Akné na obličeji v těhu, jakou používáte kosmetiku?

lorrelai
24. čer 2014

Ahoj maminky čekatelky. Jsem v 16tt a pozoruju, že můj obličej je čímdál horší ☹ pořád mám akné a takové jakoby špičky co vypadají jak potničky... Nepoužíváte na to nějakou kosmetiku?? Něco co by mi obličej trochu zpravilo..?? Nevíme co budeme mít, ale podle obličeje asi holku 😀 😀 bere si krásu 😀 Díky za rady...

pt1981
24. čer 2014

ahoj, asi ti moc neporadím, používala jsem jak obyčejnou modrou indulónu, tak kosmetiku zn. Mixa.... Ani u jednoho se ale zázrak nekonal a akné mi začalo mizet kolem 25 tt... Stejně tak jsem měla strašně osypaná záda, ty se mi pomalu zlepšují teprve teď.... A ano, čekáme holčičku 🙂

castava
24. čer 2014

Jo holky. tak já mám ten samý problém. Vypadám jako puberťačka. Obavám se, že s hormony nic nenaděláme a tak to budeme muset přežít i když je to strašné. V prvním těhu jsem měla pleť jako panenka a teď? to se nedá srovnat.

cervenakarkulka
24. čer 2014

@lorrelai ahoj, osvedcilo se mi pouzivat kosmetiku s konopím - http://www.canapino.cz/aknea-konopny-osetrujici...

zkousela jsem vichy, la roche posay, eucerin a vsechny tyhle znacky mi akorat podrazdili plet. Konopny krem je šetrny a plet je hydratovana. Akne do dvou dnu pryč 🙂. A to nejsem zastance bio životního stylu 🙂.

denyzuza06
24. čer 2014

@lorrelai taky jsem měla v těhu u obou dcer a nemohla se toho nijak zbavit, tentokrát se zatím nekoná tak uvidíme

saminomimino
24. čer 2014

já taky vypadala z kraje těhu až cca do půlky,upřímně nepomohlo nic,pak se to samo urovnalo a kupodivu máme kluka 😀

mon_88017
24. čer 2014

@lorrelai mně na těhotenský akné pomoh tak akorát papírovej pytlík přes hlavu 😎

p3tulkaa
24. čer 2014

@cervenakarkulka já tedy nejsem těhotná, ale povysazení HA mám akné na bradě :( také už jsem vyzkoušela vichy, biodermu, dnes jsem shodou náhod objednala přesně tento krém, tak jsem zvědavá 🙂

nika_sp
24. čer 2014

Taky se mi dělalo akné, ale jako @pt1981 hlavně na zádech. Fakt hnus. Bohužel mi na to moc nepomáhalo nic☹ Srovnalo se to až po porodu. A máme kluka😉 takže podle toho bych se neřídila. Zkusila bych používat nějakou tu micelární vodu a čistící kosmetiku se zinkem. Já ted používám http://pripravky-na-cisteni-pleti.heureka.cz/bi... Sice neni nejlevnější, ale vůbec nemizí. Fakt ho stačí množství o velikosti borůvky. Používám ráno a večer. To jediný trochu pomáhalo.

petula_88
24. čer 2014

Holky uplne nejlepei jsou pivovarske kvasnice. Cele tehotenstvi i po porodu jsem se trapila. Kvasnice beru chvilku a prijde mi to o dost lepsi..

cervenakarkulka
24. čer 2014

@p3tulkaa doufam, ze budes mile prekvapena jako ja 🙂 nam to domu dotahl skoromanzel a dlouho jsem nad tim ohrnovala nos. Coz byla chyba, jak jsem posleze zjistila 🙂) dej mi pak vedet, jak ti to pomohlo. Uvazuju, ze budu konopnou kosmetiku kupovat i pro mimi 🙂. Nemáte nekdo zkusenost?

p3tulkaa
24. čer 2014

@cervenakarkulka děkuju jsem zvědavá 🙂 to co se mi objevilo na bradě za poslední týden je neskutečné, a stále je toho více a více :(((

lorrelai
autor
9. črc 2014

Takže mastička Aknea mi nepomohla ☹ spíše naopak. Než jsem ji používala, tak jsem měla jen takový ,,osypaný" obličej takovýma vřídečkama, tak jsem ji začala používat a hned na druhý den se mi začali dělat bolestivé jebáčky! A není to jen dvoudení záležitost že se to udělá a hotovo-když to používám, dělá se to furt ☹ Takže u mě neuspěla-škoda-pěkně voní 😀 Dnes du na kosmetiku, tak uvidím co mi řekne 😉

bielamacka
24. srp 2014

haha, já čekám holku a taky mám každou chvíli beďar - a to jsem měla předtím tak jeden za rok 😀 doufám, že to po porodu přestane..... nevypadá to pořád nijak drasticky, takže používám to, co předtím, však ono to zmizne....

cottie
24. srp 2014

No kdyby jste vyděli mě co mám na obličeji, fakt hrůza. Začla jsem si to mazat propolisem vymáčeným ve slivovici domácí výroby 😀 ......a začlo se mi to lepšit....

lenicka07
24. srp 2014

Po dvaceti letech zkoušení všeho možného prakticky s nulovým výsledkem jsem objevila jak skvěle zabírá Sudocream. A co nejmíň kosmetiky... čím míň různých odličovadel, pleťových vod, krémů atd. tím líp. Teď se dvěma prcky na to nemám čas a v kombinaci se Sudocreamem když se náhodou něco vyskytne, se stal zázrak..

annna79
25. srp 2014

@lenicka07
A to se používá i v těhotenstvi ????jak často .

lenicka07
25. srp 2014

@annna79 No a proč by né? Je to na něm i napsáno že je na akné, a pokud to někomu nevyhovuje, může pak použít pro mimi na opruzeniny. Na akné stačí třeba i jen před spaním, přece jen to nechává chvíli bílý film, spíš stačí použít podle potřeby, když se něco vytvoří. Mě fakt funguje skvěle, perfektně zahojí zanícená místa. Každému může zabírat něco jiného, ale mě max. vyhovuje.

bielamacka
2. zář 2014

já jsem nikdy problematickou pleť neměla a když už se mi někdy něco vyrašilo, tak to zase zmizelo, takže k tomu přistupuju stejně 😀

iveta3311
3. zář 2014

Také mám podobný problém a rozhlížím se co s tím.

pejskyne
24. zář 2014

Zkouším taky všechno a asi nejvíc mi pomáhá Mask of magnaminty od Lush. Teda tam, kam by člověka napadlo si pleˇtovou masku dávat - teˇd se mi ovšem dělají pupeny i na zcela nepravděpodobných místech jako za uchem, pod obočím a podobně.

letadlo13
30. říj 2014

@lenicka07 Mě pleť spravila až čínská medicína (po 15 letech, kdy jsem vypadala, jako bych spadla z kola na hubu na štěrkovou cestu), bylo to jako zaklínadlo, na svatbu už jsem měla pleť jako dětskou prdelku. Kosmetika nikdy žádná nic nezmohla, a to jsem měla i řady za pár korun, i za tisíce, i skoro všechno na trhu. Když mi někdo řekl, že mám používat něco a nenechal si to vymluvit, střílela bych. Teď jsem v pohodě, občas vyskočí nějaký pupínek. Nosím make-up, krémy kupuju obyčejné. Nejvíc jsem si zničila kůži přípravky na akné (z lékárny i od kosmetiček). Vysušovaly a byl to děs, hlavně nic s alkoholem, to je tak pro puberťáky.

schwarzova4
12. pro 2014

@lenicka07 Musím souhlasit, nemám tedy tolik zkušeností, ale jakmile jsem doma delší dobu (víkend...) a nemaluju se a max použiju pleť.vodu a večer krém, pleť je lepší, než když se každý den maluju, odličuju a pleť čistím vším možným...

schwarzova4
12. pro 2014

Holky a kde se dá koupit ten sudocream ?

lenicka07
13. pro 2014

@schwarzova4 v lékárně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru