Těhotenství bez nevolností. Jak jste na tom vy?

lisounek
31. pro 2007

ahojte holky, znate to nektera?? slysela a cetla jsem spoustu nazoru, ze je to spatne a ze pak neni neco dobre nebo naopak, ze je proste kazda z nas jina a nekomu proste byt vubec spatne nemusi - zajimaji me Vase nazory a podnety. sama jsem na zacatku tehotenstvi a az na vyjimky, je mi vcelku dobre. Diky za Vasi spolupraci 😉

luucia
31. pro 2007

lisounek, mě nebylo špatně ani jednou, celý těhotenství sem si skvěle užila bez jedinýho problému 😉 Jen se ode mě Anetce nechtělo, takže porod proběhl plánovaně císařem 😖
Přeju taky tak krásné a pohodové těhotenství jako sem měla já!! 🙂

lisounek
autor
31. pro 2007

tak to je fajn, ze nejsem sama a ze nas je vic 😉

gabi78
31. pro 2007

Ahoj holky, já zatím taky nezvracím. A doufám, že nebudu.Jinak taky, jak se nenajím tak se mi motá v hlavě, i když dnes brzo ráno mi trošku nevolno bylo, tak sem poprosila miláčka, aby mi donesl snídani do postele, asi to bylo z hladu, ale chuť na jídlo taky nic moc. Navíc dnes mám asi nižší tlak, tak je mi nějak motavo 😖

lisounek
autor
31. pro 2007

gabi: i me je dnes nejak divne, tak jako slabo a porad mam zaludek takovy hladovy a pritom nemam na nic chut ach jo cim to asi bude 😀

jabber
31. pro 2007

Tak mě taky nebylo vůbec nic, žádné nevolnosti, ani ranní ani jindy, prostě pohoda 🙂 a Adélka je v pořádku 😉 . Jen jsem nesnášela hospodské smrady - kouř, smrad z kuchyně - ale to se nedá říct, že by se mi zvedal žaludek, to zas ne. A taky mi vadil smrad z lidí, třeba v zimě v autobuse, nebo když jsem nedejbože narazila na nějakého bezdomovce. A úplně se 'vypnula' chuť na víno, kafe a maso 🙂.

Jsou to jenom babské pověry 😉 🙂

gabi78
31. pro 2007

asi tím počasím 😀 je fajn, že na to nejsme samy 😉 můžem o tom poklábosit, a člověku je trochu líp, ale vidím to u mně na šlofíka 😅

lisounek
autor
31. pro 2007

hmm gabi taky tak nejak vubec se mi nechce nic delat, jsem sama doma, tak to asi zalomim 😀

gabi78
31. pro 2007

podle poslední menstruace bych měla být v 6tt 🙂 tak uvidíme co dr. ve čtvrtek, Ty jdeš taky,co? Tak pak dej vědět, co a jak 😉 já taky určo hodím info 🙂

lisounek
autor
31. pro 2007

no jasne to musi byt - jsem zvedava, zda se prdola ukaze nebo ne 😉 no a gabi priprav se, ze treba jeste nemusi byt nic videt, jako u me, ale pry je to normalni ... uvidime a pisneme si 🙂

gabi78
31. pro 2007

jojo, určitě si písneme 😉 já s tím počítám, že nemusí být nic vidět, ale aspoň černá tečka,ne? 😕

lisounek
autor
31. pro 2007

no ja videla jen cerny prostor bez niceho 😢 tak snad se zacne vyvijet nebo me chytne psotnik 😨

noangel
31. pro 2007

ja kdybych nemela bricho tak ani nevim ze jsem tehotna, jen nos mam lepsi nez pes 😎

jabber
31. pro 2007

noangel - jo, to je přesný 😀

gabi78
31. pro 2007

lisounku: musíš věřit, že je vše v pořádku a ono bude, neboj 😉

lisounek
autor
31. pro 2007

snazim se gabi 😉

evik3
31. pro 2007

Ahojky, mě taky není ani nebylo špatně, občas mi teda vadilo mít prázdný žaludek, ale když jsem si vzala kousek chleba nebo rohlíku, hned mi bylo fajn 🙂 Kdyby se mi trochu nezvětšovalo břicho, tak si vůbec nepřipadám jako těhule. Jezdím na běžky, chodím plavat, bruslit, teda vše samozřejmě opatrně, sjezdovky neriskuju 😀

lisounek
autor
31. pro 2007

evik: ty jsi dobra, to ja mezitim mam narizeny klidek, tak se bojim cokoliv, taky jsem mela chut jit bruslit, ale pri mem stesti bych s sebou triskla a prisla o to 😨

cert..ova
1. led 2008

ahoj, mně u holek nebylo naprosto nic, kdybych netloustla, tak bych ani nevěděla, že jsem těhotná a teď čekám chlapa a je to naopak, no jo no, co se od nich jinýho dá čekat 😀 😀 😀

roxxxana
1. led 2008

Mně bylo blbě tak kolem 7tt pár dní, celej den jakoby na zvracení, ale nikdy na to nedošlo. K tomu hrozná alergie na pachy. V tramvaji jsem jezdila s šálou přes pusu. Teď je to maličko lepší, ale žaludek pořád na vodě. Ale vím, že jsem na tom ještě docela dobře...horší je, že jsem zjistila, že když jím, tak se ta nevolnost mírní, tak jem pořád něco uždibovala. Bohužel je to teď na mě celkem vidět. Mám dost velký břicho a kolegové se vsázejí, jestli jsem fakt v tom. Moc to rozšiřovat nechci, jednak je ještě brzo a jednak jsem ve zkušebce (šéfové jsem to sice už řekla, ale ta přehnaná pozornost je mi docela nepříjemná). Budu muset do práce volit volnější oblečení...
Lisounku, taky jdu na kontrolu 3.ledna. První UZ jsem měla v 6+2 tt a viděla jsem blikající tečku, prý srdíčko, tak jsem zvědavá, co bude dál...mimi je chtěný, ale povedlo se mi otěhotnět vysloveně pár dní po svatbě, s čímž jsem vůbec nepočítala, takže jsem zároveň i trochu rozpačitá hlavně kvůli té nové práci. Zatím to vypadá, že mě nevyhodí, ale stát se může cokoliv...

anta
1. led 2008

No holky, já jsem též od začátku těhotenství neměla naprosto žádné problémy, až jsem si někdy říkala, že snad ani těhotná nejsem. Problémy nemám tedy ani teď a myslím, že ani žádné nepřijdou 🙂

many
1. led 2008

já měla nevolnosti tak od 6.t. do 10.t ale nezvracela jsem ani jednou 😀 akorát jsem měla motáky a nechuť k jídlu,teď je mi dobře,jako bych nebyla těhotná 😀 akorát mě bolívají prsa a bříško 😉

mobina
1. led 2008

Taky jsem neměla takové ty klasické nevolnosti. Prsa mě lehounce začala bolet až týden po pozitivním testu. V prvním trimu mi bývalo občas těžko po jídle, ale to bylo asi tak jediné, ale fakt nemůže být řeč o nevolnosti. Jediné, co u mě propuklo v plné míře, byla velká spavost. To po prvním trimu přešlo a vše je OK. Až na občasnou bolest zad a kyčle bylo moje těhu super. Teď už se bohužel začínají projevovat jiné problémy, jako je otok nohou, pálení žáhy atp., ale to už doklepeme 😉

gabi78
1. led 2008

Ahoj 🙂 akorát sem zapomněla poznamenat, že mně natahuje hodně z cigaretového kouře, i trošičku když cítím a to se musím přiznat, že jsem před těhu kouřila 😖 takže jsem si dělala test v den, kdy už mi nešlo kouřit a ukázaly se mi // baví mně ta reklama na ty pastilky nikotinové proti kouření, myslím si, že je to blbost a pěkně drahá, já vždycky když chtěla, tak sem přestala ze dne na den a nepotřebovala k tomu nějaké náhražky, chce to silnou vůli 😉 takže z toho vyplývá, že nemůžu chodit do restaurací apod. 😒 furt sedím doma a někdy vyrazím na malou procházku, ale nestěžuji si, jsem moc ráda a šťastná, že se nám to po roce a půl povedlo, teď se jen modlit, aby bylo vše v pořádku. Ufff, to jsem se tu nějak rozepsala 🙂

alca.m
2. led 2008

Ahoj, taky se přidám. Sice mám těsně před porodem, ale na začátku těhotenství jsem neměla vůbec žádné problémy (díky bohu). Vlastně kdyby mi nerostlo bříško, tak mi nikdo neuvěří, že jsem těhotná 😉 Akorát asi v 15.tt jsem měla pohovor se záchodem, ale to bylo následkem smaženého oběda. Měla jsem hroznou chuť na smažené, ikdyž to jinak nejím. Asi jsem to přehnala 😀

kozimura
2. led 2008

Taky se přidávám-vůbec žádné nevolnosti.Jen mě ten drobeček naučil snídat.Bez snídaně mi bylo slabo.Takže,jak už tady holky psaly,kdyby mi nerostlo bříško a neviděla bych prďolku na UTZ,nevěřila bych,že jsem těhu...

lenulin
2. led 2008

Tak to se k vám připojuji.Mně taky dohromady nic nechybělo jen když jsem měla prázdný žaludek, tak mi bylo nějak divně, a měla jsem nechuť k jídlu.Ani bych to nepovažovala za těhotenství kdyby mi to doktor neřekl. Je mi teď fajn a vždycky se těším na UTZ, aby jsem věděla, že ten drobek je v pořádku.

kristina_tvb
6. led 2008

ahojky, tiez sa pridavam k tym, ktorym zle nebyvalo. Obcas, ked som sa rano napila cistej vody, tak ma trosku naplo, ale o chvilku to preslo. Ani raz som nezvracala, neodpadla ani nic. A som moooc rada, pretoze si neviem predstavit, ze by som po ceste do prace niekde do vrecuska... 😀

buri.furi
7. led 2008

Ahoj holky, nedá mi to a musím reagovat k tomuhle tématu. Já osobně jsem teprve v začátku těhu, dnes jdu na potvrzení k Dr., zatím mi teda nic není, akorát občas cítím bolest v podbřišku jako kdyby měla přijít mrcha. Ale musím vás ujisti, že nemít nevolnost v těhotenství je spíš dar, než něco špatného. Moje mamka, když čekala mě, neměla prý vůbec žádné nevolnosti ani prsa ji moc nebolela, prostě pouze ji vynechala mrcha a to byl pro ni jediný signál, že čeká mě. 😉 Takže buďte naprosto v klidu, že vám není zle a užívejte si to krásné období. 🙂

starina
7. led 2008

ahjte všem, v pátek nám doktor potvrdil těhotenství- 6. týden, tak jsme velmi štastní s manželem 😅 ,bývá mi nevolno ale většinou mám pocit že je to z hladu jak se najim tak je to hned lepší. zatím nezvracím jen mám občas opačný problém. pevně doufám že je a bude vše o.k.nevím jestli některá neměla nebo nemá stejné příznaky????? 😉

valeriem
7. led 2008

starina: ahojky, mně bylo taky hrozně šoufl jenom z hladu, takže stačilo jen něco malinko sníst a zas bylo celkem OK (mně třeba stačilo jen 5 piškotů a přešlo to) 😉 tak si těhu užívej 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru