Chování manžela po porodu. Jak se ten Váš projevoval?

16. kvě 2020

Ahoj všichni. Omlouvám se za anonym.
Mám dotaz ohledně změn chování manžela po porodu dítěte. Jsme v očekávání, přiznávám, že jsem si miminko přála hlavně já, ale manžel ho chtěl taky, kdyby ne, těžko by se mnou absolvoval všechna vyšetření a umělé oplodnění. Není to ani žádný rozmar, jako že by jsme se neznali a nevěděli, co chceme - jsme spolu víc než 10 let, z toho 3 manželé. Teď k dotazu. Trochu přemýšlím, jaký bude táta. Teď, když mimčo čekáme, tak se nějak extra neprojevuje. Nehladí bříško, jako někteří tatínci, nepovídá si s ním, nenakupuje věcičky a neplánuje, co bude až tady mimčo bude. Nechci tím říct, že na mě kašle - nenechá mě tahat těžký věci, řekne mi, když jsem unavená, ať si jdu lehnout a pod. Takže se ptám, bylo to tak u někoho a jaký byl pak chlap? Nutno dodat, že si manžel přál víc kluka a čekáme holčičku - nevím, zda by jeho chování bylo jiné, kdybychom čekali kluka. Manžel není z těch, co by nějak extra vyjadřoval pocity - neříká mi, že mě miluje, nehladí, nelíbá - ale že mě má rád, to vím!
Vůbec tím nechci shazovat mého chlapa a nebo si stěžovat, vím, že mě má manžel rád, jen mě zajímá, jestli to tak taky někdo měl a jaký to pak bylo po porodu. 🙂

kristousenecek
29. kvě 2020

Ahoj ,buď v klidu ten můj přítel nebyl semnou nikdy na kontrole nic a to malou máme vymodlenou měla sem dost rizikové a pořád jen kontroly ,jen přijel do porodnice ale to bylo jen srz to že jel s jeho máti ...a teďka otázce taky mě nemluvil s malou ale pomáhal někteří chlapy to mají jinak hold co už ;), málou miluje jak mohl začal ji koupat a tak ,teďka má dva roky sní dělá vše ,kravimky ,hřiště a tak ;),prostě chlapy to mají jinak ;),

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru