Zkusili jste někdo lubrikační gel pro podporu početí?

kucirlib
7. zář 2011

Ahoj snažilky, tak různě pátrám po internetu, čím by si člověk mohl ještě pomoci a narazila jsem na lubrikační gel pro podporu početí? Nemáte s ním některá zkušenosti? nebo co si o tom myslíte?
Já se totiž většinou bez gelu neobejdu. I když pravda, že v období ovu ho moc nepotřebuju, to příroda dobře zajistila.

petra273
7. zář 2011

my ho používáme a super. Hned napoprvé se zadařilo, i když to pak nedopadlo. Každopádně jsem někde četla, že v tom gelu můžou mršky přežít až 5 dní 😀

alyssa.anna
30. srp 2012

@kucirlib Ahojky, Tak co, pomohl gelík, nebo to šlo samo? Já si ho objednala tak uvidíme 🙂

kucirlib
autor
30. srp 2012

@alyssa.anna Na ten nakonec nedošlo 😉

alyssa.anna
30. srp 2012

@kucirlib Já už jsem tak zoufalá že se modlím, aby to pomohlo tak vyzkouším a uvidím.

stazina
3. zář 2012

Ahoj , my tento gel používali a nevím, jestli přesně on pomhl,a el řekla bych spíš,napomohl" manžel měl špatný spermio , dvojčata máme z umělého oplodnění , potom nám nevyšel další pokus o um. opldnění a tak jsem se rozhodili, ež to necháme přírodě, nakoupili vitamíny a tento gel. Po pěti měsících se podařilo🙂Tak držím palce

maximka33
1. pro 2012

ahoj holky, prodávám tento gel - conceive gel, použitý asi 5x, původní cena 449 kč, nyní 250 kč. pokud byste měly zájem, stačí napsat zprávu.

maximka33
1. pro 2012
beandy
2. pro 2012

Ahojky, já mám gel doma z www.otehotnet.cz a teď ho používám dva dny, protože mám pro přítele nepřátelský prostředí. 😒 Je fakt, že gel opravdu pomáhá, přítel není podrážděnej a mě to taky už nebolí. Ještě aby splnil svůj účel. 😀 😲

jani2012
14. led 2013

Já se taky chystám, že bych si některý zakoupila. viz http://www.otehotnet.cz/257-lubrikacni-gely. Máte některá zkušenosti i s nějakým jiným než conceive, nebo je nejlepší. A kolika z ´vás už pomohl nebo naopak vůbec nepomohl? Eventuelně s čím je dobré kombinovat? 🙂

beandy
26. únor 2013

Tak dávám na vědomí, že asi díky gelu Conceive teď čekáme prcka. 🙂 Používali jsme ho dva měsíce a na druhej pokus to vyšlo. 😵 Mám ho ještě teď, takže ho používáme i dál protože je fakt dobrej, myslim že to ničemu neškodí.

rebinka
26. únor 2013

@beandy Gratuluji! Dnes čtu poprvé o takovém gelu, asi taky pořídím 🙂

jennyska
9. pro 2013

Ahoj @kucirlib @rebinka @beandy @jani2012 @maximka33 @stazina @alyssa.anna petra273 a ostatní snažilky, těhulky a maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s Lubrikačími gely do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/lubrikacni-gel/ a pomoci tak všem ostatním ženám, které si právě procház určitým obdobím, kdy potřebují poradit ohledně těchto gelů (ať už na podporu početí, či v těhotenství, atd.) a na MK hledajíradu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim pomohou 🙂

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

jana12369
10. pro 2013

Ahoj děvčata 🙂 🙂 až dosud jsem nevěděla že existuje gel na podporu početí 😕 ... Jelikož se bez gelu neobejdeme, nejspíš některý zkusím.... doporučíte některý??? díky moc 🙂 🙂

haninka123
15. dub 2015

Ahoj holky nevíte jestli se prodává i nějaká alternativa tohoto gelu CONCEIVE PLUS GEL PRO PODPORU POČETÍ nemůžu nikde nic najít nebo jaký obyčejný klasický gel používáte když s te chtěli mimi já měla ten s rossmana preventivo a nedaří se díky za rady 🙂.

modroocko29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radla83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helenas92
21. dub 2017

@radla83 prosím, kolik toho gelu jste zhruba použili na 1 styk? Když ho aplikuji, cítím, že je ho dost, ale jen to "doděláme" jsem skoro suchá, že to tak musím napsat... :D říkám si, jestli to stačilo? Jestli mají spermie v čem přežívat?

martulaz78
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radla83
21. dub 2017

@helenas92 já jsem to nějak nedávkovala přesně, prostě jsem si trochu vytlačila do dlaně a nějak to aplikovala 🙂 ale co jsem někde četla, tak optimální množství je 4 ml... koupila jsem si pak i injekční stříkačku, abych si to odměřila, ale nakonec jsem ji ani nepoužila...

weru21186
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkatris
14. únor 2018

Ahoj holky jsem tu nová a narazila jsem na tuto diskuzi a zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s gely na podporu otěhotnění? Na pár jsem jich narazila na internetu, ale ráda bych znala vaše názory, Chtěla bych vyzkoušet nejlépe něco přírodního. Snažíme se s přítelem nějakou dobu o miminko, ale bezúspěšně ☹ a nerada bych do sebe cpala nějaké chemikálie. Taky by mě zajímalo jestli jsou takové gely vůbec účinné?

martinika
31. črc 2018

Holky, mě doma zbylo balení PreFert gelu pro podporu početí (4dávky), kdybyste některá měla zájem. Prodám výhodně, koupeno za 649 + poštovné, prodám za 575 Kč.

lucasice
12. kvě 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Ahoj holky, co se týče těch gelů na podporu těhu tak kamarádka s tím má osobní zkušenost. Chtěli rychle otěhotnět tak to vyzkoušeli. Říkala, že neví jestli je to díky tomuto gelu ale myslí si, že ano ale cca do 3 měsíců otěhotněla.

darija06
30. srp 2020

Tak toto je pro mě naprostá novinka, že něco takového vůbec existuje :O. To mají normálně v sex shopu nebo jenom v lékárně ?

lenicka1997
18. pro 2020

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaký by jste mi doporučili lublikační gel pro podporu poceti ? Ja uz se s manželem snažíme už dlouho o miminko a pořád nám to nejde .. tak by jsme chtěli vyzkoušet ten lubrikacni gel na podporu poceti ale nevíme jaký by jsme si měli koupit .. tak jestli by jste mi doporučili nakou značku z jako jste byli spokojeni nebo jakou už jste vyzkoušeli

makovice88
18. pro 2020

@lenicka1997 My pouzili Conceive gel. Snazili jsme se pres rok a az s tim gelem jsem hned otehotnela.

jako_mala_holka
18. pro 2020

@lenicka1997 nevím, jestli pomohl, ale byl příjemný a zadařilo se s ním... Brala jsem teda i vitaminy a mám problémy se štítnou žlázou, takže i na to mám léky... Ale byl to nejlepší lubrikant 😄 myslím že Conceive plus se jmenoval

lenicka1997
18. pro 2020

@jako_mala_holka moc děkuji

lenicka1997
18. pro 2020

@makovice88 moc děkuji