Jméno pro holčičku, kluk by byl Kryštof. Poradíte?

pester
19. říj 2019

Dobrý den, maminky,
poraďte nejkrásnější jméno pro holčičku. Pro chlapečka máme vybrané jméno Kryštof, ale pro holčičku nemůžeme najít to pravé! 🤔 Zda se narodí holka či kluk nevíme, necháváme se překvapit. 🙂

lv
19. říj 2019

Evelína 🤩

luckapol
19. říj 2019

@pester
Tina
Eva
Hana
Dita
Diana
Mariana

rickym
19. říj 2019

Pro kluka se mi taky líbí Kryštof, pro dceru Ema. Ale libí se mi i Ester, Stella..

odula
19. říj 2019

Jejda... nejkrasnejsi jméno je přece to její ;) mějte pár v hlavě, počkejte až se narodí a pak uvidíte co se k ní bude hodit. My takhle měli Lukáše, Jana .... A nakonec se narodil Pepík. A Tove a .Emmu .. A nakonec se narodila Miriam. Prostě uvidíte;)

jaja01k
19. říj 2019

Mně se líbí Alžběta, Sára, Jolana.

ellias
19. říj 2019

My se rozhodovali mezi Anežkou a Malvínou, nakonec na sále vyhrála Anežka ale doufala jsem, že ještě tu Malvínku mít budu 😍 teď čekám chlapečka a vybírání mezi dvěmi jmény je tu nanovo 😂🙏🏻

lucifux
19. říj 2019

Amálie, Liliana, Johanka, Doubravka... Mě se moc líbí ty co už se spíš nedávají. Doma mám Víta a Otu.

katka_nedo
19. říj 2019

Ja mam Johanku a Jaroslava

ja_osobne
19. říj 2019

Ja chci Miu a Emily 🙂 pro holku🙂

saoirse
19. říj 2019

Livia . U nás doma neprošla, další dítě už neplanujeme, ale kdyby přece jen... Tak už bych si ji prosadila🙂

marty154
19. říj 2019

Za mě Dorotka 🙂 a doma máme Nellu,Marii a Annu

barulina
19. říj 2019

Magdalénka

lucca13
19. říj 2019

@pester máme Olivku a Emicku 🙂 pro obě jsem měla vybraná i jiná jména a vybrala jsem, až když jsem je poprvé viděla 🙂

hermanka88
19. říj 2019

Kristýnka,Anežka. Já bych se dneska rozhodovala mezi těmito jmény 😉

martiina_k
19. říj 2019

My máme také Kryštofa 🙂 a jinak pro holčičku se mi líbila Magda (Majda, Madlenka), ale to se nehodilo k příjmení, pak Klárka (totéž, také nejde k příjmení) a pak Kristýnka, nebo Verunka nebo Kačenka. Ale ono pro holčičky je mraky krásných jmen. Měli jsme spíš problém vybrat to klučičí 🙂

moncicacka
19. říj 2019

Za Doubravku by vám fakt poděkovala 👌😂

klara319
19. říj 2019

My máme vybranou Andělku 🙃

ruzenka95
19. říj 2019

Antonie 🙂 !

re_barbora
19. říj 2019

My mame doma Rozalii. Kdyz bude druha holka, tak bude Amalie. Jeste se mi vzdycky libila Verunka, Kristynka, Eliska 👍🏼

sarka256
19. říj 2019

Berenika, Josefína , Olívie, Antonie 🤗🤗🤗

sarka256
19. říj 2019

Ještě Františka se mi moc líbí 🤗🤗🤗

simonabogy
19. říj 2019

My máme tedy už doma chlapečka Adama ale pro me jsou TOP 3 holčiči jména - Ariana, Laura nebo Zina 😍🌹Tak kdyby se do budoucna nahodou povedla jeste ta holčička Tak jedna z těch jmen by to bylo zatím mi je nejblíž k srdci Ariana 🙂A kdyz bych měla ještě jednoho chlapečka tak to bude Alex, ale vím tady se resi jen ty holčiči jména😄👍

lufulie
19. říj 2019

@marty154 máme Dorotku a Apolenku 🙂

petulik81
19. říj 2019

Mam Marketku,libi se mi Mia a Sára

fre
18. lis 2019

máme vymyšlenou Elišku, ale chtěla jsem Vílu, Mariannu, Natálku, nebo Amálku... a Mája na tisíc způsobů je super 🙂

alexovka
18. lis 2019

Máme Kryštofa (3r) a miminko Stellu (5m) 🙂

novackova28
18. lis 2019

My meli vybraneho Krystofa a Kristynu.

jk93
18. lis 2019

My budeme mít Elišku ☺️ Ale ještě se nám líbila Anežka, Kristýnka nebo Terezka 🙂

fouskovi
18. lis 2019

U nás pro holčičku bylo vybráno Maruška ale osud chtěl jinak a doma mám Jiříka a Tomáška

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru