Těhotenství bez nevolností. Jak jste na tom vy?

lisounek
31. pro 2007

ahojte holky, znate to nektera?? slysela a cetla jsem spoustu nazoru, ze je to spatne a ze pak neni neco dobre nebo naopak, ze je proste kazda z nas jina a nekomu proste byt vubec spatne nemusi - zajimaji me Vase nazory a podnety. sama jsem na zacatku tehotenstvi a az na vyjimky, je mi vcelku dobre. Diky za Vasi spolupraci 😉

mishell56
24. bře 2015

Tak já jsem na začátku 29tt a zle mi nebylo a není a na poslední kontrole byl synáček až moc živý 😀 myslím, že je to u každé jiné

spigy1
24. bře 2015

@mishell56 mám to jako ty 29tt skoro končím a zle i taky nebylo, jen zezačátku jsem spíš měla nechuť k jídlu ale žádné zvracení, kéž by tak probíhal i porod 🙂

jolima
24. bře 2015

Ja jsem mela uzasne tehotenstvi, vubec mi nebylo zle, nezvracela jsem ani jednou, nohy mi neotekaly, zaha nepalila, spala jsem dobre, proste jak z ucebnice. Moje kamaradka se prozvracela do 4. mesice. Kazda zena to ma jinak. I porod jsem mela skvely, a to se me doktor lekl - pry 37leta prvorodicka, jestli nechci cisare, odmitla jsem a rodila 3 hodiny 😉 Mala je zdrava a krasne prospiva, je ji 9 mes. Drzim pesti, at vse klapne!

jolima
24. bře 2015

No az ted jsem si vsimla data 😀 Ha ha!

mishell56
24. bře 2015

@spigy1 jo přesně tak, někdy jsem si na začátku musela připomínat, že to nesmím protože jsem přece těhotná 😀 byl by dobrý porod kdybych si musela připomínat že vlastně rodím, ale obávám se že si toho budu až moc dobře vědoma 😀

klaraa28
25. čer 2017

Ahoj holky chci se jen zeptat ☺ už tři týdny mě bolely prsa měla jsem křeče a třikrát Spinila. Udělala jsem si těhotenský test a vyšel mi pozitivní. Ještě před očekávanou menstruaci. Hlavně jsem tento měsíc 5. Krvácela tři dny.Na druhý den večer zase pozitivní. Mám občas migrenu, pocit hladu ale jinak mi nijak špatně není. Zítra mám jít teprv k doktorovi ale mám strach, že tam nic neuvidi. Nemyslím si ale, že by tehu test lhal. Snažíme se už 2 a pul roku. Tak doufám že to bude v pořádku ☺

lencak80
26. črc 2017

Ahojky. Chtela bych se zeptat. Jaka je pravdepodobnost, kdyz jsem u dvou tehotenstvi zadne nevolnosti nemela a bylo vse skvele, jestli to tak bude i u tretiho nebo muze byt vse jinak. Cim je to ovlivneno,? Moji mamce v tehu take nic nebylo. Hraje roli i tato skutecnost?

andreah96
21. črc 2023

@macanet jooo ❤️ to jsem milovala a teď při druhém seo vrací chuť na kakao 🤣🤣🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru