Za jak dlouho po revizi dělohy jste otěhotněly?

mikov82
5. črc 2010

Ahoj holky, prodelala jsem revizi delohy po zamlklem tehu a rada bych vedela, za jak dlouho jste se znova zacali snazit a za jak dlouho se pak zadarilo... Diky.

simkaaac
7. čer 2018

@biedronca já to tak měla u prvního. Fakt se sralo (pardon za výraz) co se dalo! Od 23let jsem se léčila s endometriozou, proběhla i laparoskopie. V 27 jsme začali zkoušet a po roce pořád nic, tak nás gynekolog poslal do caru na spermio a tam vyšly blbý výsledky. Přešli jsme do péče ISCARE, kde zjistili, že mám sníženou fci štítné žlázy - začala jsem brát léky a taky že mám endometriozu i na druhém (dříve zdravém ) vaječníku. Potom se zjistilo, že neovuluju, tak mi v prosinci dali clostilbegit s tím, že před IVF zkusíme IUI...no ale jak na potvoru se MS zpozdila a tím padem byla ovulace v době, kdy bylo přes vánoční svátky zavřeno. Byla jsem fakt naštvaná, že do sebe cpu hormony a zbytečně. No a zřejmě 21. na moje narozeniny se povedl Theouš - myslím, že to bylo díky těm hormonům a taky jsem byla klidnější, že se ta moje neplodnost řeší v Caru, věděla jsem, že ať už tak nebo tak, nějak to prostě půjde! TAkže neboj, všechno dobře dopadne a věřím že už brzo! 🙂

simkaaac
7. čer 2018

@andelka děkuji a taky držím palce, aby tentokrát bylo vše v pořádku! Já teď čekám na ovulaci...měla podle aplikace by měla přijít v sobotu, takže dělám ovulační testy a doufám, že ta ovulace přijde

simkaaac
7. čer 2018

@teerulka fakt jo? O tom jsem neslyšela 🙂 Děkuju moc!

biedronca
7. čer 2018

@simkaaac Ja taky dnes vím,že mimi se povede, at už tak nebo tak. ale je to jen otázkou KDY. No jo,ale ta trpělivost.....
Spermiogram přítele naprosto v pořadku, horm. profil taky dobrý, jen malinko zvýšená stítná zláza (4,24 a vrchní horma je 4,20) ale udělají odběr za měsíc znova, jestli to nebyl jen nějaky momentální vykyv.
Ted třeba mi rekli, že nemam ovulaci, není zadny dominatní folikul,tkaže nebude IUI. A dali mi od 19 Dc utrogestan do 27 Dc at pak dojde MS.
A od vcera (jsem 24DC )mi sílí ovulační testy, a přitom Utrogestan by měl ovu blokovat ..

simkaaac
7. čer 2018

@biedronca tak to je zajímavý, rozhodně zkoušejte 🙂 já bych měla mít ovu o víkendu a zatím se mi nezdá, že by testy sílily

teerulka
8. čer 2018

@simkaaac Fakt, doporučuji vyzkoušet, brala jsem to jen pár týdnů. Je to takový prášek, chuť nic moc, ale když se to zamíchá třeba s jogurtem, tak se to dá.

rituska88
27. srp 2018

Já jsem po revizi otěhotněla až za 9 měsíců. Měla jsem totiž po tom zákroku problémy - pořád jsem špinila, třeba i celý měsíc apod., takže jsme se ani nechtěli hned snažit. No a jak jsem se dala do pořádku, tak jsme se snažili asi 3 měsíce a povedlo se. Teď jsem v 10tt a věřím, že tentokrát to dotáhneme v pořádku až do konce.

bibuska123
9. pro 2019

Dobrý den, máte některá zkušenosti, že jste po zamlkém potratu(já v 6tt) a následné revizi dělohy, za nějakou a jakou přibližně dobu, začala užívat tablety zvelebení rumělkového pole a případně co dalšího přírodního, když máte méně progesteronu. Děkuji mnohokrát