Mohu být těhotná? Co si myslíte?

valeriespurna
1. srp 2019

Eeh.. Ahoj. Jsem tu nova. Rada bych pozadala o radu.
Ja se asi pred tydnem podchladila. Mela jsem podrazdeny mocovy mechyr a mozna i cesty. Muzou se podchladit i vajecniky a zpozdit ms? Ja jsem asi 2 - 3 dny v kapackach brala antibiotika a ty to pry taky opozduji. Zadnou antikoncepci neberu. A asi 2 az 3 tydny zpet jsme s pritelem spali bez kondomu. Ale to jsme delali i pred tim jednou a mela jsem pravidelný ms jako predtim. Tehotensky test si mozna udelam.
Co myslite vy? Poradite mi?
Predem dekuji

sudylichozrout
1. srp 2019

@valeriespurna cely tvuj dotaz by mel byt postaveny obracene. Nejprve UDELEJ tehotensky test a pak v pripade negativity navstiv lekare, pripadne se ptej tady na zkusenosti ostatnich.
Hergot, zensky, ja z vas fakt nemuzu. To je takovy problem jit do drogerie ci lekarny koupit tam test a ten doma pocurat? Jak mame asi vedet, co ti je, kdyz nevime ani to nejzakladnejsi?

terezz29
1. srp 2019

Mrknu do kristalove koule...............aaaaa uz to vidim.........jdes do drogerie a koupis si tehotensky test! A tak je to spravne, ze......

vrabcak0007
1. srp 2019

@valeriespurna zkus nejdřív tohle..je to prej kapacita a určitě ti poradí 😎
https://www.kartarka-jolanda.cz/

sudylichozrout
1. srp 2019
cuuza
2. srp 2019

@vrabcak0007 Jolana by ti měla dat provizi, zajistila jsi ji právě slušné živobytí 😂

valeriespurna
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
valeriespurna
autor
6. srp 2019

@terezz29 negativni a stale nic

lucka00024
6. srp 2019

@valeriespurna negativní=nejsi těhotná... Není co dodat....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru