Vysoká sliznice. Může to znamenat příchod menstruace?

junykessy
7. říj 2021

Ahojky, dnes jsem byla na kontrole po revizi v 17tt. Pani doktorka rekla, ze je vse v poradku. Na pravem vajecniku mam dost folikulu, levy vajecnik mam zvetseny a sliznici mam 8mm.Doposud jsem nedostala menstruaci. Muze to znamenat prichod menstruace? Su vul ze jsem se nezeptala ji, ale ptam se tady... Za 14dni mam jit znovu na kontrolu a prinejhorsim mi pichne vyvolavacku. Nevite co to znamena? Dekuji

nikjean
7. říj 2021

@junykessy Zvětšená sliznice znamená buď těhotenství nebo brzký příchod MS. Vzhledem k tomu, že jsi po revizi, tak za chvíli dojde MS.

junykessy
autor
7. říj 2021

@nikjean dekuji, radsi bych byla kdyby nedošla pac jsme se zacali snazit. Ale nadruhou stranu bych byla rada, kdyby dosla aspon se procistim a muzem se snazit na ostro😉 dekuji za tvuj cas

kocila
7. říj 2021

@junykessy sliznice 8mm je velikost kolem ovulace a do MS stale roste,takze si myslim,ze bys mohla treba do +/+2tydnu menstruovat..dulezite je ted,ze po revizi je deloha cista a dej telu cas se srovnat…

junykessy
autor
7. říj 2021

@kocila dekuji, budu tedy cekat. Ja si myslim, ze ovulka proběhla. Minuly tyden ze me sly hodne tahave hleny. Tak uvidime dekuji