Je to těhotenství nebo PMS dva týdny před menstruací?

nelca2121
6. srp 2017

Dobrý den, s mým přítelem jsme nikdy neměli sex bez ochrany (kondom, antikoncepci neberu), ale i přes to mám pár příznaků- bolest hlavy, bolesti v podbříšku (taková tupá bolest jako při PMS), únava, bolest zad, nohou, podrážděná/smutná nálada, hodně mi vzrostla chuť k jídlu a strašná blest prsů- nemůžu nosit ani poprsenku. tyto příznaky mám i před menstruací, ale né v takové míře jako teď. S přítelem jsme měli sex v mých plodných dnech, a už den po ovulaci se mi zvedla chuť k jídlu. Mohla bych jíst celý den, ale ani tak bych se nedojedla.. Dnes je to sedmý den po ovulaci. Menstruaci mám mít až za dva týdny, proto uvažuji o těhotenství a né o PMS. Myslíte, že bych mohla být těhotná?
hezký den a děkuji za odpověď

jezz1e
6. srp 2017

7dní po případném oplodnění je velmi nepravděpodobné, že bys měla jakkoliv těhu příznaky. Jsou spojené s nárůstem hcg v těle a vajíčko se teprve okolo 5 dne uhnízďuje v děloze, až po uhnízdění začíná tělo produkovat hcg.

mamiiinnaa
6. srp 2017

Ahoj, a sex jste měli tedy s kondomem, tipuji dle Tvých slov, byl poniceny, praskl?

lencak80
7. srp 2017

Jaksi to cele nechapu. Po ovulaci nemas priznaky hned...az tak 7 az 10 den. Pokud mate ochranu...tak bys mohla byt v klidu. A hlavne nechapu...ze bys mela mit ms az za dva tydny. To mas hodne dlouhou lutealni fazi. Tak nevim co odpovedet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru