Jméno Eliana. Co na něj říkáte?

nikolka20n
9. říj 2019

Ahoj Maminky,
Vim, že to tu nedávno už bylo, ale někdo tuto diskuzi smazal. Za 14 dni mám termín porodu, čekám holčičku a narazila jsem tu náhodou na jméno Eliana, které se mi moc líbí. Co na něj říkáte? Manžel by chtěl Barunku. Tak teď váháme.

nikolka20n
autor
10. říj 2019

Moc všem děkuji. Je rozhodnuto pro Elianu ☺️

babanci
11. říj 2019

@nikolka20n Super. Pokud jsi takto pevná, rozhodnutá, tak je to bezvadné. Počítej s tím, že někteří k tomu budou mít připomínky, ale to Ti může být ukradené. My máme tříměsíční Odetku a tak vím o čem mluvím. 🙂

tiburcia
11. říj 2019

Vyberte to, co se líbí vám! ne co okolí, neřešte co by na to kdo řekl. Je to vaše dítě, váš výběr ❤ my máme jména netradiční /Elianu jsem měla ve výběru taky/ a je mi jedno, kdo co na to, nám se ty jména líbily, vybrali jsme je a víc neřeším 😉

nikolka20n
autor
11. říj 2019

@tiburcia Děkuji ❤️

svozilka
11. říj 2019

@nikolka20n Chtěla jsem ji dát. Je to krasne jmeno. Nakonec máme chlapečka.

krupka3
13. říj 2019

Eliana je krasne jmeno, driv jsem ho pro sve budouci dite chtela. Pro ty, kdo pisi, ze maji radeji tradicni jmena - Eliana je hebrejske jmeno, tak bych rekla, ze celkem tradicni 😀 A ma i krasny vyznam 🙂 My nakonec mame Elizabetku.

pratensis
13. říj 2019

@krupka3 V tomto smyslu je tradiční téměř každé jméno - někde na světě. 😀 Míněno bylo samozřejmě v našich podmínkách.

nikolka20n
autor
13. říj 2019

@krupka3
Děkuji ❤️ Jinak nad Elizabetkou jsme také přemýšleli, také moc krásné jméno.

bibinka2208
26. bře 2021

@pratensis Ja mam Elianu a říkáme ji Liusko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru