Výpočet plodných dní podle Dr. Jonáše

belucie
6. lis 2006

Jestli jste někdy slyšely o metodě výpočtu plodných dnů (podle kosmických hodin) od Dr. Jonáše, tak tady je bohužel německá stránka na jejich výpočet: zadáte jen datum a hodinu narození a zatrhnete možnost "Ich will schwanger werden.": http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

wacinka
6. lis 2006

výpočet jsem si udělala ale nerozumím tomu co mi to píše 😉

belucie
autor
6. lis 2006

No máš tam dny, kdy je pravděpodobnost otěhotnět, to může, ale taky nemusí souviset s ovulací. Největší pravděpodobnost je v tu hodinu, kde je napsáno: Mondphasen Empfängniszeitpunkt

wacinka
6. lis 2006

jj děkuji 😉

nikitazak
7. lis 2006

to je super. diky belucie

chaluska
7. lis 2006

Tomu nevěřim, přesně v tu dobu to mám dostat.

marka
7. lis 2006

Já jsem na tom stejně, přesně v tu dobu mám mít MS ☹ že by nejplodnější dny? 😉 ...ale zkusit se má všechno, ne? 😀

chaluska
7. lis 2006

no já bych počkala na další holky, co napíší 😉

ivusenka
7. lis 2006

Taky jsem si to zkusila vypočítat, opravdu zvláštní datumy, největší pravděpodobnost mi také vychází na první den MS

chaluska
7. lis 2006

takže žádný dny pro oplodnění, ale vypočítání MS. 😀

wacinka
7. lis 2006

no holky nikdy neříkejte nikdy moje kamarádka otěhotněla v době menstruace, jinak jim to nešlo 😉 i takové případy jsou 😉

lucianka
7. lis 2006

No já o tom minule četla u kadeřnice v nějakém časopise... ženská dlouho nemohla otěhotnět, pak si to nechala spočítat a bum, byla těhotná. Co je na tom pravdy - těžko říct. 😒

chaluska
7. lis 2006

Ale že bysme se sešly tři zrovna na jedný diskuzi?Na takovou náhodu nevěřim.

len
7. lis 2006

No, tak já odtud radši honem rychle prchám, pojem kosmické hodiny mi zavání příliš velkým šarlatánstvím 🤐
Každopádně vám přeju, abyste otěhotněly ať už s nebo bez pomoci téhle metody, ono opravdu často platí, že víra je základem všeho 😉
Ale samo o sobě oplodnění mimo ovulaci je docela blbost, jenomže se může stát, že prostě v daném cyklu je ovu hooodně posunutá (to jest případy, kdy třeba žena otěhotní při MS), jistě se mnou budete souhlasit, že k těhotenství je třeba spermie a vajíčko a v podstatě se dá říct, že spermie=milování a vajíčko=ovulace 🙂 Kosmos-nekosmos 😀

lucianka
7. lis 2006

A mně to vyšlo zrovna na ovulaci. 😀

marka
7. lis 2006

waci: tak to je opravdu zvláštní,nezbývá než snažit se pořád 😀 🙂

maly_strom
7. lis 2006

Mně vyšel datum taky na ovulaci, ale ten přesný čas je brutální 😀

len
7. lis 2006

Tak vzhledem k tomu, že to jaksi počítá s poněkud jinou délkou cyklů než mám, vyšlo mi to jednou týden před ovu, jednou týden po ovu a jednou na MS 😀 Takže 😝
(ale vyzkoušet jsem to samozřejmě musela 😉 )

olina
7. lis 2006

No, tak me to vychazi na vcerejsek a to jsem zrovna mela ovulaci (pekne bolestivou). Taky jsem to vecer s manzilkem pojsitili 🙂. Akorat vcas 🙂.

swetlus
7. lis 2006

taky jsem neodolala -udelejte si carku do statistik - me to vyslo na ovulaci 😉

nikitazak
7. lis 2006

ja tomu verim. v Cechach se timhle zabyva astrolog Kulovany a spolupracuje i s gynekology, protoze ma velke procento uspesnosti i u zen, ktere nemohly prijit do jineho stavu.

nick
7. lis 2006

a čo mám označiť, ked som sa narodila presne o 08,30 hod a tam sú uvedené len celé hodiny.

swetlus
7. lis 2006

to je celkem jedno. ono se ti to posune ve vysledku jen o tu hodinku dopredu nebo dozadu...ale nejspis ta pulhodina tam ani nebude videt.
ja zkousela 8.00 a pak 20.00 a vysledek se posunul o pul dne dal 😉

sweethy
7. lis 2006

Taky mi to spočítalo datum na kdy mi vychází ovulace, tak se budeme poctivě snažit 😉

zanetik
7. lis 2006

Mě to vychází na zítra 29DC, ta když to nedostanu tak na to dnes nebo zítra vlítnem a za měsíc Vám řeknu co je na tom pravdy 😀

len
7. lis 2006

No tak snažením v době ovulace určitě nic nezkazíte 😉
Ale já se obávám, že kdybych to zkoušela během MS (jak mi to spočítalo), ani kosmické hodiny mi nepomůžou, když mám ovu 11.-12.DC 😀

kortanova
7. lis 2006

Takže si 23.11. beru dovolenou abych to v 10:43 stihla.Manžel má noční,takže je to v pohodě 🙂 🙂
😀 😀 No nevím, nějak tomu přece jen nevěřím...

aktij
7. lis 2006

Mě to vychází přesně na ovulaci tak uvidíme 🙂

kortanova
7. lis 2006

Jo a mě to vychází do meziprostoru mezi Ovu a MS,tak se mi třeba zrovna ovu přesune asi 3dny před MS 🙂

belucie
autor
7. lis 2006

Holky, to jsem přesně čekala...nikomu to nevnucuju, pokud někdo věří víc lékům, je to jeho věc, ale sama Len v jiné diskuzi napsala, že se neví, proč se některá oplodněná vajíčka v děloze uchytí a jiná ne. A proč někomu to vyjde hned napoprvé a někdo si na to musí počkat třeba rok, to jsou prostě věci mezi nebem a zemí a já na ně věřím. Netvrdím, že to podle těch kosmických hodin zrovna vyjde, ale to pak je třeba problém jinde. Třeba si máme ještě něco s partnerama vyřešit nebo na miminko ještě nejsou vnitřně připraveni a chtějí ho jen kvůli nám. Mimochodem, jak to dopadlo včera v Pojišťovně štěstí s Andreou... za tuhle cenu bych teda mimi nechtěla...

len
7. lis 2006

No jasně, já se jen snažila napsat, že já tomu nevěřím, jestli jsem byla ostřejší, tak se omlouvám ☹ Jinak něco jiného je, když se vajíčko neuchytí, ale něco úplně jiného otěhotnět 14 dnů po ovu 😕
Každopádně přeju všem, ať už vyberou jakoukoli metodu, ať jim vyjde, protože nejdůležitější ze všeho je víra 🙂