Za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět?

inessitka
27. lis 2013

Ahojky všem snažilkám co už mají děti. Zajímalo by mě, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět. Já mám už dvě děti a u obou se nám podařilo už po dvou měsících snažení. Teď se s druhým manželem snažíme také o miminko, je to tři měsíce a stále nic. Jsem zkušená mamina, vím, že je to krátká doba, ale začínám mít strach v ohledu s rychlostí otěhotnění v předchozích dvou snažení......Měli jste to u každého dítěte jinak? Děkuji za odpovědi 🙂 .

slegr71
27. lis 2013

Ahoj.U prvního jsem otěhotněla hned po vysazení ATK a u druhého nám to trvalo 8 měsíců. Někdy to může trvat až rok.

pejsanek
27. lis 2013

Ahoj, jsem poprvé těhotná a podařilo se nám za dva měsíce 🙂

anty
27. lis 2013

Ahoj u prvního nám to trvalo deset let a u druhého hned první měsíc hold psychika dělá svoje.

benjik
27. lis 2013

První a druhé po půl roce,třetí hned napoprvé

anuliina
27. lis 2013

ahojky. Mám to stejně jako ty. Při prvních dvou dětech to bylo naprosto hned - první cyklus po vysazení antikoncepce, a teď už se snažíme s druhým manželem cca 5 měsíc a pořád nic. U mě je to ale pravděpodobně i dáno věkem. Je mi 37 a lékař mi řekl, že je to jinak těhotnět v 27 letech a jinak po 35. Takže tak. Ale nevěš hlavu, tři měsíce je opravdu krátká doba. 😉

luciksima
27. lis 2013

ahojky mám jedno dítě a podařilo se nám to 2 měsíce po vysazení HA tu jsem brala 6let v kuse 🙂

lumanima
27. lis 2013

Ahoj, přesně, jak píše anuliina. Já při prvních dvou dětech otěhotněla hned "na první pokus" jak se říká a teď při třetím jsme se s přítelem snažili 5.měsíců. Už jsem začínala být zoufalá. Ale asi to bylo tím, jak jsem se na to upnula a hrozně moc to chtěla. U dětí to tak nebylo. Byla jsem mladší a tak nějak jsem to všechno brala "jinak"- lehčeji. Určitě se to povede, jen to chce čas. Držím palce.

gintare
27. lis 2013

Hned 🙂 U obou.

sariss
27. lis 2013

3x napodruhe. Jednou z toho ale potrat:( zkus ovulacni testy...

sachmettttt
27. lis 2013

CCa 6 rokov ☹

gable
27. lis 2013

mame jedno dite po 2,5 letech 🙂

antoinet
27. lis 2013

Dřív než jsme se začali snažit, takové hezké nedopatření🙂

klouzek
27. lis 2013

Hned na poprvé

evca32
28. lis 2013

První hned na poprvé ,druhé po roce a půl. 3 měsíce je opravdu krátká doba, nevěš hlavu však ono to půjde 🙂

andyhrusticka
28. lis 2013

Já otěhotněla až po roce od vysazení antikoncepce. Nakonec jsem použila ovulační test a díky tomu jsem otěhotněla 🙂 takho vyzkoušej a jinak přeju hodně štěstí 😉

spirulina
27. led 2014

první dítě hned, druhé dítě po třech měsících - musela jsem odstavit, abych vůbec otěhotněla. o třetí se teprve budeme pokoušet 🙂
hodně štěstí