Za jak dlouho po vysazení HA jste otěhotněly?

orchidejka
11. bře 2010

Ahoj holky, je tady diskuze, za jak dlouho jste počaly miminko.....ale mnohé z vás jste HA nejedly třeba už půl roku předtím, než jste se začali snažit...Zajímalo by mě, za jak dlouho od polknutí poslední pilulky jste otěhotněly. Já už nejí HA rok a furt nic.. ☹
Dík za vaše příspěvky.

luckamb
11. bře 2010

orichidejka: ahoj, já otěhotněla přesně za dva roky po polknutí poslední tabletky 😉

pikusa
11. bře 2010

Ahoj...tak já za 3 roky.....ale až po umělém oplodnění.....
A řešila jsi to s dr.nějak??

luckamb
11. bře 2010

jo já za ty dva až poté co jsem byla na laparce, ale po ní se to povedlo hned první měsíc 😉

andelka
11. bře 2010

orchidejka: A po vysazení máš cykly v pořádku? Ovuluješ pravidelně? Hlen taky OK? Je možné, že se brzy dočkáte, nebo taky, že máš ty nebo partner nějaký problém. Po roce se to už většinou začíná zjišťovat.

len
11. bře 2010

Pět let a stále nic 🙂

vendulka
11. bře 2010

ja asi na 4 cyklus 😉

nany123
11. bře 2010

Tak mne to vyslo na 11 cyklus od vysazeni HA - ale je fakt, ze prvn mesic jsme to nehrotili a min 3x nebyl manzel v ty "spravne" dny doma, takze tak 😉 Ovulace byla, jen ty cykly byly trochu delsi...

eliska_v
11. bře 2010

Tak nám se po vysazení HA povedlo mimčo do půl roku, ale nevyšlo to... A teď po 3 měsících od revize a snad až dokonce! 😉

evulina77
11. bře 2010

Tak nám to trvalo 10 měsíců. A říkala sem si, že HA už nikdy. 😎

asimetria
11. bře 2010

nam se zadarilo hned napoprve.... 😵

alienka24
11. bře 2010

v dubnu to budou tři roky a stále nic 😉 😝

makinecka
11. bře 2010

nám se podařilo třetí měsíc po vysazení,když jsem si poprvé udělala ovulační test 😉

fram
11. bře 2010

orchidejka, poprvé jsem otěhotněla hned druhý cyklus po vysazení (to bylo před 12-ti lety). Podruhé jsem vysadila HA v červenci 2008 (po 10-ti letech užívání), trvalo skoro třičtvrtě roku než se mi srovnal cyklus a začala jsem mít ovulaci. Otěhotněla jsem letos v lednu. Bohužel to nedopadlo, takže další snažení za 3 měsíce.
Už jsi byla u gyndr? Máš pravidelný cyklus? Ovulaci?

sedmitecka
20. bře 2010

my už jedem 16. měsíc a taky stále nic ☹

janapavlik
21. bře 2010

cca po 5 měsících, ale skončilo to raným potratem 😢 no a pak po 8 měsících a to naštěstí dopadlo dobře 🙂

mikov82
7. čer 2010

Ahojky, nám se zadařilo 5. cyklus, ale skončilo to špatně. Teď se začneme snažit znova, tak snad konečně budeme mít taky štěstí... Držím palce, ať vám to co nejdřív vyjde!!! 🙂

najemnici
26. čer 2011

Ahojda holky,chtěla bych se zeptat.Já beru HA skor 7 let a plánujeme si pořídit miminko.Ale tchýně m říkala že až vysadim at se chráníme jinak a nechám tělo pročistit.Že by pak miminko mohlo být třeba postižené.Jaký máte názor? 🙂

romana29
26. čer 2011

Syn - v srpnu jsem vysadila, v říjnu otěhotněla
Dcera - v září jsem vysadila, v listopadu otěhotněla
Sex 10. den cyklu v obou případech, jistota. Ale měla jsem tehdy pravidelný 28denní cyklus

Věřím, že i u tebe se brzo zadaří, prázdniny jsou na to jako stvořené! Za sebe radím hlavně to moc nepřehánět - nechat spermie pěkně "uzrát", hodně mužů má dneska problém, takže je lepší pár dní abstinence, než to zkoušet denně.

bobina24
26. čer 2011

@najemnici to jsou jen tzv. mýty...když vysadíš atk. můžeš okamžitě otěhotnět, dnešní atk není pro mimi škodlivá a hned jak dostaneš menstruaci můžeš potom hned otěhotnět...

najemnici
26. čer 2011

@bobina24:takže když otěhotnim hned první měsíc po vysazení tak miminko bude v pořádku 🙂 To mám radost.Jsme totiž s manžou přes 6 let(vloni jsme se vzali) a já jsem ted dodělala školu a chceme založit rodinku 🙂 Díky

bobina24
26. čer 2011

@najemnici určitě bude v pořádku, neboj 🙂 hele, já otěhotněla hned napoprvé, takže v pohodě...no já se měla vdávat příští rok v červnu a miminko nám trošku zkomplikovalo plány, protože bylo úplně nečekané...:o)

najemnici
26. čer 2011

@bobina24:A tak s malým mimčem to taky jde svatba... 🙂 Tak jo díky za info 🙂 🙂

moonissek
26. čer 2011

Ahojky ja jsem otěhotněla po vysazení do roka a mám krásnou holčičku je jí 14 měsícu. 🙂 Tak vám přeji hodně štěstíčka a aby vám to co nejdřív vyšlo.... 🙂

jitkakor
3. říj 2012

Tak já jsem vysadila antikoncepci na konci července 2012 po 13 letech užívání (novynette) a včera jsem měla pozitivní těhotenský test 🙂, čili se zadařilo v druhém cyklu po vysazení. Hned jak jsem prášky vysadila, tak jsem začala užívat Gynex plus tinktury v rámci gemmoterapie na srovnání cyklu a podporu plodnosti, které mi doporučila pí. Podhorná.... věřím, že i díky tomu bylo vše bez problémů...