Vysazení HA a snažení o mimi 🙂. Je na test ještě brzy?

market19
19. lis 2022

Ahojky mám dotaz 🙂 už je to víc jak měsíc co jsem vysadila HA.
Jinak predtim jsem měla menses pravidelnou .
Snažíme se tedka o miminko 🙂 Ovulaci jsem měla 4.11 a pravidelný nechráněný sex . A poslední menstruaci 26.10 (konec)
Menses měla včera přijít ale nic . Predtim jsem měla bolesti v podbříšku a takové typické problémy před menses, tak jsem si myslela ze už to dostanu . Test dnes negativni . Myslíte si že na test je ještě brzo ?
Myslíte si ze je nějaká šance ze bych mohla být těhu?
Jinak moc děkuji 🙂

j.a.n.i
19. lis 2022

@market19 Myslim, ze větší sance je, ze nemas pravidelny cyklus. A jinak to cos mela pri ha, nebyla ms, takže houby vis, zda budes mit pravidelny cyklus a jak dlouhy.

martina_cz
19. lis 2022

Ahoj, po vysazení HA nebude pravděpodobně cyklus pravidelný. Já měla první cyklus po vysazení 52dní, další 37dní. Pila jsem od 1dne ms do ovulace kontryhelový čaj a cyklus mi hezky srovnal. Co se týká testu, pokud byla opravdu ovulace 4.11. na testu už by pravděpodobně něco bylo. Doporučuju nasadit něco na srovnání cyklu, je toho na trhu už dost 😊

market19
autor
19. lis 2022

@j.a.n.i myslím že tahle stránka je o tom aby se zde mohli dávat diskuze 🙂) né na sebe útočit 🙂

market19
autor
19. lis 2022

@martina_cz jako podle kalendáře od 30.10 do 5.11 plodné dny ale prý k oplodnění muže dojít později nevím no , ale břicho mě normálně bolelo tak nevím no ještě tedy počkám

beruska97
19. lis 2022

Ovulaci si nejspíš neměla v době kdy by se dalo čekat že je, já první cyklus po vysazení měla taky bokem, vlastně všechny ať do otěhotnění byly úplně rozdílný, žádný netrval tak jak měl, nešlo na to spoléhat 🙂

j.a.n.i
19. lis 2022

@market19 To, ze ti napisu fakta, je útočení?

martina_cz
19. lis 2022

@market19 podle kalendáře bych se vůbec neřídila, buď bych dělala ovulační testy nebo měřila bazalni teplotu 😊

nicoleluan
19. lis 2022

Já jsem teď 3. cyklus od vysazení HA. Hned po vysazení jsem brala Gynex kapky. Nevím, asi mi nějak nesedly. Měla jsem po nich (myslím si, že po nich) hrozně dlouhou a bolestivou ms. Druhý cyklus Pregnafolin a kontryhelový čaj. Bohužel jsem měla biochemko. Třetí cyklus perfektní, sice ke konci jeden den hodně bolestivý, ale jako hodinky. Myslím si, že největší zázrak je opravdu ten kontryhelový čaj.
Samozřejmě než se to tělo srovná, chvilku trvá. A čím starší jsme, tím se s tím bohužel vyrovnává pomaleji.
Každopádně jsou i ženské, které hned 1. cyklus po vysazení HA otěhotněly 😊

j.a.n.i
20. lis 2022

@nicoleluan To samozřejmě jsou, ale nepovazovala bych to za standard. Když je normální, ze zdravy par se muze snazit az rok.