Jaké jste měly chutě v těhu?

jeudi
4. led 2012

ahoj holky doufam ze tu zadna takova diskuse neni jestli ano predem se omlouvam.zajimalo by me jestli si vzpominate na co jste meli chut kdyz jste cekali chlapecka a na co kdyz ste cekali holcicku. 🙂

jasekd
4. led 2012

U obou nevolnosti do 6. mesice, takze chute spis zadny 😝 Jinak nic specialniho, ale u kluka mi navzdory poveram vubec nechutnalo maso, jedla jsem ho spis z donuceni a jen obcas. U obou deti jsem mela chut na sladke, ale to mam porad 😀

andrea2210
4. led 2012

Ja u obou deti sladke 🙂 maso jsem nemusela ani u jednoho🙂)

d.aniela1
4. led 2012

tak ja mela vzdycky chut na slane,a i maso,,u obou kluku,ted cekam holcicku ale chute ze zacatku byli spis slanne nez sladke,,a ted ke konci bych zas spi jen sladke,,ale myslim ze to neni ,,smerodatny je hodne indiviualni,,

jeudi
autor
4. led 2012

ja u kluku mela hodne chut na sladke a ted ze zacatku tehu jsem sladke nemohla ani videt ale ted mi je to nak jedno placam pate pres devate 😀 ale co musim mit kazdy den tak jsou rajcata po tech bych se mohla utlouct a pak nalev z okurek 🙂

sookie
4. led 2012

ja mam holcicku a prvnich par mesicu jsem byla schopna pozrit jen banany a maso, hovezi, ktere jsem pred tim skoro vubec nejedla! ale tehdy jsem mela snad kazdy druhy den rostenku nebo steak, pekne drahy mimino 😀 pak se rozjely chute na kysely, to jsem se cpala octovymi bramburky a mango chutney a ke konci jsem jedla tuny zmrzliny a broskvi🙂

eldzej
4. led 2012

na kiwi... u holčičky... asi mi chyběl vitamin C 😉

hasky24
4. led 2012

pomeranče na kila + hroznové víno - všechno sladké - nemohla jsem cítit maso - mám chlapečka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mamkamarketa
4. led 2012

hehe ja cekala kluka a 1.trimestr porad jsem se cpala tunakem z konzervy,kteryho jsem zapijela pepsi (nemohla to byt ani cola) 2.trimestr nektarinky a caprese 3.trimestr vanilkovy kefir a susenky 😀 😀 😀

anina32
4. led 2012

tak já jsem ujížděla na jahodový zmrzlině 😀 a to byl zrovna únor a venku mrzlo jen praštilo 😀 a byl to kluk. Teď se na zmrzlinu nemůžu ani podívat a láduju se rajčátkama, tak doufám že bude holčička 😉

anina32
4. led 2012

@mamkamarketa jéžiš tuňák, chce se mi zvracet jenom při tý představě 😀

mamkamarketa
4. led 2012

@anina32 jedine s pepsi 😀

majatob
4. led 2012

rajska 5x denne 😀 vajicka a okurky, meloun, ke konci ananas, caro, u vsech jsem mela priblizne stejny chute 🙂

berenika39
5. led 2012

@jeudi gratuluju, at jde všechno hladce🙂
U kluka mandarinky, mandarinky, mandarinky. A přes den jedovatý pálivý maso, nejlépe čína....hlavně maso.

rye
5. led 2012

Když jsem čekala kluka - ta kjsem ujížděla ve velkém na jahodách (v lednu...), hroznovém víně a hovězím mase. Teď nevíme co čekáme, ale nemám chuť vůbec na nic.

anysek85
5. led 2012

Maso, maso, maso!!! Stejky středně propečený a hlavně veliký!!! 😀 Na snídani řízky, atp a k tomu šťávy z citrusů (čerstvě vymačkanej grep, apod). A byl to čtyřkilovej zdravej kluk 😵.

aemmi
5. led 2012

Já nejprve na nic, když už, tak bílý rohlíky, banány, pak jsem dlouho snídala chleba s ramou a posoleným rajčetem, když mi přestalo být špatně, tak čokolády, ke konci bylo horký léto, takže melouny a hroznový víno, nanuky, maso jsem nemusela vůbec a to ho mám jinak hodně ráda 😉 máme holku 🙂

janapavlik
5. led 2012

Zpočátku na slané věci, jako brambůrky apod., sýry, sladké vůbec, v půlce těhu už hodně na sladké a vlastně na všechno, čekala jsem holku 😉

effka84
5. led 2012

snědla jsem kila pomerančů a mandarinek, když přišla krize, tak i citrony ..... čekáme kluka 😉

jeudi
autor
5. led 2012

@anina32 ja taky se cpu rajcatama hlavne tema cherry a musi byt hodne kysele 🙂 tak si budem drzet pesti at cekame holcicky 🙂 ja uz nakupuji ruzove 😵

kammka
5. led 2012

s malou buď nic, nebo grepy, jogurty, čokoládový shake z mekáče, sledké nijak zvlášť, strašně mi smrdělo kuřecí maso a kafe..taky mi chutnaly hrozny.. později bylo léto a tak hodně ovoce melouny, ale třeba taky smažák s hranolkama, bramboráky....

teď zatím nevíme, ale jedu v suchých salámech, nej snídaně je chleba s poličanem, sladký teda skoro vůbec, ačkoli včera jsem si dala knedlíky s jahodovou dření a zakysankou, ale bylo mi dost těžko, ovšem z toho, že jsem se přejedla.. z ovoce jen citrusy nebo kyselejší šťavnatá jabka...rozhodně okurky, na spravení chuti....zeleninu vůůůbec nemusím, leda s dresingem z majolky.. budu jak koule

apollo11
5. led 2012

Co si tak vybavuju, 1. trimestr jsem byla schopna bez nevolnosti jist jenom chlazeny pomerance, 2. trim. zadne zvlastni chute, ale velka potreba masa (nemela jsem moc zasob 😀), ke konci sladky, ktery normalne moc nejim, ale taky kysely, pr. zeli.. a cely tehotenstvi jsem nemohla ani citit cibuli a vejce 🙂 ...mam cacorku

jeudi
autor
5. led 2012

@kammka no co se tyce kafe ja pred tehu pila i 6 kafi za den a pri tehu mi nikdy nevadilo .samo ze sem jich nepila tolik ale aspon dopo a vecer sem mit musela a ted kavu nemuzu ani citit

zuzi82
5. led 2012

Tak já u syna měla chuť na jablka a nemohla jsem maso a to jsem jinak masožravec. Teď mi chutnají grepy a mandarinky, ale jinak žádné zvláštní chutě a nechutě nemám, tak jsem zvědavá co to bude. Doufám v holčičku. 😉

kammka
5. led 2012

@zuzi82 jo při fany jsem jela v citrusech, hlavně v grepech....

@jeudi mně teď nijak zvlášť nevadilo, ale neměla jsem na něj chuť a taky jsem se bála toho kofeinu...teď už si jedno jednou za den dám, ale nemusím ho mít, stačí mi poloviční síla..

kammka
5. led 2012

jinak moje máma tvrdí, že když je chuť na masový výrobky a ostřejší chutě, tak je to na kluka a když zas na sladký a ovoce, tak holka...ale podle mně to zas tak moc nesedí, navíc se ty chutě v průběhu těhu mění..

zuzi82
5. led 2012

@kammka Dík, že mi dáváš naději. A rohlík s poličanem je skutečně zdravá a vyvážená těhotenská strava. 😀

kammka
5. led 2012

@zuzi82 calibrum babyplan a listovka to pro jistotu jistí.... 😉

kammka
5. led 2012

holky já zas vařím, tentokrát brambory pro slepičky na drobenku, ochlazuje se, ať maj něco sytějšího... 😉

kammka
5. led 2012

pardon, to patřilo do jiný diskuze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeudi
autor
5. led 2012

holky diky za nazory z vasich odpovedi jsem usoudila ze urcite tu holcicku cekam 😀 dam vam pak vedet 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru