Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
2. čer 2009

teda holky,
já celý den spím, protože ta moje viroza se mne drží zuby nehty a když se vzbudím a pustím PC, tak zjistím, že nám tu admin musel upravovat příspěvky... ach jo.
Mury,
moc moc ti gratuluji ke kontrole 😉

kackark
2. čer 2009

Holky, tak mám pro vás novou zprávu:
Vlaštovka má kluka, jmenuje se Tibor má 52 cm a 3,87kg - narodil se dnes ve 14,28. Oba jsme v pořádku.

kackark
2. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 2.6.
Dracek........čeká chlapečka,KO 23.6.
Kačka..........čeká chlapečka KO 24.6.
Jaspina..................22DC
Tercie...................20DC
Strouzek................18DC
Nella......................16DC
Mimina...................15DC
Papua....................11DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. gentetické vyšetření

mimina321
2. čer 2009

terci nechaj dnes alebo zajtra poviem kamoške aby to zmenšila a dám to do albumu 😵 dakujem za pochvalu 😵
robila som jahodkový džem a mám 8 pohárov tých menších,vo štvrtok budem variť znova
je to sranda variť ked vôbec necítim chute 😎

murynka
2. čer 2009

jéé kači to je hezká zpráva 😵 😵 😵
moc vlastovce gratuluji!!!!! 😵 😵

kači děkuju za sms a za přepsání zprávy holkám 🙂 jinak mi napiš kontrolu na 16.6 děkuju 😵

mar26
2. čer 2009

vlastovce gratuluji k Tiborkovi 😵

mimina321
2. čer 2009

gratulujeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 želám im obom skoré zotavenie 😵 😀

a je mi smutno,že tu boli príspnky do kt. museli zasahovať admi.

mimina321
2. čer 2009

máme na svete prvého lastovičiaka 🙂 😵

evanek77
autor
2. čer 2009

Jé kači,
to je krásné, velká gratulace vlaštovce k tiborkovi, těším se na fotečky 😉 😉 😉

dadunka
2. čer 2009

Velikánská gratulace Vlaštovce a Tiborkovi!!!!!!!!!!!!!

A strašně moc síly a štěstí Mao!!!!!!! tfuj, tfuj, tfuj

Jinak vás samozřejmě všechny zdravím 🙂

ba111
2. čer 2009

Vlaštovce gratuluji k Tiborkovi!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kackark
2. čer 2009

Ahoj holky 😵
Hlídali jsme odpoledne Aničku, tak jsme se nedostali celou dobu k netu, jen jsem vám stihla napsat o vlaštovce 😉

Mury, ty se ale máš, že máš kontroly tak často. To je ta zdravotnická protekce, co? 😀 😀 😀
A co pohlaví, vyjádřili se k němu dnes nějak?

kackark
2. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................22DC
Tercie...................20DC
Strouzek................18DC
Nella......................16DC
Mimina...................15DC
Papua....................11DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. gentetické vyšetření

murynka
2. čer 2009

kači nevím proč mě zve tak často 😕 ale za 14 dní mi dá asi jen žádanku na krev a do gennetu UZ nečekám 😀
ale jinak asi nějaká protekce tam bude 😅 že mi dělá UZ pokaždé 😕 kámoška k němu chodí a od 8tt jí nedělal.. 😕 😕

pohlaví??řekl že říká až kolem 30tt 😕 😕 takže doufám že v tom gennetu se v tom 20tt vyjádří už chci nakupovat 😀 😀 ale řekl dnes asi kluk kdyby to byla holka má ručku na prdýlce 😀 😀 😀

kackark
2. čer 2009

Mury, ono je možné, že mají na NT lepší utz a proto to dříve viděli, mě dělal dr. nejdřív NT a pak si tu sondu vyměnil, prý aby si mohli zaznamenat normální KO s UTZ. Jinak já mám UTZ taky pokaždé. A příště budu mít tripply. To ty už možná taky. Tak proto jdeš tak brzy. A nebo je ještě jedna varianta, že já byla na NT tam, kam normálně chodím, to bude asi tím 😀 Takže jsem to spláchla najednou.

murynka
2. čer 2009

kači on má fakt blbej UZ ☹ takže jsem ráda že mě posílá jinam 😉 jo jo za 14 dnů jdu kvůi žádance na tripply...a kvůli objednání do gennetu 😉 ale jsme ráda alespon prcka zase uvidí manžel 😵 😵

a jak je??

kackark
2. čer 2009

Mury, to já myslela, že Ti tripply rovnou udělá, když už budeš v 17tt, já jdu také v 17tt 😉

Pořád zvracím a jsem slabá, ale je toho na mě docela dost i v okolí, tak je to možná i trošku tím. Mamka není pořád úplně v pořádku a babička leží v nemocnici a moc bych si přála, aby se dočkala mého malého broučka 😔

murynka
2. čer 2009

kači moc držím palečky aby byli obě v pořádku 😔 😔

kackark
2. čer 2009

Mury, díky 😵 No my máme ještě strach o dědu, protože téměř celý manželský život se o ní staral, babička je na vozíku a má roztroušenou sklerozu, tak je jasné, jak jsou na sebe fixovaní a jak to teď snáší 😔

kristynaw
2. čer 2009

kackar:budem drzet pesticky,at je vse dobre 😔

mar26
2. čer 2009

Kačko to mě mrzí,že k těm svým trápením ještě máš toho tolik,ale babičce i mamince přeji ať je jim brzy lépe a obě můžou mít radost z další generace 😵

mimina321
2. čer 2009

Kačka pripájam sa k dievčatám a prajem mamičke aj babičke skoré uzdravenie

gabbi
3. čer 2009

Ahoj holky🙂

Obcas sem k vam nakouknu kvuli kristyw🙂.
Trosku me mrzi co se tady dneska semlelo a neda mi to nezareagovat (ja jsem takova huba nevymachana).
Myslim si, ze obe strany mely svoji pravdu.
Chapu Dracka, ze dostavat denne xy IP co je s Martou, kdyz ta si to nepreje zverejnit je na palici.
Priznam se taky jsem si rikala co s ni asi je, ale kdyz jsem pouzila mozek (znacne teda vyprazdneny materstvim) tak pokud se tady Martinka neobjevuje a psala IP jen valstovkam a mame na ni myslet tak to asi neni nic dobreho.
Verim, ze si s ni spousta holek psalo taky IP, ale Maova si prala nezverejnovat tak jedine co je spravne je na ni a miminko moc myslet a verit, ze to dopadne dobre a vsechno se casem dozvime. A opravdu cely den si rikam, ze tomu musime verit, ze to bude az za par mesicu az bude mit Martinka u sebe miminko v naruci - myslim, ze si to zaslouzi hrozne, hrozne moc.

Jinak holky vlastovky - za vsechno co jste si prosly a nezblaznily se z toho mate muj obrovsky a neskonaly obdiva a horzne Vam vsem preju zdrave a krasne miminka.

zoozkha
3. čer 2009

ahoj holky, 😉
tiež mi nedá nereagovať.(robím to prvýkrát)..snažila som sa zistiť, čo je s Martinkou, pretože sa u nás v októbrovkách neozvala niekoľko dní a viem, že chodí sem, tak som ráno nakukla..nechcela som vyzvedať, mala som jednoducho strach, či je všetko OK..úplne rešpektujem, že si želala neinformovať o tom "verejne", len mi nedá nereagovať na reakciu dráčka..trošku ma to sklamalo..nie preto, že sme sa nedozvedeli, čo s Martinkou je, to plne chápem..ale Dráčku, ty predsa musíš sama najlepšie vedieť, koľko ľudí Ti tu držalo a drží palce v tvojom boji..ja nikomu nepíšem IP, ale napriek tomu Ti už dlho držím palce (dlho znamená už za čias Lavazzi a pod.)..nemala si to jednoduché ani tu na koníkovi a názov tvojho albumu sa prehliadnuť nedá a veľa ľudí ťa sleduje, ani o tom nevieš..a verím tomu, že všetci ťa podporujú..preto ma voľba slov v reacii na meggie zamrzela..napriek tomu Ti veľmi držím palce aj naďalej a Martinke samozrejme tiež..veľmi veľmi!! 😉

kackark
3. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla //
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................23DC
Tercie...................21DC
Strouzek................19DC
Nella......................17DC
Mimina...................16DC
Papua....................12DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. gentetické vyšetření

kackark
3. čer 2009

Holky moje, děkuji moc za včerejší podporu, jste moje zlatíčka a mám vás moc ráda 😵

Jinak ostatní moc prosím, ať Martince moc drží pěstičky (což určitě děláte), ale přestaňme se o tom, tady takhle veřejně bavit a "dohadovat". Myslím si, že by byla Martinka smutná, kdyby věděla, co se tu strhlo. Dráček respektoval jen a jen její přání, tak ho respektujme, prosím, všechny.

mimina321
3. čer 2009

ahoj 🙂
kačka naozaj si to vystihla,prosím nechajte už dráčka na pokoji stresy naozaj neprospievajú jej ani bábenku
na martinku naozaj velmi myslím a držím palce

ba111
3. čer 2009

Holky, já si myslím, že Martinka bude teda z těch příspěvků zklamaná. Pořád do toho rejete.... absolutně žádnej respekt k tomu, co si sama přála.
Chtěla bych podpořit Dráčka - zachovala se velmi správně, dodržela slib, který dala Martince a jedině ona to odnesla!!
My tady na vlaštovkách nechceme žádné rejpání, tak sem nelezte (pro ty, kterých se to týká). Tohle téma není od toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

kackark
3. čer 2009

Ahojky mimi, jak je dneska? Už lépe? Doufám, že to tolik nebolí.

mimina321
3. čer 2009

už ovela lepšie aj ked jesť ešte nemôžem čo by som chcela 😅 ale hlavne,že to už tolko nebolí
som sklamaná tento mesiac to vyzerá bez ovu ☹ test je stále neg.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru