Za jakou dobu se podařilo otěhotnět po revizi dělohy?

diankaary
28. pro 2013

Pred 2 tydny mi vyvolavali porod v 16 tt, miminko bylo mrtve 2tydny nejspis melo neslucitelnou vadu se zivotem. Jedina vec, kterou si ted preji je otehotnet znovu a mit zdrave, donosene miminko. Planuji brat nejake vitaminy i s pritelem. Planujeme se snazit po 2ms, zatim dodrzujeme sestinedeli.
Jestli tu je nekdo se stejnou zkusenosti, za jak dlouho se Vam podarilo otehotnet podruhe?

zazulka
28. pro 2013

Ach jo ☹ Zkušenost nemám, ale držím pěsti, holka!

sarkad2856
28. pro 2013

To mě mrzí.Tak já jsem potratila taky ale naštěstí jsem na revizi nemusela.Kamarátka potratila v 15tt a podařilo se jim to hned 1 měsíc po 6 nedělí a mají dneska zdravou holčičku 😉
Tak at se podaří co nejdříve 😉

reynocek
29. pro 2013

Já jsem prodělala v červnu 2013 revizi dělohy (teprve) v 6 tt a snažíme se od srpna. Doufám, že tenhle měsíc to už vyšlo ... zatím to vypadá nadějně 🙂

pettule
29. pro 2013

Já jsem měla zamlklý potrat ve 14tt s následnou revizí dělohy. Podařilo se mi otěhotnět třetí měsíc po revizi 🙂 . Tak moc držím palečky. Vím, jak se teď cítíš, ale uvidíš, bude dobře a i ty se dočkáš zdravého miminka 🙂

jitunkav
29. pro 2013

Já jsem byla 2x na revizi v 8tt. Poprvé jsem otěhotněla zhruba po 5MS a podruhé hned po 2MS. Tak držím pěsti!!

andysebesta
29. pro 2013

Ahoj, ja potratila v 10.tt a zatimco v nemocnici mi rekly, ze nesmime pul roku otehotnet, mul doktor mi rekl jen tri mesice.a otehotnela jsem po trech az ctyrech mesicich.moc drzim pesticky, aby se ti co nejdrive zadarilo a mohla si se radovat z krasneho a zdraveho miminka.drzte se, ty i pritel.preju hodne stesticka

makiska1
29. pro 2013

Ahoj, to jw mi moc lito. Ja byla na revizi ve 13tt v breznu, otehotnela jsem v cervnu, ale potratila jsem samovolne hned v 5tt a ted jsem otehotnela v prosinci, snad uz definitivne. Moc drzim pesti, at se vam zadari co nejdrive!

stepankakv
29. pro 2013

Ahoj..Já jsem ted 9.12 byla také na revizi (zamlklý potrat v 9tt - pouze gestační váček bez ničeho). Ted mám také šestinedělí a neustále myslím na to, že chci mimi...Rozhodli jsme se, že začneme hned po 1 MS se snažením....Dle přečtených všemožných diskuzích se to bud stane znovu at čekáš půl roku nebo týden a nebo je ti to souzeno a už to proběhne v pořádku....příroda si poradí sama a osud taky 🙂 držím palce 🙂

deenyska
29. pro 2013

Já jsem prodělala zamlklý potrat dvojčat v 17. tt s následnou revizí dělohy a můj doktor mi řekl, že s další těhotenstvím mám počkat alespoň tři cykly, takže nějaké 4 měsíce, aby se děloha zacelila. Přišlo mi to jako dlouhá doba, ale opravdu to uteklo. Sestra potratila v 7. týdnu a musela počkat 3 měsíce. Potrat v 16. tt je pro tělo větší zásah než v prvním trimestru, já bych tomu rozhodně dala čas. Myslím si, že je zbytečné něco uspěchat, byť v tuhle chvíli by to pro tvou psychiku bylo to nejlepší. Poraď se s doktorem a dej na něj. Jinak držím pěsti, ať jsi v pořádku jak na těle tak na duši

lenkalenulka
29. pro 2013

Diankaary ☹ tak nakonec to nedopadlo to me mrzi:'( budu drzet pesti aby se vam co nejdriv zadarilo:-*

zuza01
29. pro 2013

Já jsem potratila v 9tt, ale mimčo se už od 6tt nevyvíjelo. Doporučili mi počkat jeden cyklus, ale už bych to tak nehnala, potratila jsem znovu, v 10tt. Pak doporučili 3 měsíce.

nadja73
29. pro 2013

otehotnela jsem po 3 porevizni MS a vse bylo v poradku, ale ja potratila v 10tt. Rika se, ze, kdyz jednou uz bylo pohnojeno, ted to pujde raz dva 😉 drzim palce, druhe tehotenstvi bude urcite v poradku az do konce.

neominka
5. led 2014

ja jsem mela vyvolany porod v 16tt ( Downuv syndrom ) + revize delohy : 5.9.2013.
Zkouseli jsme uz po prvni MS a ted je leden a ja porad nejsem tehotna .-( A to jsem otehotnela napoprve.
Asi dr. melapravdu, ze telo se musi dat dohromady a po vyvolavanem porodu se doporucuje min. 6 mesicu. je to velkej zasah-je horsi nez normalni porod ( to me rikal primar v nemocnici ).
Telo se musi dat dohromady, aby bylo schopne plod donosit. Nekomu se povede ihned a nekdo musi pockat. kazde telo reaguje jinak. U nas to bude v unoru 6 mesicu od porodu,tak doufam, ze se to povede.

A neboj, utece to silene rychle-ja se vratila po 3 tydnech i do prace po porodu abych zacala zase zit. A uz je leden a uteklo to ani nevim jak.

Preji hodne sil, vim jak ti je .-(

fykyska
5. led 2014

DRŽÍM PALCE! Já potratila v prvním trimu - doporučená pauza 3 měsíce + a další špatné těhu které museli ukončit operací tam byl doporučený půl rok.. Všeobecně se doporučuje více jak 3 cykly nejlépe půl roku...3 dítě se nám podařilo po6 měsíční pauze 🙂 . Vím, že pak člověk čas tlačí očima a zdá se mu být nekonečný, ale stojí za to vydržet.. Nepospíchat, tělo si potřebuje odpočinout, děloha se potřebuje zahojit, hormonální hladina se potřebuje dát do normálu a organismus celý celičký srovnat a když už je tohle nějak v pohodě musí být ok i ta psychika, která je po takových zkušenostech značně načatá.
Takže za mě zlatý střed min. 5 cyklů čekat, šetřit se myslet co nejvíc pozitivně, žij věnuj se ama sobě choď do společnosti, ale i plakej křič a vztekej se - svět je někdy nefér ale naděje umírá poslední =o*🙂 posílám moc pohlazení 😉

radushka1
12. led 2014

Tři měsíce jsme měli půst, a pak na druhý pokus 😉

misickaf
14. led 2014

Já byla v červenci 2013 na revizi pro zamlklé těhu v 10tt a doposud nic :( nedaří se.... a už mi z toho hrabe. Hlavně proto, že všechny kamarádky i ségra jsou v tom a bez problémů....