Zpožděná menstruace, test negativní. Je ještě naděje?

misellll
1. dub 2014

Ahojky holky..MS měla příjt 20.-tého...tt jsem si dělala 26.-tého Mamma test a byl negativní.Znovu jsem tt ještě neopakovala.Ale pěkně mě bolí prsa.Pořád bych spala a včera ránno mi bylo tak na zvracení.MS ještě nedorazila.S tt testem chci počkat do pátku.Myslíte,že je ještě naděje?🙂Děkuji za názory 😀

dotinka
1. dub 2014

Udelej jinej test a ne mamatest....jsou strasne nekvalitni....me nedavno neukazal vubec nic ani ducha a dr.max krasne plne dalnice a nejsem jedina ....drzim palce

lubazu
1. dub 2014

Ahoj, naděje určitě je. Také bych zkusila jiný test. A klidně už dnes. Přeji hodně štěstí!

misellll
autor
1. dub 2014

@dotinka a @lubazu moc děkuju než pojedu do práce tak se stavím v lékárně a koupím si testík a otestuju se a uvidíme.....

baru88
1. dub 2014

Určitě udělej jiný test ;) mamatesty jsou na nic :/ mě ukázal 12 DPO pozitivní výsledek Dr. Max a 14 DPO digitální clear blue, kde už svítilo 2-3. držím palce
@misellll

sarkad2856
1. dub 2014

@misellll jj naděje je určitě a ten digitální je nejpřesnější 😉 mě se třeba jeden test ukázal neg. a druhý byl pozit. takže ten mamatest je jen okrajově a moc spolehlivý není

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru