Chuť na sladké v těhotenství. Je to normální?

moniika
30. říj 2007

Ahoj chtela jsem se zeptat jestli je to normalni mit v tehotenstvi porad takovou chut na sladky ☹ je to hruza mam strach aby pak nemelo male nejake problemi kvuli tomu ze sem si to sladky nedokazala odeprit 😕

mobina
31. říj 2007

No holky pořád si říkám lepší sladký než kfcéčka a mekáče. To teď nemůžu ani cítit 😖 Jinak já si dala dneska k obědu rizoto a zajedla jsem to třema koblihama. Jsem to včera s tím, že to už přechází, asi zakřikla 😀

moniika
autor
31. říj 2007

hm to je urcite lepsi to sladky ale horsi je ze to kfc si obcas dobreju taky ale opravdu jen tak 1 za mesic 😀 ja totiz miluju longra s hranolkama ale nebudu tady delat nikomu chute 😀

moniika
autor
31. říj 2007

hmmm ted do sebe hrnu kk arasidy nam nam 😵

svetluska.l
31. říj 2007

holky je to blbe..nejak mi jdou spatne natahnout kalhotky,nejak se mi roztahly boky...priznak,ze bych toho zrani uz mela nechat🙂)

viona
31. říj 2007

Ahoj těhulky,tak já před těhu sladký nemusela a v těhotenství jsem se ho mohla ujíst,hlavně čokolády(mimochodem máme kluka,tak na mě to asi neplatí),nejhorší je,že mám čtyři měsíce po porodu a po sladkým se můžu utlouct pořád 😒 😕 tak čekám,kdy mě ty chutě konečně přejdou 😀

kalo
1. lis 2007

viona: nápodobně 🙂 Já před tím nikdy sladké nejedla!!! V těhu teda strašně a po porodu se to nijak zvlášť nezměnilo!!! 😀

kaculi
1. lis 2007

Ahojte holky, teď jsem přečetla celé téma o sladkém, snědla u toho ledové kaštany a zjistila, že ty moje žravé nálety na ledničku jsou úplně normální 😀 U mě to s tou čokoládou taky zřejmě nebude pravda, čekáme chlapečka a čokoládu můžu na kila - spíš se vyhýbám kuřecímu masu, to mi vyloženě smrdí.

monaberuska1
1. lis 2007

Ahojík holky🙂Já si myslím, že v těhu snad není nic nemožné 😀 Jen fajn, že aspoň v tom těhu se nemusíme moc hlídat co? 😀 🙂 MŇAM🙂

many
1. lis 2007

tak mě smrdí všechna uzenina,teď to nemůžu ani cítit 🤐 ale čokoládový termixy,bobíky,.... to můžu 😀

kaculi
1. lis 2007

many: já jsem až do třetího měsíce všechno maso okamžitě "vyhodila" ven, nemohla jsem ho ani cítit, dokonce jsem odbíhala zvracet několikrát při vaření jedné večeře z masa - a to jsem jen cítila ty výpary. Ale přesně jak píšeš - čokoládové jogurtíčky, koblížky a buchty vůbec - do mi jelo 😵

monaberuska1
1. lis 2007

něco na tom asi bude🙂já taky můžu bobíky termixy pribináčky🙂MŇAM, to můžu i já🙂

moniika
autor
1. lis 2007

tak ty termixy muzu taky 😝 akorat ja nikdy nemusela zase maso ne ze bych byla uplnej vegos ale ted za posledni mesice sem se fakt prekonavala a papala sem i to maso ☹

lenulin
1. lis 2007

No já se snažila řídit zdravou výživou a koupila si bílý jogurt bylo to fuj nemohla jsem to dojíst musela jsem si tam nasypat sladké musli ale smetanové floriany všech chutí to můžu.Ale Jinak jsem všežravec zatím mi nepřipadá, že vůbec mám nějaké extra chutě jen když cítím hlad, tak je mi špatně a říhá se mi.Tak musím papat 😀

monaberuska1
2. lis 2007

jojo lenu to jsem taky měla☹musela jsem si psát ze začátku těhu co jsem snědla, protože já třeba celý dny nejedla protože mi bylo zle a když jsem se překonala tak jsem to šla vyblejt 😖 Ale po 3 měsíci těhu jsem začla jíst a teď???jak mi chutná 😀 🙂 ze začátku jsou tyhle stavy normal🙂

moniika
autor
2. lis 2007

ja normalne musim rict ze mam uplne idealni tehotenstvi ja jsem ani jednou nezvracela az na jednu vyjimku ze sem si dala na snidanu vajicko s chlebem tak si to po ranu dovedete predstavit co to udelalo 😅 strie nemam a zatim se jeste unesu i kdyz teda koukam po tom co toho kolikrat snim 😎 jo a jeste me teda silene otikaji prsty na rukach (prstynky jsou pro me ted tabu)

monaberuska1
2. lis 2007

jojo moni prstýnky teď taky nenosím🙂ráno je to v poho ale večer už je těžko sundávám🙂a řetízek na nohu to je to samé🙂jdu na koblížek, už se na něho těším, odpoledne jsem si ho koupila a až teď ho jdu sbaštit🙂

moniika
autor
2. lis 2007

tak to ses dobra protoze ja bych ho zbastila hned jak bych vylezla z obchodu ja vim su hrozna nenazranka 😀 ted prave jim to srdicko plneny nutelou nam nam 😝

monaberuska1
2. lis 2007

Hm Moni, takovou dobrotu🙂ani to semka takhle veřejně nepiš 😀 🙂 Mám chuť pak nato 😀 🙂 já bych ho taky snědla ale držela jsem našeho pejsánka🙂a řekla že už to je kousek domů, že si ho sním v klidu🙂no a neuvěříš mi to, ale já na ně zapoměla 😢 ale už jsou ve mně🙂

moniika
autor
2. lis 2007

tak hadej kde sem jeste dnes vecer byla no na veceri dala sem si kureci nudlicky zality nivovou a smetanovou omackou s kroketama nam nam a aby toho nebylo malo tak sem to zakoncila bananem politym cokoladou a na tom jeste slehacku myslela sem ze se ani nezvednu od stolu delam ti chute vid 😀 😠

monaberuska1
3. lis 2007

MŇAM 🙂 To teda děláš 😖 To já si dnes musím něco uvařit 😵 ty brďo to bych si taky dala ach jo, a banán jo??a s čokoládou jo??tak to jste si s mrňouskem dali co?Já měla včera k večeři debrecínku s hořticí a rohlíkem 😀 😀 Trochu rozdíl 😝 😀

lenulin
3. lis 2007

jsou různé chtě a já se teď cpu krupicí slazenou medem a posypanou čokoládou.Mňam

kalo
3. lis 2007

Holky, baštěte a užívejte si dobroty!!! Kdybych já jen tušila, co všechno se pak nesmí jíst při kojení, tak si to v těhotenství dopřávám víc 🙂

monaberuska1
3. lis 2007

jojo prý při kojení je toho už hodně, co nebudem moct 😨 Tak ale snad to zvládnem 😝 😵

moniika
autor
3. lis 2007

joooo a co se nebude smet vy me akorat strasite ☹ 😒

lu777
3. lis 2007

tak já zas myslím, že je to dobrý, aspoň pak rychlejc zhubnem a budem zas kočky 😉

makinka.1
3. lis 2007

Ahoj holky.Ja sladky jedla uplne ze zacatku tehotenstvi,bylo to jediny,po cem mi nebylo blbe.Tak jsem se zivila domacima kolacema od babicky,cokoladou a bobikama,nutelou a tak... 😀 Ted uz je to dobry,chute se znormalizovaly.Mam radost,bala jsem se,ze jestli me to nepusti,budu mit na konci 100 kg! 😀

monaberuska1
3. lis 2007

Moný neboj🙂 😀 sladký se může, jenom jako kynutý věci třeba knedlíky nebo bílí pečivo to ne 😨 ☹ a taky zelí by jsi neměla a ještě nějaký takovýle pokrmy
Jojo lu777 aspoň znás budou pěkný maminy🙂

makinka.1
3. lis 2007

Prave jsem ukousla hlavu cokoladovymu certovi... 😀

tlap.ka
3. lis 2007

monaberuska - tak jsem pěkná macecha 😉 knedlíky jsem měla k obědu v pátek(nejen), zelňačku jsem si udělala ve čtvrtek k večeři a jim ji dote%d, páč jsem to přehnala s mnoažstvím a bílý pečivo teĎ láduju každý den - ale nemám pocit, že by mimískovi nějak vadilo, co jím,teda nijak se to neprojevuje 😉 já jsem zastáncem toho,že se jíst má všechno,ale samozřejmě s mírou 🙂

monaberuska1
3. lis 2007

Ahojky Tlap.ko:-)nene tohle v těhu můžeš baštit to já se po domácích knedlíkách můžu utlouct 😀 Tohle by se nemělo až při kojení víš????Takže jen si dej🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru