Mívám zlé sny během těhotenství

zuzik03
18. pro 2007

Holky, nezdají se vám teď nějaké zlé sny ? Mně se teda občas zdály i dřív, ale dnes v noci to stálo za to - zdálo se mi, že jsem porodila dřív a protože jsem ještě neměla nic nakoupeno (to je v reálu pravda, nemám nic), tak jsem neměla dítě do čeho obléct ani zabalit a byla mu hrozná zima. Pak jsem ho položila na chvíli na korbu nějakého auta, to se rozjelo, dítě vypadlo na silnici a kolem něj projížděla auta, no hrůza. Ale žádné ho nezajelo 🙂

Ale je to furt lepší, než sen, co se mi zdál tak před dvěma lety - porodila jsem dítě do kýblu s vodou a ono se utopilo... tak doufám, že se to nebude zhoršovat, je to dost nepříjemné, doufám, že to nenaznačuje, že budu příšerná matka ☹

denousek
18. pro 2007

me se dnes v noci zdalo ze me pritel opustil...a to dvakrat§§A JA SEM MU RIKALA ne milacku vojtisek potrebuje tatinka ... 😅

mywiel
18. pro 2007

Vsetko bude ok, len sa ukludni, zrejme sa stresujes a obavas. 😉

lalupa
18. pro 2007

pridavam sa, mne sa sniva, ze mi nase babule vypadavaju z brucha a ja ich zatlacam spat 😀
niekedy ale dost brutalne sny snivam, priam horory, ale prameni to z psychiky a obav v poslednych mesiacoch

nikka.vo
18. pro 2007

Mě se pořád zdálo, že jsem si třeba během dne vzpomněla, že moje dítě ještě vůbec nejedlo, nebo že sem ho zapomněla stát v kočárku někde na pěšině a vzpomněla sem si po půl dne. Tak nějak sny ohledně miminka byly pořád jen o tom, že jsem to absolutně nezvládala a pak jsem akorát měla bobky, aby to tak nebylo i ve skutečnosti 😒
a musim říct, že se mi dvakrát stalo, že sem synovi dala jídlo až o hodinu, 😅 😔 páč jsem zapomněla - okamžitě se mi vybavily ty pocity, co jsem měla v těch snech. 😔
o tom, že nemám všechno se mi zdálo taky 😉 , teda že nemám nic 😖
Hlavní je si z těch snů nedělat trápení a říkat si, jestli to není předzvěst a tak ... 😉 protože nenííííí 🙂 je to jak píše lalupa - všechno to pramení z psychiky, těhle věcí se obáváš a pak se ti o tom zdá ☹

dashak
18. pro 2007

wow, tak já jsem na tyhle sny chodící černá kronika 😅
Takže buď jsem měla podobné sny jako nikka, třeba jsem jezdila celý den v kočáře s nahatým miminem, jen v plínce, večer jsem si vzpomněla, že bych ho mohla přebalit a nebo že by mohlo něco sníst 😅 .
Pak jsem měla sen, že jsme chtěli zjistit pohlaví, tak doktor do mě hrábnul, vytáhnul (oblečené do klučičího) mimino a řekl, bude to kluk 😅 a pak ho zas nasoukal zpátky, ať tam může "dojít" 😅
No a další sen (ten se bohužel vyplnil 😝 ) jsem měla, že se malá narodila dříve, držela jsem ji v jedné ruce, protože byla malinká jak kotě, byla úplně červená a řvala jak tur a přitom roztahovala rukama nohama.

Ale všechno jsme v pohodě zvládly a přísahám, že malá chodí oblečená a dám ji i najíst 😀

bramburka
19. pro 2007

já je měla taky, určitě je to příznak přecitlivělosti ale i jakéi zidpovědnosti - takže budeš dobrá matka. holt jsme trochu úzkostnější...

many
19. pro 2007

ahoj holky,taky teď mívám škaredé sny ☹

lienockaa
19. pro 2007

ahojte..no to sa môžem pridať.. ☹
mne sa predčasný pôrod už sníval niekoľkokrát, dokonca aj manželovi..aj s tou verziou, že mu také malé nezrelé bábo podali do ruky a potom ho chceli dať naspäť do bruška..
ale raz sa mi snívalo, že som bola v Prahe na výlete a nejaká pani chcela vyhodiť bábo z okna vysokej bytovky, kričala, že ho nechce, lebo je pocikané a smrdí..a ono strašne plakalo..tak som stála pod tým oknom a chytala som ho..no úplna hrôza..hoci nebolo moje, tak mi búchalo srdce po prebudení, že až.. ☹

zuzik03
autor
19. pro 2007

Mě by strašně zajímalo, jak sny obecně vznikají, někdy to jsou tak šíleně poslepované nesmysly, že by to nikdo nedal dohromady a člověk jen zírá 😀

many
19. pro 2007

mně se nedávno zdálo,že jsem porodila už ve 4.měsíci a měla jsem holčičku a měřila 47cm a vážila 4,40 kg a byla úplně v pořádku,dokonce jsem jí hned kojila a pak najednou začala hrozně rychle růst a já se vzbudila,to už bylo hnusnější

many
19. pro 2007

tak tak zuzik a přitom se říká,že sny se ti zdají,když to máš v podvědomí,nebo na to často myslíš,..... a přitom se mi zdá,že to teda není pravda,protože jaký mám sny,tak to se mi hlavou vůbec nehoní

lumah
19. pro 2007

boťe baby, to ale máte sny! Ja spím ako zabitá väčšinou-a to nielen v noci, ale aj cez deň 😀 Žeby ma to len čakalo? No zbohom!!! 😝

krista
19. pro 2007

Zuzik někde jsem četla že v noci je vypnutá šedá mozková kůra nebo co 😅
A tak těhulkám se většinou zdá o tom z čeho mají obavy 😉

Já jsem na tom podobně, taky se mi pořád zdá že rodím dřív a jelikož pokulhávám s výbavičkou nemá v těch snech mimčo co na sebe, nemá kde spát, dokonce jsem neměla ani vložky doma když mi oddtékala plodovka (ale hned druhý den jsem si je pro jistotu koupila 😀)

Jsem z těch snů vždycky tak paf, že hned na to objednám nebo koupím to co mi v tom snu chybělo 😅

zuzik03
autor
19. pro 2007

No je fakt, že bych s těmi nákupy měla asi začít, ať se ty sny nezhoršují 😉

dludli
19. pro 2007

ju me se taky zdaji desne sny, nestavalo se mi to. Hlavne rano pred tim nez se probudim. Dneska se mi zdalo ze se mi narodilo mimi a ja sem si nemapatovala den narozeni a ostatni mi museli ukazovat jak se vslatne miminko drzi no ty strasne pocity ktere jsem kvuli tomu mela si pamatuju jeste ted 😒

sandrika
19. pro 2007

no to ja som sa v tom mojom sne k tomu môjmu chlapčekovi správala strašne, narodil sa mi terazv 56 mesiaci, hneď mi ho dali domov a ja som sa oň nevedela postarať fakt ako macocha brr

anta
19. pro 2007

No mě se teda holky zdálo, že jsem potratila, měla jsem krev na kalhotkách a nevěděla, co s tím, pořád jsem s těmi kalhotkami chodila (měla jsem je v ruce), bála jsem se to říct manželovi a pak jsem nakonec snad šla v tom snu za mámou i s těma kalhotkama, ale co mi máma řekla, nevím, to si nepamatuju. 😨 Ale ve skutečnosti je to naopak vše v pořádku 🙂
Ale řeknu vám, je to hrozný ty sny, jak tomu člověk úplně děsně věří, to mě fascinuje, joooooooooo kde jsou ty strašlivé sny o práci 😀 😀 😀

lienockaa
19. pro 2007

anta- si mi pripomenula ešte jeden môj desivý sen..mne sa snívalo, že som začala krvácať, tiež som videla krv na nohavičkách a išla som do nemocnice, kde budem rodiť..ale išla som peši a cez taký veľký most, ktorý mal z jednej aj z druhej strany strašné schodisko, cez ktoré som musela ísť..mňa strašne bolelo brucho a nevládala som..no a keď sa mi podarilo dôjsť do nemocnice, tak ma tam odmietli ošetriť, lebo som údajne nebola na poslednej poradni..tak som išla teda preč a plakala som..jediné pozitívum bolo, že ma čakal už manžel..a na to som sa prebrala.. 😝 to sú haluze, čo? 🙂

fenrirka
19. pro 2007

cim blyzsie je termin tym viac sa mi snivaju same hluposti 😀

hellosona
19. pro 2007

mne sa tiez snivaju same blbosti... 😔
v poslednom stadiu tehu je to vraj uplne normalne, lenze mne sa blboviny snivaju uz od zaciatku 😠 ...

nikka.vo
19. pro 2007

Jo ještě jsem si vzpomněla, že se mi zdálo častokrát, že to miminko co jsem porodila bylo velké asi jako půlroční a rostlo strašně rychle a mě strašně mrzelo, že jsem si ho vůbec neužila ... a to teda pramenilo z psychiky, páč můj přítel měl při narození víc jak 4 kila a od začátku nebyl takové to drobounké slaďounké miminko a já si strašně přála, aby se mi narodil ten melej uzlíček... Vim že bych ho milovala stejně ikdyby měl 5 kilo 😅 , ale toužila jsem po dropkovi kolem 3 kil. No a vyplnilo se mi to ... 😵
takže ty těhu sny jsou stopro jen a jen naše obavy - která těhulka je nemá 😖

lienockaa
20. pro 2007

he-he..baby, tak ja som dnes v noci kojila..malý veľmi pekne pil..no a keď som ho uložila do postieľky, tak začal po chvíli veľmi plakať, takže som ho zdvihla a on ma celú ogrcal.. 😀 no a to všetko samozrejme iba vo sne.. 😉

mobina
20. pro 2007

Tak mě co se týče dítěte, se zatím zdálo myslím všechno celkem OK. Porod brnkačka, dítě krásný, péče o něj v pohodě apod. Horory se mi zdají se členy rodiny a zvířaty. Většinou někdo umírá nebo umře. Cítím hrozný pocit beznaděje a smutku a dost pláču 😒 No a pak se mi zdají erotické sny. To je o poznání příjemnější 😀

anta
20. pro 2007

Ahoj holčiny, někdy si říkám, je to slušná schíza ty sny 😀 😀

lienockaa
20. pro 2007

ja nejaké výrazne erotické sny nemám..keď už, tak sa v snoch strašne, ale fakt strašne dlho a usilovne bozkávam s mojím manželom..🙂ale k inému vo sne zatiaľ nedošlo.. 😀

zuzik03
autor
20. pro 2007

lienockaa, pokud s manželem, tak to je ještě dobré 😉

vodniicka
20. pro 2007

ahojte..ani neviem ci som mala zle sny pri prvom ale teraz mam dost zle sny ani spavat poriadne nemozem 🙂 a tak som rada ze nie som vynimka..

deina
21. pro 2007

Mne sa zase zvykli snivat skor take sny, ze rodim - ale uplne normalne, donosene babo a dokonca bez bolesti. Lekar mi hovoril, ze uz je to tu, maly bude za 15 minut vonku a ja, ze ako moze byt vonku za 15 minut, ked necitim ziadne kontrakcie? A on, ze to nevadi, ide to dobre. 🙂 V poslednom case uz je v snoch ten porod trosku bolestivejsi, ale stale velmi dobry a lahky. 😀

majcik
21. pro 2007

Ja som mavala zle sny hlavne zo zaciatku a najma vtedy, ak som zaspavala s rozburenym zaludok po zvracani alebo ked som sa citila na zvracanie ... myslim, ze tie tazke sny mohli suvisiet s problemamy s travenim. Teraz, ked mi je uz lepsie, sa mi aj krajsie veci snivaju - napriklad, ze som porodila krasne babo uplne bez bolesti 😀

lienockaa
21. pro 2007

zuzik03- aj ja si to myslím.. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru