Zjistily jste podle prstýnku v těhotenství, co čekáte?

petrryss
29. led 2014

Zdravím holky,zjistil Vám někdo podle prstýnku v těhotenství co čekáte a ono se vám to opravdu narodilo?
Mne to jeden znamy rekl kdysi davno a to sem mela uz chlapecka ve 3 letech, tak sem mu rekla at mi zjistí dle prstynku - co budu mit jako
druhe no a treti kdyby nahodou,rekl mi ze v r.2001 budu mit kluka a v r. 2008 holcicku,vse bylo neplanovane a po nejake dobe si uvedomila
ze mi to tak ten znamy i potvrdil,driv nez ultrazvuk,holku jsem chtela a doktor mi pak rekl ze to holcicka bude ,takze vse vyslo,tak jak se vyplnilo
dle prstynku,ted cekam ctvrte ditko a nevim,podle prstynku vychazi opet holcicka tak uvidime,jsem teprve 6tt na zacatku těhu,mnej te se a pište 🙂)

selverin
29. led 2014

že tomu někdo vůbec věří 😀 od moji kamarádky maminka s tím pořád otravovala a své vlastní dceři tvrdila, že se ji prstýnek netočí a že nikdy mít děti nebude.... to bylo asi měsíc před tím než neplánovaně otěhotněla a v květnu porodí chlapečka 😀

p_ch
29. led 2014

mě vyšlo že budu mít 3 kluky.. už mám doma 2 a doufám že teda třetí nebude :D :D

lenus202
29. led 2014

holky já sice nezkoušela prstýnek, ale byla jsem na masáži na reiky a podle toho bych prej měla mít holku, ale je tem kluk 😉 je to jen o "náhodě" 😀

selverin
29. led 2014

@lenus202 ale zase mě předpověděla holčičku ( byla jsem už těhu, ale ještě jsme nevěděli, co to bude) a taky, že budu mít jen to jedno dítko... a je fakt, že já už další nechci, už od mala jsem chtěla jen jedno, tak uvidíme 😀 jak se vyplní i tohle a už mě nikdy nikdo nepřemluví na další dítě, tak tomu možná i věřit začnu hihih 😀

zuzik24
29. led 2014

Mě s tím pořád otravovala tchýně, tak jsem se nakonec dala ukecat. Vyšlo mi, že budu mít tři děti - holčičku a dva kluky 🙂 Zatím mi to vyšlo, jen teda s tím třetím, nevím, jak to bude, ale já plánovala jen dvě děti. Tak uvidíme, jestli k nám někdy v budoucnu nepřibude další 🙂

neominka
29. led 2014

Ano vysla me holcicka a byla to holcicka. Jen mela downuv syndrom, takze porod v 16tt

jitules8
29. led 2014

ahoj mě to zkoušeli s jehlou a vyšlo mi dvě holky a kluk.....holčičku už máme a teď prý pravděpodobně čekáme kluka,tak nevím kam se nám ta prostřední holčička zatoulala 🙂...

rari
29. led 2014

Můžete někdo, prosím, napsat, jak se to přesně má aplikovat 🙂 . Jde to zjistit i na předchozí těhu? Díky.

winterska
29. led 2014

tchynka se tomu trošku věnuje, v době kdy ještě netušila, že jsem těhu mi volala a že prý nás bude u vánočního stolu 6 (normálně 4 dospělí a jedno dítě + ?), no měla jsem co dělat abych se nepodřekla 🙂. Pak mi volala, že to těhu bude holka, její soused to taky někde vyvěštil.. No a zatím mi dr. hlásí holčičku 😎

a z jiného soudku - se spolužačkami na střední jsme zkoušely prstýnek na niti - jedné vyšlo, že nebude mít žádné dítě - dost jí to tehdy vzalo - má dnes dospělou dceru 🙂

Takže je někdy lepší tyhle věci brát s rezervou... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru