Vysazení antikoncepce, nedostala jsem MS. Co myslíte?

10. kvě 2022

Zdravím,
Mám dotaz
5.2 sex (sex s Kondomem
19.2 vysazení antikoncepce)
22.2 poslední sex(s Kondomem)
25.2 MS
25.3 MS
Teď už je 10.5 MS nikde. Dělala jsem si testy všechny negativní. Byla jsem u gynekolozky. Řekla mi při ultrazvuku že mám zvětšenou sliznici. Ptala se mě jestli není opravdu možné abych byla těhotná (to mě vyděsilo).
Nechala mě se tedy vymocit a sestřička udělala další těhotenský test.
Vyšel negativní.
Moje otázka je, když jsem měla naposledy sex v únoru neviděla by náhodu už miminko ?
Že se i jako ptala jestli opravdu nejsem těhotná.
Mamka volala na gynekologie s tím že mi nepřišla MS a nevím jestli se jí ptala kdy byl poslední pohlavní styk... Psala jsem ji to do zpráv ale jestli se jí na to paní doktorka ptala to nevím.

te_reza
10. kvě 2022

Pokud byl sex na konci února a mezitím 2x menzes, testy jsou negativní, tak bych těhotenství opravdu vyloučila. Někomu to po vysazení hold dělá bordel.

autor
10. kvě 2022

@te_reza dobře dekuju MS přišli v únoru 3 dny po sexu a v březnu přišly normálně
Dokotorka řekla že to kuře být po vysazení antikoncepce

gbp
10. kvě 2022

po vysazeni jsem nemela menstruaci trictvrte roku 🤷🏼‍♀️ pomohl mi caj z kontryhelu

autor
10. kvě 2022

@te_reza četla jsme že některé holky nemají hcg v moči dost silnou
Priste si řeknu možná o tets z krve
Mohla bych se zeptat jestli by už doktorka něco viděla na Utz?

autor
10. kvě 2022

Mě spisu videsilo s tou sliznici.ona práve díky té sliznici nevěděla jestli to těhotenství je nebo ne.
Ale po negativním tetsu to vyloučila. Říkala že to může být náznak menstruace že přijde

gbp
10. kvě 2022

rozhodne uz by videla. a vysoka sliznice je i pred ms

autor
10. kvě 2022

@gbp dekuju
Přijdw mi to hodně nepravděpodobné i z toho hlediska že jsme použily kdonom. Partner se do mě neudělal. Pak jsme si radsi vzala nouzovou antiknecoci postinor kdyby náhodu

kristyna2002
10. kvě 2022

Tak to ti mohla rozhazet ta jednorázová atina
Taky sem po užití ty tabletky dlouho nedostala ms protože se mi rozhazely hormony a přišla až za 3mesice

cherie24
10. kvě 2022

Já jsem po vysazení antikoncepce byla 3x na vyvolávací injekci. Když jsem to do 3 měsíců nedostala, šla jsem si pro injekci. Trvalo to přes rok, než se moje tělo z toho vzpamatovalo. Neměla jsem skoro rok ani ovulaci, myslela jsem že díky těm 6 ti letům antikoncepce už budu neplodná na pořád.

autor
10. kvě 2022

@kristyna2002 ale já si ji dala v únoru a za tři MS normálně přišla a v březnu taky
Tak nevím

autor
10. kvě 2022

@cherie24 ja ale po vysazení normálně v březnu dostala MS

autor
10. kvě 2022

@cherie24 vyděsila mě ta větší sliznice že se mě ptala jestli opravdu nejsem těhotná. A když mi udělala test z moci tak řekla že to bude nejspíš MS že by mi měla přijít

autor
10. kvě 2022

@kristyna2002 dekuju ja ale nechápu tu zvětšenou sliznice. Říkala že to bude asi že mi přijde MS když mám negativní test z moči
Ještě uvažuji o krevním. Ale říkám si že když poslední sex jsem měla 22.2 tak by asi bylo něco vidět už ne kdybych náhodou byla

kristyna2002
10. kvě 2022

To by bylo vidět určitě to by se nedalo na utz přehlédnout občas ty jednorázové antikoncepce dělají neplechu , a tělo není stroj neznamená ze ms chodila každý měsíc stejne ze nemůže mít zpoždění ,pokud testy sou negativní a na utz nic neviděla tak těhotná zřejmě nebudeš , a co se tice té sliznice tak tu mas vysokou jak v těhotenství tak když má dorazit menstruace 😊takže nemusíš mít strach můžeš být třeba nachlazena nebo můžeš mít cistu Je spoustu příčin proč ms nedorazí

autor
10. kvě 2022

@kristyna2002 dekuju ❤️ taky si myslím že po 3 měsících by bylo něco 100% vidět na utz a říkala mi že ta sliznice je zvětšená před menstruaci že ji pravděpodobně dostanu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru