Za jak dlouho po vysazení antikoncepce jste otěhotněly?

denca15
19. led 2017

Ahoj holky.. Chtěla jsem se zeptat. Za jak dlouho po vysazení antikoncepce, jste otěhotneli? 🙂 Děkuji...

misapet
19. led 2017

Ahojky, otěhotněla jsem ihned po vysazení 🙂

kulistice
19. led 2017

Asi rok a půl..musela jsem si napřed srovnat cyklus a pak se zadařilo 🙂

brrbrr
19. led 2017

Ja jsem prestala brat antikoncepci pred 2lety a par dny a stale se nedari....je to hrozne individualni.Jde o to jak dlouho ji beres,v kolika letech si zacala a jak ti fungovalo telo predtim nez si zacala brat...

denca15
autor
19. led 2017

Prvního Syna mám přes antikoncepci. Ale teď se 4 měsíce snažíme a stále se nedaří... ☹

clare379
19. led 2017

Od vysazení to je uz 2 roky, cyklus pravidelný jak hodinky a stejně se nám nedaří ☹

kalteherz
19. led 2017

Já otěhotněla po 4 měsících od vysazení a brala sem HA 8let.

tsasenka
19. led 2017

@denca15 Já jsem brala před vysazením několik měsíců kyselinu listovou, prášky jsem vysadila v květnu no a v září jsme si řekli, že to zkusíme a bylo to na první šup 🙂

denca15
autor
19. led 2017

@tsasenka Děkuji. Zkusím tu kyselinu listovou. 🙂

lilianasophie
19. led 2017

Já otěhotněla tak měsíc a půl po vysazení. Byl to fofr. Zkuste kapky Gynex. Dají se sehnat v lékárně nebo ve zdravé výživě. Obě kamarádky díky nim otěhotněly. Před užíváním víc jak rok nic a pak je braly myslím 2 nebo 3 měsíce a už to bylo.

cizllik
19. led 2017

Já vysadila , dostala MS a pak už né.

giss
19. led 2017

Za mesic to uz bude rok od vysazeni HA a porad se nam nedari :(

denca15
autor
19. led 2017

@lilianasophie Děkuji, zítra se poptám ve zdravé výživě.. A nevíte jak se cenově pohybují? Děkuji. 🙂

giss
19. led 2017

@denca15 ja dnes kupovala v lekarne za 460kc, ale na internetu sezenete i levneji 🙂

operetka
19. led 2017

@denca15 u prvního po týdnu (během jediného sexu) u druhého do měsíce po vysazení. Třetí už neplánujeme, tak se asi budu muset dobře chránit, jsme asi hodně plodní. Nebo jsme zkrátka měli štěstí...

lilianasophie
19. led 2017

@denca15 Myslím, že okolo 300,- Ale nevím to jistě.

kikitt
20. led 2017

Holky, komu se nedaří, zkuste prstikovou metodu...

giss
20. led 2017

@kikitt co je to metodu?? můžete mi ti nějak přiblížit?

kikitt
20. led 2017

Pokud se milujete a spermie již jsou v tobě, strcis si prst do dírky a ty spermie jakoby zenes prstikem k dirce děložního čípku. Různě je tam stouras. Otěhotněla jsem takto já i sestra.. Pomahas jakoby spermatu, aby prošla skrz čípek... 🙂 zkusit se má vše, ale funguje to ;)

marketa_3
20. led 2017

Ahoj, nám se podařilo třetí cyklus po vysazení. Hned po vysazení HA jsem začala pít preventivně Kontryhelový čaj. Bála jsem se, aby mi naskočil cyklus jak má. HA jsem totiž brala asi 12 let. Další měsíc jsem k tomu ještě přidala čaj z maliníku, údajně má vliv na plodnost. Oba čaje koupíš v lékárně za pár korun. Oba čaje jsem pila od 1DC do cca ovulace 14DC. No a samozřejmě jsem ještě zobala kyselinu listovou kvůli genetice. Kontryhelový čaj se má pít dvakrát denně a maliník tuším jednou. Jelikož byla zima, tak mi nevadilo vypít tolik čaje za den. O kapkách Gynex jsem také slyšela jen pozitivní odezvy. Čaje i gynex jsou na přírodní bázi. Takže je to individuální, co ti bude více vyhovovat. Držím palce, ať se brzy zadaří ;)

marketka92
20. led 2017

až po dvou letech byla to těžka tragedie

luj89
20. led 2017

@denca15 cenově několikanásobně lepší než gynex jsou ženské kapky od Grešíka. stojí kolem 50 Kč, jen nevím kolik ml to je.
Jinak, já otěhotněla 10 měsíců od vysazení, ale od počátku snažení ve druhém cyklu. Pomohlo mi vynechat všechny čaje a kapky obsahující kontryhel - ten může způsobovat špinění před MS, čímž odplaví případné uhnízďující se oplodněné vajíčko. A taky jsem nasadila pyridoxin na prodloužení LF.

kettkav
20. led 2017

@denca15 Po 9 měsících..

barushaaa
20. led 2017

Antikoncepci jsem začala brát v 17-ti letech,brala jsem ji 10 let,vysadila a trvalo to 2 roky než jsem otěhotněla.

andym28
19. bře 2017

Zdravim,ja vysadila HA ve 23 a az ted v 27 se zadarilo....je to opravdu jak u ktere zenske....kazda jsme jina😉 jinak drzim pesticky at se brzy zadari 🙂

kubanka001
19. bře 2017

Ahojda ja vysadila anti. Duben 2015 a v květnu 2016 se nam narodil krasnej zdravej chlapeček takže za me úplne v pohode 😁👍🏻

monikadeny
19. bře 2017

ahoj, já vysadila prášky a hned jsem byla v tom. O mimi jsme ale ve 3. měsíci přišli. Asi bylo těhu brzy po vysazení...

motylcice29
19. bře 2017

V následujícím měsíci 🙂

sarrita
19. bře 2017

HA jsem vysadila po 18 letech nepřetržitého užívání v září a na konci prosince jsem otěhotněla 😉

hanulka1989
20. bře 2017

Ahoj já brala 11let antikoncepci. Loni v březnu jsem skončila, v červnu jsme to jednou zkusili a na poprvé se zadařilo. Před 11 dny se nám narodila dcerka 😍

evaaskalova
20. bře 2017

Ja brala HA 7 let nepretrzite a otehotnela jsem skoro 9 mesicu po vysazeni...