Výbavička pro jarní miminko. Poradíte?

pentagras
29. lis 2011

Ahoj všichni, potřebovala bych radu, mám termín 30.dubna 2012 a nemám nikoho, kdo by mi poradil ,co všechno koupit, děti zatím nemám, tak nic nevím, poradíte někdo, co všechno je potřeba pořídit,děkuji.

saronka
29. lis 2011

tak mi dej do IP mail a hodím ti výbavičku.. jinak máte TP jako my datum svatby 🙂)

pentagras
autor
29. lis 2011

@saronka ahojky, dík moc, posílám meila do IP 🙂

salomee
12. únor 2012

Ahoj holky, taky hledám nějaký osvědčený seznam výbavičky... kdyby někdo věděl, já vím, že je toho na netu plno, ale často se to liší a některé věci nevím, jestli jsou úplně potřeba (např. nebesa na postýlku - já vím, že je to super praktické, hezké....ale moje finanční možnosti nebudou nijak skvělé a tak bych potřebovala seznam toho, co je opravdu nutné. Termín mám koncem května. Zkušenosti nemám, tak si moc nevím rady. Mějte se všechny hezky.

dashin
12. únor 2012

@salomee Ahoj, mám výborný seznam výbavičky odněkud z netu, je velmi podrobný a zároveň tam myslím nejsou zbytečnosti, a je to i s komentářem, ne jen pouhý výčet. Tak jestli ho chceš, pošli mi mail.

salomee
12. únor 2012

@dashin: Děkuju moc, hned posílám.

kathuskak
14. únor 2012

Prosím, mohla bych také ten seznam věcí na mimi??

rahdy
15. únor 2012

Mohla bych taky poprosit o ten seznam na mimi? Moc děkuji

11gabi11
29. únor 2012

@dashin Ahoj holky taky mám termín 30.dubna a je to moje první těhotenství tak mě taky zajímal ten seznam. Díky moc.

dashin
29. únor 2012

@kathuskak @rahdy @11gabi11 Ahoj, seznam vám určitě ráda pošlu, jen mi pošlete do IP vaše soukromé maily - tady vám nemohu poslat přílohu.

haniplanetka
20. črc 2012

@dashin prosím prosím o zaslání taky 🙂. email@hanabilkova.cz

valencia13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iv45
12. srp 2012

prosím taky seznam děkuji iv45

kasenka113
26. srp 2012

@saronka můžu také poprosit o seznam věciček na mimi pošlu email do ip

baraz
21. zář 2012

@saronka ahoj,mohla bych tě také požádat o seznam věciček? děkuji ...

lucido
2. lis 2012

@saronka Prosím, mohu poprosit o seznam výbavičky, pošlu e-,ail do IP, moc děkuji.

besita
12. lis 2012

Ahoj holky, prosím taky o zaslání seznamu na výbavičku 🙂 můj email: niki.lucka@seznam.cz
L.

robinsonkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
linzi008
13. lis 2012

ahojky prosím o poslání seznamu výbavičky- malé se má narodit 5.4. a já nevím co pořídit
díky moc Lucka
linzi008@seznam.cz

dasasmekalova
18. led 2013

@dashin Ahoj,pročítám tu všemožné komentáře na téma výbavičky a byla bych moc ráda,kdyby jsi mi také zaslala ten tvůj na mejlíka. Čekám také své první mimčo a tak nějak moc nemám tušení,co vše potřebné koupit, hlavně nechci vyhazovat zbytečně peníze oknem 🙂 Děkuji Dáša,mail je: dagmar.smekalova@seznam.cz

sabisek
22. led 2013

Prosim o zaslani vybavicky pro miminko. Hlavne pokud by jsi mohla, velikosti a posty - to me nejvice dela problemy. Moc dekuji. 🙂

eleanthis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucciz
29. led 2014

Koukám že už přes rok se tu nikdo neobjevil, ale stejně, pokud by někdo měl nějaký seznámek jaké věcičky se hodí pro jarní mimi a jaké je minimum, protože dokoupit můžete vždy. My už jsme něco dostali od rodiny. Event. napsat s čím máte dobrou zkušenost a jakou. Díky. Termín máme 9.dubna. Díky Lu
luci.z@atlas.cz

bubicatko
7. únor 2014

Ahojky, ak by sa dalo tiez by som chcela poprosit taky zoznam, nieco uz mame, ale doplnit sa da vzdy.

allusa
9. únor 2014

To je teda diskuze 😖 . Myslela jsem, že se tady něco dozvím, a akorát všichni píšou ať jim to jedna paní pošle na mail. ach jo...

michaelaela
12. zář 2014

Ahoj holky,mohu vás také požádat o seznam věcí pro mimi,které tu bude v Březnu? Čekám své první a trochu tápu,nerada bych nakoupila zbytečnosti páč nemám peněz nazbyt. Taky bych chtěla znát váš názor na bazarové věci např.kočárek,postýlka,autosedačka. Oblečení chci koupit stopro nové,ale v ostatních věcech nevím,zase nechci šetřit za každou cenu 🙂
Můj email je michaela.hrbkova@email.cz

Holky moc děkuju

bradacpetra
12. zář 2014

Holky, taky vas poprosim o seznam vybavicky. Mam termin 8.3.2015 a je to moje prvni mimco. bradacpetra@gmail.com Predem moc dekuju.

helys
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alis1
27. zář 2014

Ahoj holky, mohla bych vás taky poprosit o seznam výbavičky? Termín mám na 18.5. Předem moc děkuju 🙂 alena.babakova@email.cz

chlonyka
17. říj 2014

Ahoj, miminko bude začátkem května,můžu taky poprosit o seznam na jarní miminko? moc děkuji 🙂