Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
13. lis 2009

Kačko je mi to líto s tou MD 😒 ,jinak na nemocenskou máš nárok i po 1 odpracovaném dni,bohužel na MD to tak není.
ach jo ☹
jinak já se svýma nehtama včera Natynku škárbla na noze...věřím,že s umělýma by se mi to nestalo..už se na ně těším,ale dělá je švagrová a sousedka,tak je budu mít za úplné minimum..jinak bych si je taky teď dávat nenechala a jak píše Kačka,každý jsme platili něco...zbytek si každý rozházel za co chtěl...taky to tak od ledna nepůjde...uááá to bude nezvyk

dráčku už ti přeju,aby jsi měla Lukáška brzy u sebe a byl konec toho trápení 😉

snad to Evička vše krásně zvládá 😵

kackark
13. lis 2009

Marti, tak děkuji za uklidnění s tou nemocenskou, alespoň něco 😉
No právě toho poškrábání se bojím, ale snad to nějak zvládneme 😵
A taky máš Martinko naprostou pravdu v tom, že je to hlavně nezvyk. Třeba si neumím představit, jak bych manžovi říkala, že potřebuji peníze na řasenku atd. Na druhou stranu, celou dobu co chodil na vysokou jsem sama platila nájem i jídlo a vůbec jsem to nebrala, že on se na mě přiživuje. Jde jen o můj vnitřní blbý pocit. Asi to nebudu až taková katastrofa, až to spočítáme, ale před Vánocema, to je nářez.

dracekmracek
13. lis 2009

je mi evinky líto jak se k ní chovají ☹ hnus hnus,ať to má kočička za sebou 😵

a pak už postupně všechny,moc vám prdelky děkuju moc mi chybíte ☹

kackark
13. lis 2009

Marti, a když tě tady takhle mám, jak je to s nárokem na tu tříletou variantou rodičáku? Mám strach, abych nespadla do té čtyřleté. A kolik bude v příštím roce ta varianta na tři roky?

kackark
13. lis 2009

Kačenko, a kdy jedeš na tu kontrolu, ať na tebe můžeme myslet 😵

dracekmracek
13. lis 2009

kačenko já budu na tom 4letém...

do motola jedu zase ve čtvrtek 😉 jsi moje zlato,dám ti vědět

kackark
13. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek........čeká chlapečka 12.11. nástup do porodnice a vyvolávání porodu
Dracek........čeká chlapečka 19.11. KO v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 18.11. a 2. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................14DC
Jaspina........................9DC
Mimina.........................2DC

kackark
13. lis 2009

Dala jsem to do tabulky, pro jistotu 😵

dracekmracek
13. lis 2009

jo a k tomu císaři,prý by to pro mě nebyla výhra protože mám plné břicho srůstů,takže tam riziko vyjde nastejno....mně už je to jedno jak brouček vyleze,hlavně ať je v pořádku 😵
včera jsem vyplnovala dotazník o jménech 🙂

diddi
13. lis 2009

neviem preco, ale mam taky pocit, ze Tomik je uz medzi nami 😵

mar26
13. lis 2009

Kačko k té 3 a 4 leté se nevztahují penízky,tak že si můžeš vybrat 😉
jen k té 2 leté
je to 7600

diddi
13. lis 2009

ja dostavam na dvojicky 190eciek ☹ 😠 ...to je cela moja materska, lebo 280 dni pred otehotnenim som este studovala....na jedno babo je okolo 180eur....tak som povedala, ze jedna moja dievka nebude platiit dane, kedze ani stat na nu nedal/nedava...bo len mlieko a plienky pre dvojicky stoja 300eciek

wrtulka
13. lis 2009

Ahojky kočky omluvám se že vám sem lezu.. ale jsem zvědavka co Evanek už má broučka u sebe?
a koukám Katuška pořád 2 v 1 super!🙂

kackark
13. lis 2009

Diddi: to je fakt děs 😠 Chudáci maminky, které jsou bez partnera.

Wrtulko: zatím žádné zprávy nemám.

Marti: a ono se pro příští rok s rodičákem nakonec hýbat nebude? Já myselala, že ano.

mar26
13. lis 2009

Kačko s rodičákem nakonec ne,jen s mateřskou

kackark
13. lis 2009

Tak alespoň nějaká dobrá zpráva pro dnešek. Jinak tu mám další jobovku, se mnou to dneska asi sekne 😒

mar26
13. lis 2009

copak?

diddi
13. lis 2009

kacka, co sa deje?...Tadik sa pyta za Tomaskom? 😉

kackark
13. lis 2009

Ale, tři týdny před porodem mi nemůže nechat nějaká osoba klid a musí mi lézt do baráku 😠 Nejsem pověrčivá, ale na pátek 13. začnu věřit.

diddi
13. lis 2009

viem, ze je to tazke, ale povedz jej-mozno aj do oci, ze: ja ti svojou energiu nedam!....

farmarska
13. lis 2009

ahoj holky Evička zatím nic?? 😕
ted jsem vás tak v rychlosti přelítla a holky řeknu vám, je to sviňárna ta sociálka a mateřská! 😠
Mám hroznej vztek na tenhle stát, jak to tu je všechno nastavený 😠 😠 Cikáni ti dostávají pořád nějaký přídavky a mateřs.a pod. asi aby si měli za co kupovat cigára a chlas 😠 a normální hodné mamině, která přemejšlí, jak nejlépe zaopatřit své miminko, udělají todle! 😠 😠 😠

kackark
13. lis 2009

Naštěstí ten člověk nepřišel za mnou, ale za dědou, je to jen zvědavost 😠

kackark
13. lis 2009

Farmi, když já bych měla mít především vztek sama na sebe, že jsem si nedokázala za osm let vydupat smlouvu na dobu neurčitou. Bylo by tím vše vyřešeno ☹ Dělala jsem ze sebe blbce, a teď na to doplácím.

kackark
13. lis 2009

Pokud by mi opravdu dorovnali po narození malého tu mateřskou do výše rodičáku, a malý se narodil plus mínus v termínu, tak by to dělalo něco kolem 6 tisíc, odhad podle kalkulaček na netu.
Kdybych loni porodila jak jsem měla, tak moje mateřská by byla úplně někde jinde.

farmarska
13. lis 2009

kaci zbytečně se moc obviňuješ 😖 uřady a zákony jsou navině! To neuměj víc troubit, co a jak... , aby v tom bylo jasno a každej věděl přímo, jak se má zařídit 😠 Oni všechno řeknou až pozdě 😠 od čeho tam seděj?! Proč dotyčného neupozorňujou! 😠 A jinak mezi náma, pochybuju, že cigoši se o něco takovýho zajímaj,..ale ti, jak už jsem psala, na chlast a cigarety dostanou 😠

diddi
13. lis 2009

a Evicka nic?...asi je na sale...ja som takto sesternici vcera vypisovala a ona v tom case rodila 😝

farmarska
13. lis 2009

zákony jsou debilní a tidle uředníci ještě víc 😠 neporaděj, nepomůžou, ..a něco takovýho my ze svejch daní živíme 😠 😠
jenom podotýkám že ne všichni jsou tací jako jsem psala, sem tam se najde světlá vyjímka, která má snahu a tak, ..ale to opravdu jen ojediněle 😝

tercie
13. lis 2009

Ahoj holky, celej den nakukuju,co Evi. Snad se do večera Tomáška dočká 😉

Kači s tou mateřskou jsi mě dostala, teď sama nevím, jak na tom budu, marodila jsem letos skoro celej rok, vyjma těch 14 dnů a kousek měsíce, co jsem byla na pracáku a v práci.
No ale zas si říkám, že aspoň budeme mít zdravý dítka, a tomu se žádný peníze nevyrovnají... i když mít jich víc, mohly bychom jim víc koupit... no co holt tady žijem a bohužel s tím, co naše debilní vláda vymyslí, nic neuděláme.

kackark
13. lis 2009

Tak Tomíček je na světě, narodil se v 17:35, má 3,55 kg a 50 cm, zatím je v inkubátoru, mají s mámou oba teplotu, děkujeme za držení palců, ozvu se jak budem vědět víc. E

Já posílám velikánskou gratulaci a jsem totálně dojatá 😵 Naše milá Evička je šťastnou maminkou 😵 😵 😵 😵 😵

kackark
13. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 19.11. KO v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 18.11. a 2. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................14DC
Jaspina........................9DC
Mimina.........................2DC

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru