Vysoká bazální teplota 12. DC. Ovlivnil to Clostilbegyt?

amalka2981
7. dub 2022

Ahoj holky, dneska jsem 12 DC, brala jsem clostilbegyt 5.-9.DC. zítra bych měla jít na folikulometrii, kdy by mi měli píchnout injekci na vyvolání ovulace. Dnes ráno jsem si ale měřila bazální teplotu a byla 36,9. Takovou mívám vždy po ovulaci. Je možný, ženy to ovlivnil clostilbegyt? Nebo ovulace třeba vůbec nebude? Nebo už byla? Před třemi dny jsem dva dny špinila a bolelo mě v podbřišku. Vím, že se vše zítra dozvím, ale ráda bych jen dnes věděla, zda měl někdo podobnou zkušenost? Děkuji! 😊

kocila
7. dub 2022

@amalka2981 jakekoliv hormony muzou s ovulaci udelat ruzne divy,ano muzes uz mit i po ovulaci.. BT si myslim ze zrovna clostik neovlivni,ustrogestan pak uz BT muze ovlivnit

lilian2111
7. dub 2022

Jak už se tu píše, s hormony nemá moc smysl měřit bt, mohou s ní dost hýbat, ovlivnit jí.
Takže ano, clostil ji mohl ovlivnit, ovulace už mohla být a nebo je to anovulační cyklus, kdy si teplota lítá taky sem a tam. Takže nejlepší bude opravdu počkat k dr. 😊
Moje zkušenost - po clostilbegytu jsem měla i 7cm cystu, žádnou ovulaci, žádnou sliznici, šílený stavy když jsem ho brala a po braní,…. Ale to ti asi zrovna moc nepomůže 😅