Chmýří na obličeji v těhotenství

kvakulka
14. dub 2009

Můžu se optat, jestli některá z vás nemá v těhu jakési chmýří na tvářích (kdyby nebylo ta jemné a světlounké, tak jsem normálně fousatá), i chlupy jinde na těle mi rostou úplně zběsile, nestačím se holit. Taky mi rostou chloupky kolem dvorců, to jsem dřív neměla. Jsem teď jak Ezau, zřejmě to dělají hormony... 🙄

mrka2
14. dub 2009

mne take zacalo rast na bruchu,ale len na tom spodnom. uplne take jemne,ale dlhe chlpky. su sice skoro neviditelne,ale tiez som bola v soku,ze co to je... 😀 😝 😝 😅 😕
to bude tymi hormonmi. dufajme,ze to prejde. 😉

inneska
14. dub 2009

ono sa vedia niekedy počas tehu zblázniť hormoniky...niekomu sa rast chlpkov spomalí, niekomu zrýchli .... a vraví sa, že ked rýchlejšie rastú chlpky, tak to bude chlapec 🙂 u nás júloviek, sa to viacerým tehulkám potvrdilo(čakáme chlapčekov) 😎

kay
14. dub 2009

jj, mě se to taky stalo, měla jsem níormálně licousy 😀 a chlupatý břicho.. ale pak to nějak přešlo..

anicka164
14. dub 2009

taky doufám, že to jednou přejde, jsem jak opice 🙂

evanek77
14. dub 2009

tak to čekám kluka, normálně mám knírek a na dvorcích je to také mazec 😀

inneska
14. dub 2009

evi..moc by som ti priala toho chlapčeka 😉 lukáška, aj ja ho mám ako prvého na zozname 😵

evanek77
14. dub 2009

innesko,
tahle miminka vyrostou a jednou nám budou oznamovat, že budeme prarodiče, uvidíš 😉 😉 😉
dopadne nám to dobře 🙂 🙂 🙂

inneska
14. dub 2009

evi, tak sa na to už moc teším, až budem babka 😀 ale najskôr chcem byť maminou 🙂

evanek77
14. dub 2009

innesko,
no to ano.... ale maminka už přeci jsi, Paťko je v nebi, ale váš 😉 🙂

inneska
14. dub 2009

evi...to áno, som mamina, ale chcem byť maminou aj živého a zdravého dieťaťka...ale tentokrát to výjde a tento rok bude pre nás šťastný 🙂 9 je šťastná 😵

evanek77
14. dub 2009

to z celého srdce doufám 😉 😉 😉

kvakulka
autor
15. dub 2009

Jé, to bych brala- chlapečka! Manžel chce zase moc a moc holčičku (protože ví, že holčičky zbožňují tatínka 😵

sonice
15. dub 2009

ja mam to same, dokonce me manzel skrabal vcera na zadech, tak rikal, ze mi rostou chlupy na zadech 😀 . Skrabe me pravidelne, okamzite si toho vsimnul. Taky doufam, ze to vypada!

lada82
15. dub 2009

holky, ja pri klukovi chlupatela desne rychle, a ted u holcicky pohodicka - roste to pomaloucku 🙂
ale brisko mam ochmyrene zase, jen trochu mene nez s Davidkem
a nebojte, zmizi to

arwenka
15. dub 2009

Ježkovy oči, to snad neeeeee, taky jsem chlupatá jako opice - světlé chlupy naa obličeji....jestli to budou dva kluci, tak si to hodím 🙂

katka1981
15. dub 2009

ja mam brucho ako opica a bude to dievcatko, pri clapcovi sa uz v zime ani nebudem musiet obliekat 😀

katka82
15. dub 2009

Jé taky mam chlupatý břicho jako opička 😀 a jj čekáme kluka 😉 takže to funguje

scandya
15. dub 2009

pridavam sa! nielen ze som uz ako gula ale aj toto chi chi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru