Chuť na sladké v těhotenství. Je to normální?

moniika
30. říj 2007

Ahoj chtela jsem se zeptat jestli je to normalni mit v tehotenstvi porad takovou chut na sladky ☹ je to hruza mam strach aby pak nemelo male nejake problemi kvuli tomu ze sem si to sladky nedokazala odeprit 😕

marinka
3. lis 2007

Monaberuska, my máme prdíky, ať jím cokoli 😝

tlap.ka
3. lis 2007

monaberuska,tak to jo, já se lekla, jaká jsem macecha, i když jestli bude mimí po mně,tak mu nic vadit nebude 😉 doufám 😉

caira
3. lis 2007

jeee, slysim o knedlikach a uz si predstavuju ovocne knedliky 😝 Holky sladne me ted fakt pronasleduje..teda spis ty chute na nej, dneska jsem zblajzla uz malou cokoladovou tycinku a taky skoricovy tocenec.. Mnam mnam, je holt znat, ze cekame holku 😀 A to uz dopredu slintam pri predstave jak jim vanocni cukrovi.. za sest tydnu letime s manzou do cech, tak se nemuzu dockat, to budou zase svatky obzerstvi 😀

monaberuska1
3. lis 2007

jojo Vánoční cukroví🙂taky si dám, ale už to nebudu přehánět🙂ale to říkám každý Vánoce🙂

caira
3. lis 2007

mona: ja v cechach vzdycky splacam uplne vsechno protoze v anglii si malo z toho dam :} asi nejvic tam ujizdim na svickove, na tu tam s manzou chodim tak trikarat tydne :} teda manza ji neji, ale ja se po ni muzu utlouct..a cestou domu vzdycky do pekarny nakoupit satecky s tvarohem a marmeladou 😀
nastesti po navratu z cech se nabrana ceska kila vzdycky lehce schazuji 🙂

moniika
autor
3. lis 2007

hm tak tu svickovou bych si teda taky moc dala 😝 misto ni sem si teda pred chvili dala opeceny brambory s cesnekem ale ne ze by byly spatny ty taky moc miluju 😠

monaberuska1
4. lis 2007

No holky tak tu svíčkovou bych já si dala taky🙂MŇAM🙂ty brambory bych si dala taky🙂to jsou MŇAMKY🙂já před chvílí měla smažák s bramborem a tatarkou🙂a taky MŇAM🙂

moniika
autor
4. lis 2007

to ja mela dneska na obet kure s ryzi a to bylo taky moc nam protoze ryze to je moje polita stavou hmmmm dala bych si ji jeste jenze lenost je silnejsi tak sem tu chut zajedla zase tou nutelou v srdicku mlask 😝 😀

monaberuska1
6. lis 2007

Jojo na rýži já taky ujíždím, ale ne jenom v těhu i před.Rýži miluji🙂ale te´d jak teď píšu tak se láduju perníkem🙂 😝 😀 🙂 mňam🙂

cibule
6. lis 2007

Holky, já jsem na tom taky se sladkým móc mizerně 😒 Tím myslím, že ho jím furt.... Mám na něj častou, opravdu častou chuť... Já byla na sladké vždycky, ale teď je to děs 😀 Zatím jsem přibrala necelý 4 kila (se divím, že ne víc) ,ale asi ze mě na konci těhu, jestli mě ta sladká vlna nepustí pěkná koule....A navíc to prý ani pro mimi není nejzdravější....

monaberuska1
7. lis 2007

nám sladký chutná🙂ale to je jasný nikdy se to nesmí s ničím přehánět🙂takže nejlepší bude když si dáme třeba milku se zelím 😀 😀 😀

danca27
7. lis 2007

Milka se zelím mnam ...to musí bejt ale co taková MILA!!! to je mmm...žrádýlkooo 😀 😀

kristina_tvb
8. lis 2007

Ahoj vsetkym, no ja som myslela, ze ako sa nedokazem ovladat a hadzem do seba sladke i masne, co som pred tym nejedavala. Ale ked to tak citam, tak som neni jedina, uz som sa bala aka som krkavcia matka, ze jem take nezdrave veci. Ale snazim sa. Len tej cokolady sa nedokazem zbavit, denne musim mat aspon kusok.

lu777
8. lis 2007

kristino: tak já myslím, že čokoláda je lepší než nějaké dorty! já si koupím třeba tmavou Studentskou pečeť a nebo takové ty s vysokým obsahem kakaa a ty mají hodně hořčíku, takže to aspoň není samý cukr a tuk 😉

moniika
autor
9. lis 2007

studentska pecet je moc dobra ale kdyby tam nebyly ty hnusny hrozinky 😝

cibule
9. lis 2007

Já ujíždím, na Kinder čokoládách, Snickersu, Marsu, čoko figurkách, Geiši, ořísky v čokoládě, čokoládových a karamelových pundincích se šlehačkou, kakau a sakra......... 😀 😀 😀 Je toho hodně. Dle okolí a tvaru bříška čekám chlapečka, tak to asi bude pěkně mlsnej 😀 😀 😀

many
9. lis 2007

tak u mě zatím vedou ty čokoládový pudinky a termixy,jinak gumový bonbony - cola 😝

many
9. lis 2007

samozřejmě každé ráno musí být sladké kakao

moniika
autor
9. lis 2007

tak sem myslela ze uz pujdu spat ale jak vidim tak si skocim jeste pro ten termix 😅 jj ja mam taky nejrac kinder cokoladu a aji manzel na ni ujizdi ta je fakt dobra 😠

cibule
9. lis 2007

Moni, Kinder čokoláda je můj hit 😀 😀 😀

moniika
autor
10. lis 2007

to prave muj taky ale horsi je ze ja ju vzdycky koupim manzelovi a pak mu ju ve finale vsechnu snim tak pak akorat cumi 😠 😀

cibule
10. lis 2007

Moni, to znám 😀 😀 😀
Já pro jistotu koupím hned dvě, jednu pro mě a jednu pro manžela..... a pak sežeru i tu jeho 😀 😀 😀
Nebo mi ji spíš věnuje, když vidí, jak se na ni hladově dívám..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monaberuska1
10. lis 2007

Ahojky holky🙂tak to je trefa🙂taky ráno musím mít kakao🙂bez něho to nejde🙂a já jsem teď začla ujíždět na perníkách, na těch obyč.víte jaký ne?to je mazec jak se to nějak mění🙂Jo a to znám taky koupím od všeho 2 kusy aby si semnou smlsnul i můj manžel a já mu to nakonec stejně sbaštím🙂ale vždycky se jen směje, tak je to dobrý🙂

cibule
10. lis 2007

Beruško, perníčky.....mňáááám 😀 😀 😀
Hele ale já toho žraní sladkýho budu muset fakt nechat. Jak budu vypadat? 😀 Podle tvaru pupku prý čekám kluka, tak to přece nemůžu valit tolik sladkýho.... To se jí jen na holky, ne? 😀 Alespoň se to říká 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak kakao já taky ráda, akorát se mi po něm většinou udělá zle.... 😝 😝 😝
Dnes ráno jsem snídala hoooodně sladkou kukuřičkou kaši a pak mi bylo taky zle..... 😝 😝 😝
No, ale sežrat to musím, i když vím, jak mi zas bude.... Je to normální?
Myslím, že mi zle dělá to mlíko, je to možný? 😲

minea
11. lis 2007

Holky, já mám taky v posledních týdnech strašnou chuť na sladký a jím denně čokolády a na všechno si dávám šlehačku, až se hrozím, že přijdu o zuby. Přemýšlím, čím to je - asi zvýšená potřeba energie, protože na konci třetího trimestru musí dítě ještě rapidně vyrůst. Mám z toho ale trochu výčitky, protože cukr není asi ten nejlepší stavební materiál. Jak ale koukám, nejsem v tom sama.
Jo a vyhrává u mě studentská pečeť s višňěma, mňam 😀

monaberuska1
11. lis 2007

Ahojky cibule🙂:já si myslím, že je to možné🙂Všem těhu nedělá dobře mlíko aspoň moje ségra nemusela moc mlíka v těhu 😖 🙂 😉 Jo a je to normální🙂taky vím když jdu jíst nebo jen zahnat chutě tak se vždycky tak přeplácnu že je mi šíleně zle 😝 Ale dělám to pořád, takže se vlastně ptám jestli jsem vůbec normální 😀 🙂 😵 jojo mineo: asi se opravdu víc jí, sama na sobě to poznávám🙂a stím sladkým jsem na tom stejně, ale zajídám to hodně mandarinkama🙂tak snad to mám nějak vyrovnaný🙂

cibule
13. lis 2007

No, někdy si fakt připadám, že mi moc normality už nezůstalo 😀 😀 😀 😀 😀

many
13. lis 2007

tak vidím,že nejsem jediná,která to manželovi skoro všechno sní 😀 hodně se cpu těma gumovýma bonbonama a často si vařím pudink,jinak mlíko mi chutná,ráno pravidelně kakao,ale dnes nemám ☹ došlo mlíko 😠

cibule
13. lis 2007

No, mě právě mlíko taky chutná, akorát je mi po něm zle 😒 Mléčný výrobky já často 😉 Takže jak říkám, u mě převládne chuť na kakao, či něco tak a pak trpím 😠 😀
Holt jsem nepoučitelná 😀 😀 😀

many
13. lis 2007

jo,tak já to kakao taky vypiju a pak mi je chvíli hrozně těžko a pak to přejde 😉 tu chvíli vždycky přetrpím,mně to fakt chutná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru