Zpoždění po vysazení antikoncepce

jana1230
10. říj 2017

Ahoj,
Pět let jsem brala antikoncepci, po dobrání plasticka přišla normálně menstruace, ovsem první měsíc po vysazení již stále nic a uz 5 dní pretahuji. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

jitulka89
10. říj 2017

To je úplně normální. Tělu chvíli trva než se rozjede přirozený cyklus.

jana1230
autor
10. říj 2017

@jitulka89 děkuji moc
Jak rychle je možné otěhotnět po 5 létem braní? 🙂

jana1230
autor
10. říj 2017

@jitulka89 jak dlouho to tak trva? 🙂

veronka_123
10. říj 2017

Ahoj, mne nabehla MS s 1 denným meškaním (HAK som užívala 4 roky). Tento mesiac zatial neprišla, ale to už som objavila // na teste, tak snáď ani nepríde 🙂 Pokial nabehla ovulácia tak teoreticky môžeš otehotnieť hneď, ja som ju prvý mesiac po vysadení nekontrolovala, ale ten druhý som si pre svoj klud urobila ovulačné testy 🙂

frndafrrr
10. říj 2017

Já přidám zkušenost z opačného konce -X let bez antikoncepce,cyklus jak hodinky,pul roku antikoncepce a MS v pauze až 5-6den...místo 2-3

karolinasto
11. říj 2017

Já měla zpoždění 14 dní a hned další měsíc se podařilo miminko. Antikoncepci jsem brala skoro 10 let

jitulka89
11. říj 2017

může se to podařit hned ten měsíc ale i za rok, tohle ti nikdo nepoví...stejně jako kdy se ti srovná cyklus, diskuzí o tom je tu až až

anetka9
11. říj 2017

Ahoj, ono to není úplně zpoždění, ten cyklus dělá antikoncepce tím, že bereš ty prášky přesně podle toho kolik jich je, takže tam je jasně danej 28 denní cyklus, ale když už to najednou neřídí prášky, tak si tělo musí nastavit svůj vlastní cyklus a ten může být jakkoli dlouhý, 28 dní má málokdo🙂 Já po vysazení měla první 31 dní (ale bez ovulace) a další 37, 32 a teď se uvidí;) takže to klidně může být ještě dalšího půlroku pokaždý jinak🙂

dzogobela
11. říj 2017

Uplne normalni. Ja brala 8 let, prvni cyklus 68 dni, zabrala az vyvolavacka, dalsi cyklus 45 dni, opet vyvolavacka... Pak prisla ms sama po 41 dnech a pak jsem otehotnela 😀 ale znam i pripady, kdy se otehotnelo hned v prvnim cyklu po vysazeni 🙂