Milování v těhotenství. Mě přestalo bavit

zuzovi
8. srp 2006

Ahoj holky, otevírám nové téma, protože už mi to začíná lízt na mozek 😒 . Jsem v 19. týdnu a můj vztah k milování se dost zhoršil. Patřila jsem mezi ženy, které se rádi milují, ale ve chvíli, kdy mi doktor těhotenství potvrdil, tak se ve mě zřejmě cosi uzavřelo a milování se zúžilo jednou za týden, až 14 dní. Jsem z toho špatná, ač mě manžel uklidňuje, že je to normální, a že se to změní, ale co když ne? Všude čtu, jak ženy v těhotenství můžou pořád a naopak to vyžadují, ale já jsem asi pravý opak nebo co? Možná řeším kravinu, ale příchodem miminka nechci přeci zanedbávat manžela. Jak dlouho bude chápavý, že je to normální? Asi chci vědět, že je Vás takových víc nebo poradit, jak dostat chuť na milování. Děkuji moc

nelis
15. lis 2006

gedren jak jsi trénovala? to mě zaujalo....můžeš to popsat? nebo dát odkaz na diskuzi ve které jsi to už psala? díky 😵

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
nelis
15. lis 2006

děkuju, hned tam jdu juknout....z toho nastřihávání mám asi největší strach...bojim bojim... ☹

ikebara
29. kvě 2007

Našla jsem tohle téma, je už sice trochu zaprášené, ale snad mi ho pomůžete obnovit... Prosím poraďte mi, doktor mi milování alespoň do 12 tt NEDOPORUČIL... styděla sem se ho však nějak více vyptávat... jakou máte zkušenost? ... Nedoporučuje se milování kvůli styku (tedy kvůli podráždění, infekci atd) a nebo spíš kvůli vzrušení ženy obecně... nemůžu říct, že bych na milování neměla chuť... možná že méně než před tím, ale spíš to přičítám právě psychice a obavám o mimi... kdybych věděla že je to bezpečné, nebránila bych se... taky mám strach z orgasmu, který prožívám opravdu intenzivně, navíc někdy i několikanásobně... bojím se aby právě tyto stahy nějak mimču neublížily (o jedno mimi už jsme přišli, nechci riskovat) zároveň však nechci zbytečně panikařit a držet celibát... taky kvůli manželovi, který se zatím tváří že se nic neděje, přesto že jsme se nemilovali už skoro tři týdny, ale nevím jak dlouho to takto vydrží... navíc bohužel vím, že se ode mě nenechá pomazlit jen tak, aniž by on nic nedělal... nevím kam se jinam obrátit... možná že nakonec budu muset najít odvahu a více se zeptat doktora, přesto to zkouším i takto a budu doufat, že mi třeba některá z vás poradí... předem moc děkuji...

kasli
29. kvě 2007

Ahojky, abych řekla pravdu, tak s tím proč ti to nedoporučoval namám žádné zkušenosti. Mě to doktor nedoporučil poté, co jsme začala drobně špinit. Ale s manželem jsme se normálně už okolo 10tt milovali. Takže, jediné co mě napadá je, že ti to nedoporučil proto, aby jsi náhodou nezačala špinit, jelikož do toho 12tt je tu pořád ještě nebezpečí, že by se malé namuselo udržel. Jinak ti garantuji, že až ti začne být špatně, tak si na sex ani nezpomeneš. Mě bylo mezi 6-10tt tak blbě, že mi manžel chudách nemohl dát ani pusu, natož aby jsme dělali něco jiného 😀 A abych řekla pravdu teď mi stačí, když se jenom mazlíme, jelikož na to druhé vůbec nějak nemám chuť 😢

hopsajda
29. kvě 2007

No já myslím že pan doktor se obává dalšího potratu tak asi proto to nedoporučil.Ale z vlastní zkušenosti vím že když mimi se chce udržet nebo je v poho tak se udrží.Ale radči se moc nedovádějte já bych se normálka milovala ale pomaličku polehoučku nic nepřehánět. 😀 kasli mám to stejné bylo mě tak na prd že chut teda vůbec nebyla a musím se přiznat že není skoro do ted ikdyž už mě blbě moc není ale ta představa že tam je mimi a manžel to tam strká no co bych pro něj neudělala 😀

kasli
30. kvě 2007

Pro manžela nebo pro mimi 😀

onno
30. kvě 2007

Ahoj můžu se k vám přidat?Jsem v 8tt.Doktor mi zakázal do 16tt se milovat.Když jsem se ho zeptala proč?Že se do 16tt vyvijí srdíčko
a že je lepší se opravdu nemilovat.A pak od 20tt a to nevím proč.

zdenik123
30. kvě 2007

onno...nevím, mně nic nezakázala....a normálně se milujem, teda ze začátku jsem spíš objímala zách.mísu,ale ted to přešlo, je mi líp a jsou i chutě 😉 pokud nemáš problém tak je to divné 😉

kacerka
30. kvě 2007

Koukám, co dr. to názor. Můj doktor zase sex v těhu doporučuje (samozřejmě není-li nějaký problém).
Ale u ikebary bych ten zákaz viděla kvůli předešlému potratu. Jinak jsem četla, že není nijak vědecky prokázáno, že by orgasmus měl vliv na potrat. Tak asi tak 😉

beny
30. kvě 2007

holky tak i já přidám svůj názor.My se milujem normálně snad pořád,teda když je přítel doma 😉 chutě mám taky a mě dr.řekl že můžem ale ne nějakou divočinu jen tak pěkně light 😉 a navíc jsem četla názor že při orgazmu se mimi cítí jako když ho objímáte 😉 tak s přítelem sexujem dál,ale ne divoce 😀

kasli
30. kvě 2007

O tom že se mimi při orgasmu cítí jako při objímání jsem už také něco četla. A pak jen vím, že orgasmus v pokročilém stádiu těhotenství může vyvolat předčasný porod. A dokonce, a tomu se ani nedá věřit, ten předčasný porod prý může vyvolat i laskání prsou. 😨 No řekli byste to?

onno
30. kvě 2007

Já jsem po umělém oplodnění,tak to taky může být tým.

katarina82
30. kvě 2007

Onno, jestli ti doktor řekl, že máš být bez sexu, tak se toho drž. Obzvlášť, když jsi po umělém. Já mám sex zakázanej už od začátku. V 16tt už mi ho opatrně povolil, ale hned po prvním orgasmu jsem začala špinit a málem si mě nechali v nemocnici. Takže ho máme zakázaný i nadále. Jestli ti ho zakázal, tak má asi nějaký důvod. Dá se to vydržet. To miminko za to stojí 🙂

onno
30. kvě 2007

To máš pravdu miminko za to stojí. 🙂

kasli
31. kvě 2007

Onno jestli jsi po umělém, tak se doktorovi nedivím, že ti to zatrhl. Kamarádka byla také na umělém a teď už má krásná dvojčátka páreček. A co vím od ní, tak ze začátku to měli tské zakázané. Ale potom, když už byla déle těhotná, tak se s manželem už normálně milovali. Sice nevím přesně od jakého týdne, ale pamatuji se, že pak okolo 7měsíce, když jsem s ní mluvila, tak mi říkala, že před ní dokonce muž zdrhá, protože to po chudákovi chtěla každá den 😀 ale zase na druhou stranu pak skončila ke konci těhotenství v nemocnici jelikož se začala předčasně otevírat ☹ Ale jestli to zapříčinil sex to nemůžu říct.

reruna
31. kvě 2007

Ahoj, Kasli tomu o vyvolání porodu laskáním prsou můžeš věřit, četla jsem to taky, ale jde hlavně o stimulaci bradavek delší než 5 minut. Ke konci těhotenství se to prý vůbec nedoporučuje. Ale určitě se tím nemyslí, že by tě při mazlení nemohl muž vůbec pohladit po ňadrech. 🙂

alca.m
31. kvě 2007

Ahojte,
mám s milováním problém. Dříve jsme se rádi milovali několirát týdně, ale já jsem poslední měsíc vůbec neměla chuť. Včera jsem se přemluvila, protože už jsem si řekla že měsíc přestávka je až moc a taky manžel byl smutný, ale i když jsme to zdárně ukončili, mě to bylo nepříjemné..tedy jestli to tak bude ještě sedm osm měsíců, tak se asi zblázním ☹ Nevím co s tím.

ikebara
31. kvě 2007

alca.m úplně ti rozumím... taky se děsím co bude celé těhu období... milování mám ráda, ale teď se ve mě melou všechny možný pocity... vlastně ani nevím jestli mám na milování či alespoň mazlení chuť, když už totiž náhodou nejsem unavená, nebo mě přepadne nějaká chuť... v mozku se to zarazí a já přemýšlím jestli to neublíží mimču atd... vím že teoreticky ne, ale i doktor milování nedoporučil a tak raději držím celibát... ale bojím se že mě to brzo poleze na mozek... a manželovi asi taky... ve středu jdu k doktorovi a tak asi překonám všechen stud a zkusím se ho zeptat jak to řešit... co si jako můžu dovolit a co raději ne... to bude trapas 😀 😀 😀

michalilinka
1. čer 2007

Ahoj holky ja taky nemam vubec chut na sex!Ale nebojte treba za par mesicu se to upravi!U prvniho jsem docela chut mela ale ted teda vubec!Manzela mi je nekdy docela lito ale neda se nic delat!Po porodu se chut vrati! 😀

alca.m
1. čer 2007

ikebara: Tak já jdu k doktoru v pondělí a rozhodně se zeptám. Taky si myslím že je to psychický blok, protože nechcem ublížit mimču, ale mě to bylo nepříjemné hodně a myslím že jen ze strachu o prcka to nebylo. Teda chudáčci mužíčkové že? 😒 Nechtěla bych být v jejich kůži, ale oni to snad chápou, alespoň trošku.
michalilinka: Takže to hned tak nepřestane..koukám už jsi v 34tt, a to nemáš chuť od začátku nebo až teď ty poslední týdny?

kasli
1. čer 2007

Holky, mě všechny moje kamarádky v mém okolí, co už mají ději a byly těhotné, tvrdíli, že v těhotenství chudáka manžela málem uhnaly, jakou na to měly pořád chuť. Dokonce i moje mamča mého muže vždycky strašila, že až budu těhotná, tak ho strhnu! No a ono nic. ☹ Na sex nemám vůbec chuť, a když už to konečně na mě přijde a já mám na to chuť, tak mě to baví tak 10 minut a pak je konec. Fakt nevím jestli je to normální nebo ne. Chudák manžel trpí jak blázen. 😅 Přitom před tím, než jsem otěhotněla, bylo všechno v naprostém pořádku!

alca.m
6. čer 2007

Holky, včera jsem to manželovi opakovala asi už potřetí, zase si myslel že mě přestal zajímat. Tak jsem se rozbrečela protože takové řeči jestli mám někoho jiného nebo proč se s ním teda nechci milovat už mě neba. To mu to mám opakovat pořád dokola? On to nakonec pochopil, ale jak dlouho mu to vydrží? ☹ Já jsem z toho taky celá hotová, vůbec nevím co s tím.. 😔

denisia
7. čer 2007

caute holky, akurat som to pisala do novembroviek, ze ma nejako presla chut na sex. v prvom trimestri to bolo v pohode, ale posledne dva tyzdne vobec nic. ono ja na to milovanie myslim, normalne sa tesim domov na draheho a ze si "uzijeme", a ked pridem domov, dam si veceru a som akurat tak zrela do postele a moj sexualny apetit je prec. a nemyslim, ze mam psychicky blok z ublizenia mimcu, jednoducho sa mi nechce. tiez cakam, kedy to na mna pride, ked sa hovori, ze tehule maju chut na sex stale ... 😀
esteze ide vikend, rano mam obycajne energie az az ...

romana28
7. čer 2007

Ahoj holky,náš sexuální život se před těhotenstvím odehrával obden. Tedy ne pokaždě,někdy to nevyšlo,ale v porovnání s tím, co je teď škoda psát. Co jsem měla pozitivní test jsme se nemilovali,až je mi trapné to takhle psát,ale musím podotknout,že můj milý sice neustále sexuálně obtěžuje,ale doposud toleruje.Jednoduše nemám ani pomyšlení.Říkají,že by to v 2.trimestru mělo být lepší,ale zatím jen marně čekám a doufám, že můj drahý vydrží a nepůjde jinam.No držme palce,snad se dočká! 😉

alca.m
8. čer 2007

romana28: teda to je něco, já taky pořád doufám. Myšlenky by byly, ale když se mě mužíček zeptá jestli se chci milovat, tak na něj jen smutně koukám a říkám aby to se mnou vydržel, že se to zlepší.. teda snad 🤐

andilek
8. čer 2007

Ahojky, přidám moje zkušenosti: z počátku vzhledem ke slabému špinění jsme měli pohlavní styk zakázaný. Téď je vše OK, ale manžílek prý nechce šťouchat do hlavičky našeho vetřelce a ani nechce aby ho vetřelec viděl. Tudíž má náruživá maminka smůlu 🙂 Teď jsem začala chodit do předporodního kurzu a naše porodní asistentka vřele sex doporučuje a hlavně ve 37 tt, vyvolává to porod a usnadňuje průchodnost porodních cest. Manžel mi i přesto řekl, že to opravdu zkoušet nechce a na pomoc si mám vzít robertka 😉 No jo to jsou ty chlapi. Pa

denisia
8. čer 2007

no, to mi pride presne ako ked sa chudakovi zbiehaju slinky na slaninu, lebo ju nema. ak ju ma, tak si da nieco ine 😀 Chlapi chcu, ked zena nemoze. a ked chce zena, tak chlap ma vyhovorku 😖 .
snad sa to spravi. romana, dufajme, ze to pride kazdym dnom.

alca.m
8. čer 2007

Andilku, ja myslim ze to prijde..podle me to zadny chlap nevydrzi 😀 nebo pokud neveri Tobe, ze mimcu neublizi, at mu to zopakuje doktor 😉

kacka79
8. čer 2007

Ahojky, já jsem do sedmého měsíce patřila k těm, které mohou opravdu pořád, až z toho byl manžel vykulenej.. ale teď jsem jako vorvaň a sotva se valim a nemám chuť už vůbec ☹ No snad to po šestinedělí zase přejde..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru