Parfémy během těhotenství a po porodu. Nesnesu je

sami
27. bře 2007

Jsem ve 4 měsíci a nesnesu na sobě žádnou vůni.
Jsem velká milovnice parfému a teď se mi dělá ze všeho zle.
Jediný, který snesu je Lacoste Pour Femme.
S manželem jsem večer vyrazili na večirek a já použila svou oblíbenou Allure od CHanel.
Nebude te mi věři, ale celý večer mi bylo zle ☹
Myslím si, že teď na léto si pořídím něco svěžího ....asi I Love love od Moschina. Bez vůni totiž zase nedovedu být.

hana
27. bře 2007

Ahoj sami!Zatim se vonej a najdi co Ti sedi at Ti neni zle.Ale po porodu na to zapomen!

lajla
27. bře 2007

I love love mám a teda ti povím, moc mi to ted moc nevoní
jsem si ted pořídila Omiu Crystalline od Bvlgari, nebo taky hezky voní Perle od Noa

kristi
27. bře 2007

Sami, I love love jsem pouzivala cely tehu, i dneska jsem s ni navonena a maly to jako fakt nevadi..je na ni zvykla. Obcas ji jeste vymenim s Ralphem od Laurena a panskou Lacoste Essentials....vonet prece musime,ne?

sami
autor
27. bře 2007

Přesně tak vonět přece musíme 😉 . A nedovedu si představit, že bych neměla používat žádnou vůni. Proč nemůžene používat žádnou vůni během kojení? Já si myslím, že pokud je jemná, miminko si na ni zvykne.....jak píše Kristi🙂)

kristi
27. bře 2007

ono si pry miminko zvykne uz v brisku a pak te i podle te vune pozna 🙂

hana
27. bře 2007

Zalezi jak se na to kazdy diva.Kamaradka koji a nemuze vonet nicim jen sebou.Pak ji malej odmita.pouziva jen kulicku.

sami
autor
27. bře 2007

Uvidíme, budu se snažit, aby si miminko pomaličku zvykalo🙂
Je to i o ženě. Má sestra vůně nikdy nepoužívala ( spíš si na ně nepotrpěla), tak nepoužívala žádnou během těhotenství i kojení.
Teď má momentálně na sobě Premier Jour od Nina Ricci. Je trošku slaďoučká, ale jemnňoučká. A do toho jím jahodový pudink....... 🙂

jusnina
27. bře 2007

Holky nestrašte. Já jsem na parfémy ujetá. Mám v nich spoustu peněz, už jsem si musela dát stop stav. Nedovedu si představit že bych je nemohla používat. Uznávám že na zimu asi letos vypustím Angel, ten je přeci jen dost silný, ale mimo zimu používám svěží neagresivní vůně. Teď zrovna mám na sobě Rochas - Aquawoman. Ten je k sežrání.
Co vy na to, maminy, jak jste na tom po porodu?

kristi
27. bře 2007

jak rikam, pouzivam everyday 😉

kacerka
27. bře 2007

Teda parfém teď také nesnesu, vyloženě se voním jen když jdu někam. A to jsem dostala k Vánocům Crystal Noir od Versace (trošku těžší) a potom I love love (koukám, že docela letí 😉 ) Tak doufám, že od druhého trimestru se to srovná a já si zase budu parfémů užívat, taky je miluju. Je zvláštní, že na mém muži mi parfém nevadí, používá No. 6 od Huga Bosse, tu naopak miluju a mohla bych ho sežrat, když ji má na sobě 😉

kitka123
27. bře 2007

Tak ja mam doma slusnou sbirku parfemu, kterych jsem se ale nedotkla uz dva roky. Totiz cele tehotenstvi a kojeni mi pripadaji vsechny parfemy moc silne, agresivni, po porodu jeste vic nez v tehu. Ale tesim se, ze se k nim snad uz brzo vratim, resp. urcite si koupim nejakou novinku 🙂

kristi
27. bře 2007

kacerko, no..ani nevim jak jsem k nemu prisla, asi tak ze mi vadilo ze kazdy druhy clovek voni Dolcem a tohle je ji hodne podobny, co? Mimochodem jsem v Zaře koupila i detskou kolinskou a vonim s tim nasi malou....je to bozi 😉

sami
autor
27. dub 2007

Tak mám doma novou vůni......DKNY Be delicious.

Je krásně svěží a pro těhulky jak dělaná 😉

Není mi z ní špatně a miminko v bříšku zatím neprotestuje.

Jinak ji budu střídat s Moschinem I love love .

binki
30. dub 2007

Používám parfém Woman od Paul Smith, je to jemná vůně. Dostala jsem orchidejové Kenzo, zdá se mi hodně téžké jako Armani Code. Zatím jsem je odložila.
Sami: jaké je složení I love love?

myschka
30. dub 2007

jo jo sami, dkny je bomba. Já jsem taky závislá na parfémech ale je pravda, že některé na mě teď nevoní, ve flakonku jo ale nějak jinak to reaguje na mě. chanel jsem teď vypustila ale třeba D&G blue je teď na léto super.

sami
autor
30. dub 2007

Jojo Myschka DH je super. Používala jsem ji 3 roky, ale má ji každá ☹

soanpe
19. kvě 2009

Obnovuju téma 😉

taky jsem maniak na vůně

g.armani - Sensi white note,
gucci - Eau de Parfum
CK - eternity,euphoria
Dona Karan - DKNY, DKNY summer 2009,Be Delicious
Lanvin - Éclat d'Arpege

A mohla bych pokračovat 😅

ale v těhu jsem je skoro všechy rozdala, protože mi z nich bylo na zvracení 😢 😢 😢
jedině Lanvina jsme si nechala 😉

minnie77
4. čer 2012

Já jsem v těhu nesnášela prací prášek Persil Color. Vlastně mi "smrdí" dodneška. Ale vůně mi vůbec nevadily. Používám stále. Jen při kojení u prvního dítěte jsem vůně nepoužívala. Teď s druhým je to jiné. Když nejsem navoněná, připadám si, jako kdyby mi něco chybělo. Ráda se voním. Dříve jsem používala těžší vůně, teď mám pro změnu ráda lehčí a svěží. Momentálně používám od Pumy Flowing, ale líbí se mi i Yellow. Na léto super!

slundo
4. čer 2012

V těhu mi některé moje i manželovy voňavky začaly smrdět a ani po těhu se to nezměnilo. Jen ji někde ucítím, obrací se mi žaludek :(

zuzanaa2
11. čer 2012

mne strašne začalo smrdět pivo. Jinak ho muluju. Ale přestala jsem použávat deodoranty. Nevím ani proč....teď jsem si koupila od Pumy a je super. Voní krásně!

minnie77
12. čer 2012

@zuzanaa2 Jsem také fanouškem Pumy 🙂 Ty vůně jsou opravdu nádherné!

zuzanaa2
16. čer 2012

no a s tím deodorantem jsem se taky zapojila do soutěže o iPad, tak možná i vyhraju, prý mají rozdat 12tisíc iPadů! SUper!

minnie77
26. čer 2012

Už jsem si něco zjistila o té soutěži, vlastně je tento týden poslední, kdy se může soutěžit! Asi to zkusím. Musím na nákup... 🙂

marecekparecek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
callwen
28. lis 2012

Já na sobě taky skoro žádnou vůni nesnesu, používám jen deodorant a to jsem se taky před těhotenstvím voněla pořád.

callwen
28. lis 2012

Já na sobě taky skoro žádnou vůni nesnesu, používám jen deodorant a to jsem se taky před těhotenstvím voněla pořád. Takže mi na poličce odpočívají Eclat d´Arpege od Lanvin a Candy od Prady 🙂

terezp
28. pro 2012

Já jsem nemohla cítit skoro nic.Hrozně mě vadilo třeba koření.A z parfémů jsem mohla jenom takové ty jemné dětské 😀

jarcatko
28. pro 2012

Tak já jsem nejen nesnesla žádnou vůni na sobě, ale taky na nikom jiném... Kolegyně v práci nebo lidi v buse byli pro mě utrpení ☹

vendula_
17. led 2013

Taky jsem nesnesla na sobě žádnou vůni už od začátku těhotenství, i když před tím mi vonělo skoro vče, i těžké a sladké třeba od Diora, ale myslela jsem že se to po porodu změní, ale ještě kojím a stále nesnesu žádnou vůni ☹ myslíte si, že to má něco společného s tím kojením ještě? zmizely vám problémy po porodu nebo až po ukončení kojení ?už jsem z toho nešťastná, nevydržím bez parfému ☹ Děkuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru