávat. No, a že maminka brečí, protože se v Motole akorát vystřídají.

kackark
19. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 24.11. NT
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................20DC
Jaspina.......................15DC
Mimina.........................8DC

murynka
19. lis 2009

kači ta tabulka je nádherná 😵 😵

ještě zbývající snažilky a je to 😉 😉

monkul chudátko malé at se mu to hlavně hezky zahojí 😉 😉

kackark
19. lis 2009

Mury, je to neuvěřitelné, co všechno se změnilo, když se rok s rokem sešel, viď 😉

murynka
19. lis 2009

kači jo jo neuvěřitelné 😵 😵

naše malá se narodila 2.11 a loni 3.11 jsme byla na revizi....do roka a do dne jsme měla malou u sebe 😵 😵
kdyby mi to někdo řekl nevěřila bych 😅

strouzek
19. lis 2009

to je pravda holky, rok dva utekly a my tu místo slziček a depek řešíme převážně dudlíky, radujeme se z narození miminek aj. 😵 já třeba jsem těhotná skoro na den přesně jako loni, jakože jsem otěhulila v tom samém měsíci takže vlastně jsem letos prožívala nanovo jen s ročním spožděním. když jsem šla na NT tak to bylo skoro na rok přesně odedne kdy jsem seděla v tý samý čekárně akorát že po potratu atd. je to mazec, loni jsem v tuhle dobu řešila operaci a co bude dál no a letos ? zrovna dneska jsem zjištovala kdy dorazí kočár 😀

kackark
19. lis 2009

Je to moc a moc dobře, že se na nás to štěstíčko usmálo, věřím, že se usměje konečně i na Martinku a zbylé snažilenky 😉

Strouži, co nemoc? Je ta potvora konečně na ústupu?

strouzek
19. lis 2009

jj nemoc je lepší, cítím se líp, už ne tak unavená, rýma už není ale kašel furt, hlavně ráno a k večeru, možná z toho vzduchu z topení kdoví. ale je fakt že už bych se do práce nevrátila, včera mi stačilo těch 5 hodin v práci a měla jsem toho plné kecky

vroninka
19. lis 2009

ahoj stroužku,chystám se už dlouho Ti moc poblahopřát k miminku. To mám radost, že jste se dočkali 🙂
Přeji pohodové těhulkování 🙂

vroninka
19. lis 2009

Já byla teď v těhu neustále marod. Hlavně ten hnusnej kašel ☹

strouzek
19. lis 2009

ahoj vroni moc děkuju, já tobě taky gratuluju k narození miminečka to je super štěstí se na nás všechny začlo usmívat.

vroninka
19. lis 2009

U mě to bylo taky skoro na rok potrat s porodem. 18.8. revize a 29.8 narození Peťulky🙂

vroninka
19. lis 2009

Ještě štěstí, že existuje tato diskuze, hrozně moc jste mi v tom krizovém období pomohly.

strouzek
19. lis 2009

vroni to je super, no já jsem těhu skoro na chlup jako loni, mám i podobný TP a rodit budu skoro přesně jako jsem před 2 rokama vysazovala prášky , v půlce března 07 a rodit budu v půlce března 09 😀
taky jsem ráda že koník existuje, sice mě občas štve ale co se týče mě tak mě moc pomohl hlavně po potratu

vroninka
19. lis 2009

Já zas měla rodit tenkrát své druhé dítě v půli března. Ale 2008. Ty už jsi svůj porod prošvihla, koukám 😀 😀 😀

strouzek
19. lis 2009

ježiš já jsem blbá myslím 2010 a vysazovala jsem prášky 2008, mám to celý posunutý 😀

evanek77
autor
19. lis 2009

🙂 krásný podvečer vlaštovičky, jdu vás pozdravit 🙂
normálně holky, víte, co jsme včera zažili? Šli jsme s malým na pediatrii objednaní na 11.40 a vzali nám ho 12.35, kdy na ně manžel vletěl a seřval je,protože malý už víc jak půl hodiny ječel v čekátně, 2x přebalený a hladový... jako přijde vám normální nechat 5denní mimčo takhle čekat? Je tp Prahou? V brně chodí k malému na první návštěvu doktor domů...

kackark
19. lis 2009

Jé ahojky maminko 😵
Normální mi to nepřijde vůbec 😠 K nám dr. taky přijede.

evanek77
autor
19. lis 2009

kači,
ona mu pak ještě sestra řekla, ať ho svlíknem a zas jsme čekali, malého jsem tak vztekle řvát ještě neslyšela, tak je manžel seřval, ale řekli mu, že to je "normální", že šťukavku nemá malý zimou, ale z mlíčka 😀 😀 😀 😀 😀 , žže studené ruce a nohy neva, ale mám sahat na prsíčka 😝 😝 😝 jsem byla v šoku... jo a neomluvili jsme se, jsem byla na manžela hrdá, že byl na doktorku zlej, nikdo mi dítě trápit nebude...

evanek77
autor
19. lis 2009

kači,
už stříháš metr, co? moc se těším na tádíka 😉 😉 😉

kackark
19. lis 2009

Evi, je dobře, že má malý zastání, a že za něho bojujete.
Jinak to čekám každým dnem, děloha pracuje, hodně výtoku, každý den s trošičkou krve. Jen se modlím, aby to nebylo dnes, nekecám, že počítám hodiny 😔

tercie
19. lis 2009

Ahoj holky, jdu na vás taky juknout 🙂 co novýho.

Evi to je dílo, co si dovolujou, takovej přístup to by se jeden pos...l fakt... Ještěže byl manža s vámi a udělal jim tam bugr. No ale věřím že bejt tam s Tomáškem sama, taky si to nenecháš líbit 😉

Kači fakt až tak? To si ráno schválně přivstanu, mrknout, jestli už nejsi v porodnici 😅

Strouži já o malou přišla letos v dubnu a příští duben mám taky TP 😉 Holky na tom něco bude, to není jen tak 🙂

kackark
19. lis 2009

Terci, je mi divně už asi tři dny, tak kvůli mě nevstávej 😀 Doufám, že to ještě cvhíli dám. Zítra mám jít na sundávání nehtů, tak alespoň to, abych stihla.

U mě je rozdíl měsíc, Natálka měla být lednová 😔

evanek77
autor
19. lis 2009

kači,
no, co říct? u mne to šla on ranního hamiltona rychle, tj. věřím, že mamulka můžeš být i dnes 😉 😉 😉 😉 😉 😉
terci, já bych odešla a nečekala tam, takhle jsem věděla, že manžel bude nový termín hlledat těžko a že já se tam s malým sama nezvládnu vypravit, vůbec to tu neznám... a manžel dvě schůzky stejně rušil, domů nas dovezl 13.20 a to je ta poliklinika cca 10min 😝 😝 😝 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru