Za jak dlouho jste otěhotněly?

nykolina
28. zář 2013

Ahojky jak budouci tak soucastne 🙂 s pritelem s snazime o miminko zatim necely mesic,tak jsem se Vas chtela za jakou dobu se vam podarilo otehotnet(at se malinko uklidnim ze to nemusi byt jen rok a vic)??Nejlepe maminky 18-23let.moc dekuji 😉

mercedesse
28. zář 2013

No sice je mi víc, ale mám dvě děti a obě hned na druhý pokus. Sice bylo ještě jedno těhotenství, to bylo na první pokus, ale bohužel nevyšlo. Takže hlavu vzhůru, nemusí to trvat dlouho. Přeju, ať se brzo zadari a vše je bez problému a brzo budeš šťastnou maminkou.😉

ladie
28. zář 2013

Pokaždé po 4.měsících (poprvé syn, podruhé bohužel zamlklé těhotenství).

vetyver
28. zář 2013

je mi 27, první dítě, hned druhý měsíc po skončení užívání HA 🙂 držím palce 🙂

killi
28. zář 2013

poprvé hned první měsíc a podruhé trošku nečekaně . 🙂

emalkova
28. zář 2013

Po 2,5 letech ☹ ve 22 (začali jsme v mých 19).

verunka8
28. zář 2013

je mi 29 a obe dve tehotenstvi na prvni pokus.

llluckaaa
28. zář 2013

Mám dvě děti a za sebou 3 těhotenství. Otěhotněla jsem ve všech případech druhý měsíc.

mafeska
28. zář 2013

otěhotněla jsem půl roku po vysazení HA

lucifereeek
28. zář 2013

první po 13m (nakonec jsem stejně potratila) a druhé po 4m

andelka
28. zář 2013

poprvé napoprvé (26let), podruhé napoprvé (28let)
HA jsem před prvním těhu rok a půl nebrala

elis_two
28. zář 2013

Mně je 25, do Tvého věkového rozmezí nespadám. Otěhotněla jsem hned první měsíc. I když jsem si přála, ať je to co nejdříve, překvapilo mě to. S manželem jsme si řekli, že budeme rádi, když se nám povede do roku. A možná i proto, že jsme tomu dávali čas a neupínali jsme se na myšlenku, že se musí podařit ihned, se nám zadařilo.

Za většinou nezdarů stojí psychika. Důležitá je čistá hlava a správné načasování. Takže jestli můžu radit, snažte se s partnerem v období předpokládané ovulace (já jsem ji pouze odhadovala, neměřila jsem si bazální teplotu ani jsem nepoužívala ovulační testy) a hlavně se na myšlenku otěhotnění neupínejte. Pokud by se nedařilo delší dobu, teprve potom bych se snažila pozorovat více.

Přeju hodně štěstí!!!

eficenka
28. zář 2013

poprvé po 5měsících, teĎ se snažíme už 6tý měsíc a zatím nic ( první početí ve 23 letech, druhé bude snad ve 25)

edeltraut
28. zář 2013

Všechny tři děti v prvním cyklu. Otěhotnění ve věku 20, 22 a 30 let 🙂

evulinkab
28. zář 2013

Ahojky, v obou případech jsem otěhotnela hned.A v obou případech to byl jeden jediný nechránený pohl.styk v tom mesici...První těhu-bylo mi v době otehotnení 22, nyní 27.

lafemme
28. zář 2013

První těhu - bylo mi 23let a otěhotněla jsem hned druhý cyklus, druhé těhu - 25 let a vyšlo to napoprvé 😉

svanhild
28. zář 2013

poprvé v 21 letech na 1.pokus. teď ve 23 letech se snažíme 2.měsíc a uvidíme🙂

yildiz
28. zář 2013

poprve ve 20 letech na prvni pokus 😀 - druhe bylo taky pomerne rychle asi po 2mesicich snazeni a treti ....🙂 mno to bylo planovane /ale ne tak brzo/ a bylo to hned na prvni pokus take 😀 - urcite to brzo vyjde ! drzim pesti ! Clovek na to nesmi moc myslet 😀

betikap
28. zář 2013

poprvé teď v 21letech a hned druhý měsíc snažení.. 😎 😎

medrin
28. zář 2013

@nykolina sice už to nesplňuji myslím ten věk, ale i tak ti odpovím 🙂 je mi 25, prášky jsem vysadila v prosinci a otěhotněla jsem v dubnu... ale nesnažili jsme se 😀 nechali jsme to náhodě a i tak jsme k tomu všemu přistupovali, že pokud se povede tak bude mimi a když ne, nezhroutíme se.. je to lepší než se pak deptat! Držím palečky

ajda19
28. zář 2013

Tak já taky nesplňuji věkovou hranici,ale přispěji do diskuze snad nevadí,první dítě s předešlým partnerem bylo plánované a do půl roku jsem zůstala těhu... 😀 No a dnes po 7 letech od prvního porodu s jiným partnerem se snažíme skoro 4 roky ☹ a bezvýsledně,můžu říct že na psychiku je to hrozné,a nikomu to nepřeji,každý měsíc tajně doufat jestli se to konečně povedlo nebo ne,a na konec opět zklamání,vím že takových je nás víc,a jsou i horší případy kde se mimča nikdy nedočkají ☹ je to nespravedlivé.

erink17
28. zář 2013

Ahoj nám se podařilo po měsící snažení 🙂))Tak to nevzdávej:🙂Naděje umírá poslední 🙂))Držím pěsti🙂)

saminomimino
28. zář 2013

o první dítě jsme se snažili když mi bylo 22,otěhotněla jsem 3 měsíc,druhé dítě 5 měsíc ,třetí dítě ani nevíme jak 😀prostě hned a bez nehody,4 dítě na první pokus 😵

sachmettttt
28. zář 2013

Ahoj nam cca 6rokov...

ladylass
28. zář 2013

za tři měsíce co jsme si přestali dávat pozor

elisabeth86
28. zář 2013

Nám se zadařilo cca 6 měsíc po tom co jsme se začali snažit, a řekla bych, že to bylo taky tím, že jsem nastoupila do nové práce, takže myšlenky byli jinde než u dítěte, a bylo... ;) Myslím, že nejhorší je, když to člověk moc hrotí, upíná se na to, a pak je měsíc co měsíc zklamaný. Takže rozhodně bych si nekupovala ovu.testy a nedělala ze sexu honění se za něčím, jak to boužel mnoho párů má.
Tak ať se co nejdřív zadaří ;)

kubistovailona
28. zář 2013

Nám se zadařilo během dvou měsíců a to jsem xx let v kuse brala prášky.

jenny.kay
28. zář 2013

Jsem taky trošku starší, ale třeba to tvé statistice poslouží: První v pátém cyklu (měla jsem strašně rozházené tělo po předchozím užívání HA), druhé na první pokus (s tím, že jsem HA od vysazení před prvním těhotenstvím už vůbec nebrala)

vera_vila
28. zář 2013

nejsem sice ve věkové kategorii, ale v prosinci jsem vysadila HA (asi po 3 letech), leden se nezadařilo a v únoru (respektive na začátku března) už jsem měla // na testu... Měřila jsem BT a snažili jsme se v nejvíce vhodných obdobích 🙂 (jinak v době otěhotnění mi bylo 34)
První těhu bylo po IUI hned napoprvé (samozřejmě po potřebné hormonální stimulaci) ve 25 letech...

petka12
28. zář 2013

Nám se stále ještě nezadařilo. Již se snažíme 12 let ☹

luciaaanka88
28. zář 2013

Já se bojím, že se miminka nikdy nedočkám, jelikož mám FSH téměř 100 a k tomu ještě cukrovku, ach ju, je to nefér, že ženské, které můžou mít dětí tucet, je pak vyhazují do popelnice a ten, kdo by je skutečně chtěl mít a miloval, je nemůže mít ☹