Jaké jste měly chutě v těhu?

jeudi
4. led 2012

ahoj holky doufam ze tu zadna takova diskuse neni jestli ano predem se omlouvam.zajimalo by me jestli si vzpominate na co jste meli chut kdyz jste cekali chlapecka a na co kdyz ste cekali holcicku. 🙂

jeudi
autor
5. led 2012

@kammka 😀 😀 😀 no ja koukala co to mas za chute 😀

kammka
5. led 2012

@jeudi já z toho teda moudrá nejsem.....z čeho soudíš??? podle toho kafe?? ☹

germaine
5. led 2012

@jeudi Tak já přesto, že jsem normoš hodně na sladký, tak jsem měla chuť na maso a na pivo, pořád celý těhu 😀 a jinak jely rajčata a ředkvičky...ty jsem musela mít každej den, i přesto, že byla zima a sehnat u nás ředkvičky byl problém 😝 ale to trvalo jenom 3 měsíce, pak to přešlo...zato maso a pivko, to jelo až do porodu 😀

jeudi
autor
5. led 2012

ne i tak co psali maminky ,samozrejme to beru ve srande 🙂 protoze ne podle chuti se pozna pohlavi ale jak tak pro pobaveni jsem stvorila tuto diskusi 🙂 co kdyby to byla pravda 🙂))))
@kammka

germaine
5. led 2012

@jeudi Jo jinak mám klučíka, ale nevím nevím, zda se dá usuzovat z chutí 😉

jeudi
autor
5. led 2012

@germaine a co mate ? holcicku nebo chlapecka podle chuti urco holcicku 😀

jeudi
autor
5. led 2012

@germaine aha 😀

jeudi
autor
5. led 2012

holky a verite na cinsky kalendar vyslo vam to nekomu?

zuzi82
5. led 2012

@jeudi Mě to u syna vyšlo, teď tam mám holčičku, tak uvidíme. 😀

germaine
5. led 2012

@jeudi Myslíš jak se určuje, v jakým roce jsi otěhotněla a kolik ti bylo?

jeudi
autor
5. led 2012

@germaine jj presne to ja na to radsi neverim pac mi vychazi zase kluk 🙄

germaine
5. led 2012

@jeudi Tak to mi vyšel taky kluk...a ty bys radši holčičku předpokládám po dvou dracích...? 😀

jeudi
autor
5. led 2012

@germaine no ja uz chtela jako druhou holcicku 🙂 ted si tim sem hrozne jista tak uvidime 🙂

jeudi
autor
5. led 2012

a kdyz mi kamosky a mamka tocily prstynkem tak mi taky vysli dva kluci a holka 🙂

zenablazena
5. led 2012

Držim pěsti, aby ti ta holčička vyšla 😀 já měla v 1.trm chut na škvarkovou pomazánku se strouhanou mrkví, později na černé pivo a pořádně prosolenej špek 😀 😀 😀 a na sladké jsem měla chut také, ale bylo mi po tom nezkutečně zle....

jeudi
autor
5. led 2012

@zenablazena moc dekuju 🙂 snad uz se to brzy dovim 🙂

jeudi
autor
5. led 2012

a jeste pro zajimavost pro ty co jeste nevedi co cekaji sem nasla tohel 🙂 http://jasanek.webpark.cz/plzak.html je to taky jen pro pobaveni 🙂

romca13
5. led 2012

@jeudi Tak podle odkazu by to měla být holčička,,, maso nemůžu ani vidět, hlavně ne kuřecí, 1. trimestr vůbec žádný maso, teď po trochách hovězí, mletý nebo malinko vepřovýho,ale žádná hitparáda,,, jedu na kyselým zelí, ovoci, zelenině, zeleninových jídlech,,,, když jsem někde venku tak valím pro zmrzlinu, ač teď v lednu se na mě lidi koukají jak na blázna,no a dle NT screeningu by to měl být chlapeček,,,,

jeudi
autor
5. led 2012

me podle odkazu taky vychazi holcicka ale tak tomuhle se neda verit vrit muzu az tomu co bude na ultrazvuku 🙂

sonia79
5. led 2012

Mám taky holčičku. 1. trimestr sladký, specielně různý koblihy a sladký pečivo vůbec ("bohužel" já neznala žádné nevolnosti, takže to jen svištělo 🙂 ). 2. trimestr ani nevím, nic zvláštního, ale po 6. měsíci celé dny pouze a skoro jen ŘEDKVIČKY, když byla nouze, tak mrkev, ale jedině ta s natí! A taky zubní pasta, asi 10krát denně jsem si musela čistit zuby, protože jsem měla děsnou chuť na pastu - no po těch ředkvičkách to bylo asi jedině dobře 😀

jeudi
autor
5. led 2012

@sonia79 😀 na zubni pastu jo 😀 to zni zajimave 😀 tak slysela jsem ze nektere maminky meli chut i na omitku nebo na hlinu 😀 to uz je pak horsi 😀 to ja nastesti takove specialni chute nemam 😀

petra.a
6. led 2012

u prvehu tehu som mala sialene chute na kysle, zeli a okurky to bolo moje. A vysledok? Tobi zboznuje kysle, zeli (kapustu 😀 ) v akomkolvek stave. U druheho tehu som zo zaciatku nemala absolutne ziadnu chut na sladke a ja sladke fakt zboznujem, ale vyslovene aby som na nieco mala specialne chute, tak to absolutne. Myslela som si, ze to bude teda holcicka, ale ee 😀

jeudi
autor
6. led 2012

@petra.a ja to beru taky jen takako pro zabavu 🙂jinak vybrali jste moc krasna jmena 😵 jake by jste dali holcicce ? chci nake neobvykle a pritom krasne 🙂

elvira
6. led 2012

Jedla jsem pomelo ve velkém - máme kluka.
Před těhu jsem měla ráda zavináče a v těhu jsem to jen ucítila a už se mi navalovalo... 😝

petra.a
6. led 2012

@jeudi holcicka mala byt Timea, ale Samuel sme vybrali vecer pred porodom, akokeby sme to tusili ze rano rodime 🙂 , s manzelom sme sa vobec nevedeli zhodnut 😀

sonia79
6. led 2012

@jeudi no ono s tou hlínou - stalo se mi asi dvakrát ke konci před porodem, že jsem měla tak strašnou chuť na ty blbý ředkvičky, že jsem nebyla schopná je ani donést domů a umýt, sotva jsem zaplatila, mazala jsem do auta, vybírala ty nejmíň špinavé od hlíny a tlačila jsem je potajmu pod volantem 😀 - takže ta trochu hlíny tam byla, co si budem povídat ... fakt je, že jsem si připadala jako čuně a blázen zároveň, ale fakt to bylo silnější než já .... no naštěstí už je to pryč a můj vztah k pastě i ředkvičkám se vrátil k normálu - i když faktem je, že jsem si vlastně ředkvičku od té doby ještě nedala a ani mě to neláká 😝

basimka
6. led 2012

@jeudi Keby som sa mala riadit podla chuti tak cakam aj dievca aj chlapca 😀
pamatam si prve dva mesiace som mala chut na coca colu a normalne ju neznasam a ani som ju nikdy nepila ked uz tak zriedenu z vodou,ale v zaciatkoch som sa az triasla aby som sa mohla napit. Neskor som jedla stale karfiol (kvetak),a maso hociake a kolko kolvek....teraz som zatazena uz asi 2 mesiace na rajcata a stavu z mrkvy a mandarinky,maso,,,, sladkosti som nikdy nejak nejedla a teraz len obcas nejaku cokoladu ale co naozaj lubim slazené mléko salko. a cakam len jedno babo a to dievcatko... 🙂

luucia
6. led 2012

Tak já se za svoje chutě v těhotenství styděla..ale ted se tomu směju 😀 ujížděla jsme na tabletkách Rennie..těch jsme spořádala milion 😀 a pak jsme měla chut na spolknutou žvejkačku..nevím, jestli to pochopíte, ale já se vyloženě těšila až žvýkačku vyžvýkám a spolknu..prostě ten akt polknutí 😀 😀 😀
Jinak u obou holek jsme ujížděla na sladkým a ovoci a nejedla maso 😉

jeudi
autor
6. led 2012

nestacim se divit co vsechno je v tehu mozne 😀

luucia
6. led 2012

@jeudi taky jsem z toho byla v šoku...ale kdo nezažije, ten to nepochopí 😀 😀 😀 taková chut na rennie byla strašná, když jsem ho zrovna neměla u sebe 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru