Jsem ve 32tt a pociťuji odpor k manželovi, co po porodu?

pepena27
10. lis 2013

Ahojky, možná to tady někde je ale... Mám takovej problém, jsem podruhé těhotná, momentálně ve 32tt, už asi tak měsíc pociťuji odpor k manželovy 😔 , možná je to moc silný slovo 🙂 ale prostě nechci aby se mě dotýkal, vadí mi na něm věci který jsem dřív neřešila, dokonce i jeho chůze-šoupání papučama mě vytáčí 😅 , no děs, někdy se až stydím....Nejlíp se cítím když není doma. Strašně mě to vůči němu mrzí, má nás strašně rád, na mimi se moc těší. Co se týče sexu nevadí mi v těhu mám to ráda ale raději si to udělám sama než aby se mě dotknul 😔 . Dokonce se mi zdají i erot.sny, naposled s Tomem Klusem 😀 😀 . Ještě musím podotknout že manžel na mě nenaléhá i když před těhu jsme řádily i 4-5 krát do týdne 😉 . U prvního těhu jsem nic takového nepociťovala tak mám strach jestli se to po porodu vrátí do normálu. Nemáte někdo zkušenost? Neodmilovala jsem se třeba? První dcerka má už 5 a je strašně hodná takže vyčerpáním to taky být nemůže.... ☹ celkem mě to trápí...děkuji maminkám co písnou 😉

laurital
10. lis 2013

@pepena27 Těhotná sice nejsem, ale sny o Tomáši Klusovi mívám celkem pravidelně a už chápu, proč je občas tak unavený, když dělá vedlejšáky u tebe... 😀
A teď vážně, myslím si, že jsi spíše jen unavená a přetažená, už to máš za pár.Já bych to řešila spíše až poté, kdy by to přetrvávalo i po porodu, tam to kolikrát maminky nechají dojít až do krajních mezí.Já jsem byla na konci těhotenství protivná, protože už jsem věděla, co mě čeká a podvědomě jsem už měla strach z porodu.

evapraga
10. lis 2013

Ahoj, netrap se tím. Řekla bych, že za to mohou hormony, starosti, únava, kterou, ač ji nepociťuješ, prožíváš. Vždyť těhotenství je pro tělo pořádný záhul. 🙂 Ať chceme, nebo ne, přepadají nás myšlenky, jak všechno zvládneme, jaké budeme mámy, zda se dokážeme o maličké dobře postarat, vychovat ho. V případě druhorodiček jsou to určitě pocity, jak mít ráda obě děti stejně, aby ani jedno nestrádalo atd... Já jsem prvorodička. V současné době začínám 27. týden a občas se cítím podobně jako Ty. I co se sexu týče. 😉 Někdy bych svého chlapa láskou snědla, jindy poslala na jinou planetu. Jednou jsem ráda, že je se mnou doma, jindy si blaženě užívám, když na pár hodin zmizí. 😀 A že najednou vidím víc jeho chyb? To asi ke vztahu patří, kor v těhotenství. 😉 Ten můj nechává věci (nádobí, ponožky, trenky) tam, kde mu odpadnou z ruky, všechno odkládá na "potom", až "se to udělá"... Nic neřeší, nikam nespěchá... 😀 Nikdo z nás není dokonalý. Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Rozpory byly, jsou a budou. Netrap se - bude líp. 🙂 🙂 🙂

pepena27
autor
10. lis 2013

Asi máte pravdu, neměla bych to tak řešit. Sice si říkám že jsu v pohodě ale stejně pořád něco řeším, aby bylo mimi zdravé, jestli to všechno utáhneme, abych na náledí neuklouzla až bude mrznout...vánoce... 🙂 , je toho fakt hodně. No alespoň můžu být ráda že nemám noční můry jak jiný těhulky a pěkně si ty noci užívám 😀 😀

evapraga
10. lis 2013

🙂 Jasná věc. Vlastně je nám fajn, že? 🙂 Hormony si s námi pěkně hrají a k tomu jsme my, ženy, takové věčně ustarané, přemýšlivé... Chlapi se mají líp - přepnou ve své hlavě do krabice prázdna a nic neřeší. Taky bych chtěla umět myslet na nic! 😀 Já už dneska stihla svýho chlapa sprdout za několik pohozených věci a s poznámkou, že už to po něm uklízím naposled (řečeno asi posté 😉 ), ty jeho resty odstranit. V té chvíli mě šíleně štval, uběhla hodina, dvě a já se k němu zas tulím... 🙂 K tomu mi v hlavě běhá asi 1000 možných myšlenek, jako kdy uklidím před návštěvou nezvané tchýně, co mi ještě zbývá pořídit/půjčit do výbavičky, jak léčit můj atopický ekzém v těhotenství a kde vzít peníze na přírodní preparáty, co zase zítra uvařím atd... 😀 Na Vánoce asi každýmu něco vyrobím, protože peníze nezbudou už vůbec. 😀 Ale stejně je život krásnej, ne? V bříšku nám roste nový život, máme muže, kteří nás přes naše nálady mají rádi, máme střechu nad hlavou, co jíst a pít... 🙂

anushka111
10. lis 2013

Připojuji se - hormony, hormony a zase jen ty hormony. Mě se ke konci těhotenství příčila jakákoli zbližovací tělesná aktivita a partner mě naprosto vším popouzel. Tehdy jsem sledovala jeden seriál (něco jako dneska Ulice) a přišlo i na milostnou scénu (nic odhaleného tam ale ani vidět nebylo) a mě to přišlo uplně nechutné, jakože co je to za úchyláky 😀 a přitom mám jinak fyzický kontakt s pratnerem veeelmi ráda 😉 Vůbec se tím netrap a nech tomu čas. Kdyby si manžel něčeho všimnul, tak mu to normálně vysvětli. Radost z toho mít asi nebude, ale aspoň bude vědět, že je všechno vpořádku, jen ty hormony blbnou 😉

hanule123
6. pro 2013

Zdravím 🙂 Chtěla bych se zeptat jak jsi na tom teď? Změnilo se něco, nebo máš pořád odpor k manželovi?
U nás to je asi takhle....Čekáme s přítelem první miminko. Ze začátku jsem trpěla silnými nevolnostmi a nejvíc to asi odnesl právě ten můj chlap 😀 Dřív jsme měli sex každý den min. jednou a oba při chuti samozřejmě. Jenže mě nastaly časy, kdy jsem měla problém mu dát i pusu. Strašně mi smrděl, vadilo mi, když mě večer v posteli obejmul (moc těžká ruka 😀 ), když na mě mluvil, když na mě nemluvil, prostě úplně všechno. A dokonce i objímání, protože asi logicky když mě roste bříško, tak se my dva, moje bříško a jeho pivas k sobě všichni nevejdeme 😠 ....Chuť na sex jsem taky neměla a nedej bože chtít po mě něco ve spojitosti s pusou (z toho se mi zvedá žaludek do teď 😒 ). Teď jsem ve 29tt a zhruba před 6 týdny mě to úplně přešlo. Z ničeho nic 🙂 Najednou jsem pusy potřebovala, přestalo mi úplně všechno vadit. Teda nálady mám pořád, ale takový ten odpor je pryč. Možná ještě jedna věc mi zůstala - vadí mi usínat moc blízko hlavami k sobě, protože nemůžu dýchat ten teplý vzduch. Jinak fakt nic....Tak by mě zajímalo, jak to dopadlo u vás 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru