Za jak dlouho po vysazení HA jste otěhotněly?

di7
30. led 2015

Zdravím dámy 🙂
Tak i já s přítelem se snažíme, nebo spíš necháváme volný průběh. 25.1, sem zobla poslední pilulku. Za jak dlouho po HA, ste otěhotněli? Ve fóru, se radí spočítat plodné dny, měřit teplotu apod.ale tohle téma jde úplně mimo mě, byla bych ráda, za každou radu, či zkušenost jak se na to vrhnout, a nebo to nechat tak, a buď to přijde nebo ne 🙂 hrozně mě straší, čekání třeba půl roku nebo rok.. 😖

jitavm
31. led 2015

@maru84 Ahojky, je to přesně jak píšeš 🙂 Hlavně opravd a upřímně zjišťuji, co to ta "OVU" vlastně je a co se v těle děje.
No my se snažíme právě v těchto dnech, tak doufám, že se taky zadaří.
Jinak Tobě moc držím pěstičky pokud se zadařilo!! 🙂)

maru84
31. led 2015

@jitavm Tobě taky hodně štěstí 🙂

jitavm
31. led 2015

@maru84 Děkuju moc 🙂)

di7
autor
1. únor 2015

Čauteee baby 🙂
Tak jak ste na tom snažilky? Povedlo se někomu? 😀 já zatím nic, ale pochybuji, že bych to poznala hned po dvou dnech.. jen mě dneska dost pálí žáha, snad poprvé v životě tak si to "užívám" 😀

jitavm
2. únor 2015

@di7 Ahojky, já zatím teda taky nevím. Zkoušela jsem si dělat OVU test, takže jsme se řídili dle něho, ale uvidíme 😉 Tak držím všem taky pěstičky 🙂

nikinu
21. únor 2015

ahojky tak jak to jde už je některá těhu?taky to necháváme na přírodě už 4 měsíc 🙂 ani se zatím podle ničeho neřídíme zatím,akorát si píšu do MS kalendáře kdy má mrcha dorazit 🙂

jitavm
23. únor 2015

@nikinu Ahojky, u nás zatím taky nic... 😒 Ale snažíme se 😉

barunka1985
23. únor 2015

@blauen čím tekutiny ovlivňují ten ovu test?

katyaba
23. únor 2015

Ahoj, ja sem antikoncepci jedla 10 let v kuse, loni v cervenci sem dojidala posledni platicko s tim, ze tomu prave taky nechame volnej prubeh :D Cekali jsme i moznost, ze nam to rok nepujde a pak zacneme resit plodne dny... No a ted mame uz i termin porodu :D Slo to tak celkem rychle, ani jsem takovy uspech necekala :D

nika_sp
23. únor 2015

Já vysadila ne kvůli miminku, ale protože jsem brala nepravidelne HA a uplne se mi rozhodil cyklus. rekla jsem si, ze jeden mesic vynecham a po menstruaci zase zacnu znova. Rikala jsem si, že je to uplne v pohode, kdyz jsem brala HA skoro 15 let, tak ze stejne hned otehotnet nemuzu. Vedela jsem po vysazeni muze menstruace prijit az buh vi kdy, tak jsem nic neresila. Kdyz uz to bylo asi 5 tydnu, tak jsem si rikala ze je to uz fakt divny a byla jsem v 7 tydnu😀

blauen
23. únor 2015

@barunka1985 tím, že se moč zředí, vydatným pitím (jedná se o nějakou látku, která se vylučuje v době OV) přesně z hlavy to nevím........, je to uvedeno čím přesně v příloze OV testu, dvě hodiny by se před testem nemělo pít...