Těhotenské nálady. Prožíváte je taky?

zrzecka
3. črc 2006

holky prozivaty takovy ty tehotensky nalady...Ja si pamatuju,ze v druhe pulce sem dostavala naprosty zachvaty smichu.Zachvat tak 20minut a nemohla jsem prestat se smat,az me z toho vzdy rozbolely zada 😉 a parkrat se mi stalo,ze jsem se tak smala az jsem se z toho rozbrecela.Ted nemyslim slzy od smichu.Proste sem se smala,smala a najednou cvak a rvala sem aniz bych mela duvod a taky to neslo zastavit.. 😉

gedren
3. črc 2006

Koukam, ze se mam na co tesit 🙂. Ja mela akorat v prvnich tydnech osklivy deprese, ale od ty doby je zatim psychicky vsechno v norme 🙂 Ale do druhe pulky prave vstupuju, tak jsem zvedava, co me ceka ;)

0401
12. srp 2006

Já jsem měla jen záchvaty pláče. Ale na mimi to nemá vliv, protože naše malá se směje od 2 měsíce vědomky a teď každé blbině a na každého. 🙂

lussius
28. srp 2006

achoj, ja si tehu moc uzivam, takze jsem moooc spokojena 😎 mamka sice lecos svadi na moje hormony, ale faktem je, ze nemuzu vystat nektery lidi a nekdy me i mama leze s nekteryma recma na nervy. takze byvam brzy podrazdena. ale jinak zatim pohodicka 😎
da se vubec neco s tema naladama delat?

zuzovi
29. srp 2006

Ahoj, tak to já mám taky spíše melancholické a podrážděné nálady ☹ .

paja
30. srp 2006

Ahoj, já mám taky občas deprese - přesně jak píše Gedren...Přitom nemám vůůůbec žádný důvod truchlit, vše je OK, ale občas mě prostě přepadne hrozný pocit úzkosti - nedá se to popsat a je to opravdu dost nepříjemné...Snad to brzy přejde. Doufám, že to nebude mít moc velký vliv na malého. Všem těhulkám i maminkám přeji úsměv na líci 🙂

janus
24. zář 2006

Ahoj, zdravim vsechny...
Ja ted lezu do 2 trimestru a uz se nemuzu dockat az nebudu mit deprese, zacnu cela zarit a vse bude fajn, divim se, ze muj nastavajici je jeste se mnou...chudak vsechno schytal jako prvni, no byl nejblize po ruce...
Ne jenom ze nema sex, ale jeste ho servu, ze ten jeho parfem proste smrdi (i kdyz jsem mu ho ja sama kdysi koupila)...on vi, ze to jsou hormony, v zachvatu chytrosti jsem mu koupila knizku, jak udelat tehulku stastnou...tam je dopodrobna rozepsane ceho se ma muz vyvarovat...
Koukala jsem na tv, miluju psi, byl tam v reklame stary pan s pejskem a ja to nedala a dvacet minut rvala jak mala...kdyz z toho vyzarovalo tolik lasky no...jeste ze me ten muj Vinny chape..to se neda asi nejak upravit, co? To asi jen casem, ne?

draga
25. zář 2006

janus: tak tohle znam 🙂) ja koukala na Svetlo ve tme, tam zustane asi 8 lidi zavalenych v tunelu ale hlavne je tam pejsek, nakonci vsichni podplavavaji zaval a pejska tam nechaj...ja bulela pul hodky a manzel porad rikal, neboj on se zachrani, ja uz to videl...ale ja bulela no hruza....a fakt se zachranil 🙂) navic je to jen film ale vysvetli to tehotny 🙂) Jeste ze maji ty nase drahe polovicky takove pevne nervy, vid a jak je uz jsi sbalena do Cech? !!!

sirka
26. zář 2006

Tak to je snad nějaká zoománie..já zas bulela když jsme jeli po dálnici do prahy a v odstavným pruhu si to pelášil vypelichanej vořech...
Zdálo se mi že trochu kulhá a že je naprosto beznadějnej protože nemá kam utýct...

leniik1
26. zář 2006

zrzečko přesně vím o čem píšeš, zrovinka včera se mi to stalo, záchvat smíchu večer v posteli a jsem se řezala 😀 asi 20 minut a manžel ze mě nemohl.Nechápal co mi přišlo tak vtipný, jak v pubertě. 😅 Z toho mám taky záchvaty citu kdy mě dojme všechno a něco co by normálně nedojalo a už brečím.
Nálady se střídají u mě často.Ale většinou jak se probudím po noci tak taková se mě drží nálada už od rána.Pokud ovšem v té noci vůbec spím. 😉

zany
26. zář 2006

I já mám občas nálady, ale spíš je to lítost a všechno mě hned rozhodí. Dřív bych se nad tím povznesla a dnes hned začnu natahovat a přijde mi to líto... A nebo mi manželovo vtípky moc vtipné nepřijdou 🙂
Někdy mám obzvlášť špatné ráno a to když v noci moc nespím a hodně sebou melu... To pak začátek dne stojí za prd, ale pak je to většinou v pořádku.

draga
1. říj 2006

sirka: asi jo zoománie 🙂)když vidím toulavýho pejska nebo kočku hned bych je táhla domů, rozbrečí mě asi ta beznaděj...a ten tvůj zážitek...úplně ho vidím chudinku...Snad nás to přejde 🙂)

cicco
20. kvě 2008

jj moc dobře ty nálady znám i když nejsem těhotnej! Věřte nám, že to není jednoduché Vás poslouhat! Jak nám pořád nadáváte a kvůli hloupostem peskujete .... jinak ještě že Vás ženský máme ..... 😉

uci
20. kvě 2008

no tak to mi porad cicco ako to mam tomu mojmu vysvetlit, ze s tym sa neda nic robit - ze musi len vyckat kym ma to prejde? nejako to nechce chapat a vzdy na mna vyhukne 😖

m.a.r.t.i.n.a
20. kvě 2008

Ahoj holky.

Ja mávam tehu nálady dosť často. Keď to na mňa príde som podráždená, protivná, mám hádavú náladu a som precitlivená, stačí málo a ja veci pochopím inak ako sú myslené a už je zle.... 😖 Našla som vo veľkej knihe o materstve odstavec,kde sa o tom píše a dala som to prečítať manžovi, tak sa len tak pousmial. Vačšinou je rozumný a "nezasahuje", lenže mňa to potom ešte viac vytočí, že je ticho a ignoruje ma....

nensy
21. kvě 2008

já měla těhu nálady hrzný můj manžel si teda se mnou užil.byla jsem náladová ,kvuli každé blbosti jsem se zádala manža říkal už yby jsi porodila to se nedá vydržet.obdivuju he žo te semnou vidržel protože jsem byla opravdu hrozná ale už to máme za sebou a ted si užíváme prcka 😀

pawy15
11. led 2014

Ahoj "spolutrpící" 🙂 Změnu nálad mám prakticky celé těhotenství, ale poslední dobou, kdy se blížím ke konci se to opravdu zhoršuje. Jsem smutná, většinu času bulím, cítím se sama, rychle se vzteknu a bohužel s partnerem se prakticky stále hádáme 😖 Někdy mám dny, kdy vůbec nevím co se sebou, jak jsem zoufalá. Nevím do jaké míry je toto v pořádku a jestli bych raději neměla zajít k nějakému odborníkovi? Těhotenství je vážně náročné období...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru