Za jak dlouho jste otěhotněly po laparoskopii?

copakova22
3. zář 2017

Ahoj holky nebo maminky😊😊 chtěla bych se zeptat jestli jste některá s tím prošla..za jak dlouho jste otěhotněly po laparoskopii ...moc mě to zajímá díky

trochustesti
3. zář 2017

Ahoj jsi už po zákroku ?

trochustesti
3. zář 2017

@copakova22 ahoj, ty jsi po takovém zakroku nebo te čeká ?

copakova22
autor
3. zář 2017

Já už jsem po něm 6 týdnu dělaly mi laparoskopii cysty tu mi odstranily a histeroskopii 😊😊a ty

trochustesti
3. zář 2017

No me to teprve čeká. Co ti zjistili ? Ta histeroskopie je co ?

copakova22
autor
3. zář 2017

Mě nezjistily při té operaci nic odstraňovaly mi akorát z pravého vaječníku cystu kvůli toho mě na to doktor poslal protože ta cysta mi dělala problémy měla jsme půl roku nepravidelnou ms a přesto jsem nemohla otěhotnět a ta histeroskopie to mi kontrolovali dělohu a posouvali sliznici protože jsem ji měla vys než má být ale jinak vše prý je v pořádku jak má být 😂a tebe tam posílají s jakým problémem

trochustesti
3. zář 2017

@copakova22 ja jsem po 3 zt. Tak se hledá příčina.

trochustesti
3. zář 2017

@copakova22 a tu histeo. ti delali jak ?

trochustesti
3. zář 2017

@trochustesti je to kontrastní látka ?
Bavime se obtom jeste s jednou slečnou na zamlkla těhotenství...

lucyr1994
3. zář 2017

Po laparce jsem otehotnela hned dalsi mesic 🙂

trochustesti
3. zář 2017

@lucyr1994 a měla jsi nějaký nalez ?

lucyr1994
3. zář 2017

@trochustesti nastesti ne. Jen mi to tam cele pročístili, proplachli a hned se povedlo. Nalez srm mela letos sla sem na hysteroskopii ale treti zatim neplanujem :D

copakova22
autor
3. zář 2017

@trochustesti no ta hysteroskopie je že ti zavedou přes čípek takovou trubičku přes ni pustí roztok a vše se skouma hysteroskopie ve vnitr kontrolujou podle toho co máš tak ti třeba odebírají tkáň se sliznice atd.. nedokážu to popsat 😁😁můžeš si ó tom aji přečíst na webu a mě ju dělaly v celkové narkóze zároveň i stou laparkou

copakova22
autor
3. zář 2017

@lucyr1994 tak to rychle 😁😁no kdyby to tak aji mě vyšlo vrtá mi to hlavou jsem po laparce už 6 týdnu a pořád jsem nedostala ms ..nevím jestli můžu být tak rychle tehu když nepřišla este ani jedna ms ..no s manželem jsme se na to vrhly hned 6 dní po operaci 😉 a svoji ms jsem měla naposled týden před operací ..takže podle mě jsem ji už měla mít

jullli
3. zář 2017

Po zakroku treti cyklus ;) nyni uz 32tt

copakova22
autor
3. zář 2017

@jullli jeee😊😊tak to gratuluji a za jak dlouho jsi dostala první ms

copakova22
autor
3. zář 2017

@jullli myslím po té laparce

jullli
3. zář 2017

@copakova22 na laparoakopii jsem sla pred ms ms dorazila 11dnu po laparoskopii.

Kazdopadne by jsi mela merit teplotu nebo delat ovulacni testy ;) a nespolehat se jen tak.

copakova22
autor
3. zář 2017

Já sem ji taky měla týden před operaci ale teď už je od operace 6 týdnu a pořád nic

copakova22
autor
5. zář 2017

@lucyr1994 dneska jsem si dělala test a vysel jasne pozitivní ale jedna vec mi vrtá hlavou mužu si to normálně nechat to mimi neboli udržím to nemá na to vliv ta laparka a hystero

jullli
5. zář 2017

@copakova22 no super!!
Jasne ze nechas nicemu to nevadi ;)
Opatruj se

lucyr1994
5. zář 2017

@copakova22 urcite to na miminko nema vliv neboj se a uzivej si ze se povedlo 🙂 moc gratuluji 🙂

copakova22
autor
6. zář 2017

@lucyr1994 děkuji moccc
@jullli děkuji mocc

saja13
12. lis 2018

@lucyr1994 takže dodržování 6ti neděli nebylo? 😹

zebrazlesa
21. čer 2021

Ahoj holky chtěla bych se zeptat jestli nema některá zkušenost s moji diagnózou?Jsem treti tyden po laparoskopii, hysteroskopii odstranovali mi levý vejcovod .Byl neprůchozí a mela jsem i srusty. Ted jsem nebo bych mela byt v poradku krom toho ze mam nízkou hladinu hormonální a jsem pozitivni na partnerova sperma tak me v uvozovkách tlačí na 2 IVF první se nezdarilo (špatná klinika)Prechod do Genetu v Praze. Jenže já preferuji insiminaci ...Jde s touto diagnózou pocit miminko i normalne přirozeně nebo se tomu nevyhnu....Dekuji za všechny rady nebo zkusenosti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru