Těhotenství bez nevolností. Jak jste na tom vy?

lisounek
31. pro 2007

ahojte holky, znate to nektera?? slysela a cetla jsem spoustu nazoru, ze je to spatne a ze pak neni neco dobre nebo naopak, ze je proste kazda z nas jina a nekomu proste byt vubec spatne nemusi - zajimaji me Vase nazory a podnety. sama jsem na zacatku tehotenstvi a az na vyjimky, je mi vcelku dobre. Diky za Vasi spolupraci 😉

meleri
14. srp 2008

Ahoj,

já taky nic takového neměla...měla jsem závratě, bušení srdce a moc mě bolela pánev...když jsem šla ven, tak mě manžel držel za ruku, jak se mi motala hlava..

akorát asi první nebo druhý týden po oplodnění jsem měla pocit strašného hladu a následné zvracení, ale jinak nic..
vůbec to bylo moc zvláštní.... 🙂
ale jsem ráda že to bylo takhle a že jsem nezvracela....

misakulicka
21. srp 2008

Moje první těhotenství bylo naprosto bez nevolností-pouze jednou jsem šla spát s vandlíkem-co když náhodou-jinak opravdu ani jednou a máme naprosto zdravého klučinu...takže u nás neplatilo-když nejsou nevolnosti-je něco v nepořádku....až pak na těhu cukrovku, ale i tu jsme zvládli na výbornou...zato teď je mi nějak šoufl....furt bych spala, žaludek jak na vodě...holky...byla by legrace kdyby se nám povedlo druhé:o)malej má 5 měsíců 😀 😀

kacka.va
22. srp 2008

já taky nevolnosti neměla, jen jsem byla ze začátku hrozně ospalá a dělalo se mi blbě po jablkách a pomerančích. Zvracela jsem za celé těhotenství asi 4x

emjee
27. srp 2008

dandee • Včera o 09:39
ahojte tehulky...som v 7tt a vobec nemavam ranne ani ine nevolnosti....byva mi zle od zaludka ale to je tak vsetko...mate daktora podobne skusenosti?... mam sa radit medzi tie stastne ktorym nie je vobec zle...vracala som len asi 3 krat a to je tak vsetko...prosim poradte ...diky

lehna • 20tt • Včera o 09:42
Ahoj dandee,
nevolnosti ještě můžou přijít po 8tt. Já jsem třeba ta šťastná, která nezvracela ani jednou a žádné nevolnosti neměla.
Tak přeji, aby to bylo i u tebe

stresmenka • 2d • Včera o 09:45
dandee ja mam dve dietky a co su nevolnosti? To aj take nieco moze byt ja to vobec ale vobec nepoznam ani pri jednom akurat mi nechutilo moc jest prve tri mesiace pri obidvoch
Takze ziaden strach kazde tehulka znasa tehu inac

kacka.va • 1d • Včera o 09:47
dandee, tak to buď ráda. Já taky neměla žádné nevolnosti, jen jsem byla hrozně ospalá .

laola • 22tt • Včera o 09:54
Dandee, já jsem taky za celou dobu zvracela jen asi 3x. Bylo mi divně od žaludku, většinou když jsem měla hlad. Samozřejmě se u Tebe nevolnosti mohou ještě objevit...

anta • 1d • Včera o 09:55
Ahojky, já jsem neměla ani ranní ani odpolední ani večerní nevolnosti, kdyby mi nerostlo bříško, tak ani nevím, že jsem těhotná. Neboj, není to nic divného, klučíka mám zdravého a plného života, tak žádné starosti

tweetinkapp • 29tt • Včera o 09:55
No tak to si ozaj mozes zatial len gratulovat. Ja som tiez nemala ranne nevolnosti...maximalne take ake ty opisujes....mozno by som ani nezvracala...vlastne az do siedmeho mesiaca som ani nezvracala. to az ked mi robili test na tehotensku cukrovku, tak mi ta ich glukoza neurobila dobre

anta • 1d • Včera o 10:00
Tak ta glukoza je nechutná na lačný žaludek

dandee • Včera o 10:01
jej diky za odpoved baby ...hned som kludnejsia ze to nic nie je a dufam ze to bude takto dalej pokracovat...pekny dnik vam prajem

campi • 18tt • Včera o 10:24
NEbojte, nejste samotne:

poměrně čerstvá diskuze
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

A já Vám moc závidím

arizona • 10tt • Včera o 10:27
dandee, tak to vôbec nemusíš stresovať mňa doteraz nenatiahlo ani raz a ani mi nebolo zle (len od hladu ) a je to OK dúfam, že už som v tomto "za vodou"

funy • 22tt • Včera o 10:53
nakukla som do tejto temy, aj ked ja som uplne iny pripad. ja este stale vraciam. aj ked menej, ale stale. a to uz som v 23 tt
budte stastne ze vas to obchadza

mirica • 3d • Včera o 10:58
dandee - ja som počas tehu nemala nevoľnosti ani raz , nemala som ani žiadne iné príznaky tehu (bolesti pŕs a podobne) - a to som čakala dvojčiatka takže je to v poriadku

moni1412 • 1d • Včera o 11:10
dandee bud stastne ze je to tak ako to je ja som cez tehu vobec nezvracala.... trochu mi byvalo zle, ale to bolo uplne zvladnutelne..... je to ok.

fiallinka • 30tt • Včera o 11:19
dandee, buď ráda, a navíc to ještě může přijít - já jsem s dvojčatama ani jednou nezvracela, jen mi občas bylo divně

vieruna • 1d, 33tt • Včera o 11:39
dandee bud rada a uzivaj si, ze ti nie je zle. A ako aj baby hovoria, moze to este prist. Ja som pri prvom tehu bola nad misou nonstop od 8tt do 15tt. To sa dalo, lebo som byvala u mamy a nemusela som od tej misy ani odist. Pri druhom to iste, len sa mi k tomu pridali este aj paradne migrenky. Aby ma nemrzelo, a aby som nezabudla, ze sa popri tom musim starat este aj o syna a domacnost

zukab • 29tt • Včera o 11:43
myslim si, ze nie si jedina
ja som tiez nemala ziadne nevolnosti, ani ranne ani vecerne, proste vobec nic. ziadne chute, pachy, brucho rastie relativne pomaly a zatial nijako extremne, keby nebolo toho ani neviem, ze som tehotna
bud rada.
mam kamosky, co vracali 7 mesiacov vkuse

janajanajana • 1d, 10tt • Včera o 12:07
Ja sa tiez pripajam k tym, ktore nevedia, co je to zvracanie v tehotenstve. Teraz je to moje druhe tehotenstvo a ani pri prvom ani terajsom som vobec nezvracala, akurat rano pocitujem strasny hlad, z toho ma akurat trosku poboli zaludok ale hned ako nieco zajem, je po nevolnosti. I ked je pravda, ze rano mi nejde na chut vsetko, ale po tej 12 hod. sa citim uplne normalne a jem to co inokedy. Takze je to OK.

terina25 • 19tt • Včera o 12:11
dandee: a s čím chceš prosím ťa poradiť?? veď môžeš byť rada,že ti nie je zle.

Ja sa tiež môžem zaradiť medzi tie šťastné. Musím poklopať, že som nezvracala ani raz.občas mi je blbo, ale to väčšinou vtedy, ak sa nenajem.Ale ináč je všetko v pohode.

Takže nemusíš sa báť, žeby niečo nebolo v poriadku.

anta • 1d • Včera o 12:25
Holky berte to tak, každé těhu je úplně jiné, při prvním miminku můžete zvracet a u druhého můžete mít klid. To máte jako s miminky, na jedno zabírá to, na druhé něco jiného. Myslím, že tato témata jsou spíš pro inspiraci, jinak vše si musíte vyzkoušet samy Je ale fakt, že člověk tu najde spoustu "drahých" rad a uklidnění, když se mi něco v těhu nezdálo, hned jsem nakoukla do modrého koníka, zjistila jsem, že v tom nejsem sama a bylo mi hned líp

bebinka • 21tt • Včera o 12:28
Klid , já jsem taky z těch, co jim nebylo nikdy špatně, nezvracely...a jsem za to šťastná jako blecha Vůbec to neřeš a užívej si to

jarka82 • 1d, 12tt • Včera o 13:14
Ahoj tak to bud naozaj rada ze nemas ziadne nevolnosti. Ja ich mam za to asi aj za teba kazdy den vraciam a nemam chut do jedla,hlava ma boli,stale by som len spala a to som mala aj pri prvom tehotenstve celych 5 mesiacou to je nieco neprijemne ale ty bud rada a uzivaj si kludne dni bez bolesti bez zavrati jak ti ja len zavidim v dobrom slova zmisle takze bud rada a uzivaj si tehotenstvo ako mozes. Pa

fyalynka • 10tt • Včera o 13:25
ahojte, musim povedat, zer okrem dandee ste ukludnili trosku aj mna Pretoze tiez nemam ziadne
extremne nevolnosti, nezvraciam...asi mi je to odpustene, pretoze kazdy jeden mesiac pri MS som
stravila nad misou s krutymi bolestami Teraz ma obcas zaboli zaludok, ked som hladna - hlavne rano,
alebo ked zjem nieco, co sa mu zrazu nezapaci Ziadne chute, neprijemne vone, nic... Zato mavam
nafuknute brusko, zapchu, bolia ma prsia, som unavena viac a viac by som spala. Takze dufam, ze bude
vsetko ok a malicke porastie a bude zdrave

inka04 • 8tt • Včera o 13:33
dandee: joj, ako ti je dobre... ja som sa vratila dnes z nemocnice, kde som lezala na infuziach kvoli nadmernemu zvracaniu... bud len rada, ze ti je O.K

mywiel • 1d • Včera o 15:18
Mne bolo zle na zaciatku tehu asi tak mesiac a pol vkuse od rana do vecera, aj v noci, ale nezvracala som ani raz.

misha666 • 10tt • Včera o 15:23
ahojte kocky....ja som v 10tt a tiez nemam vobc ziadne problemy s nevolnostami... jem ale ovela menej ako pred tehu

dida_tn • 38tt • Včera o 15:42
Dandee, takisto mi nebývalo zle..občas žalúdok na vode, ale inak sa dalo..niektoré jedlá mi začali vyslovene smrdieť, tak som sa im vyhýbala, možno keby som ich zjedla, tak idú aj tak von..

vanilka2612 • 16tt • Dnes o 15:32
AHojte,
ja som zatial nevracala ani raz, niekedy mi byvalo zle,hlavne na zaciatku, ked som nevedela, ze z coho vlastne.AKurat nemozem citit ryby, ale zato sladke mooozem.Musela som vyradit jahodove telove mlieko lebo jeho vonu som nemohla

viktorie2
11. bře 2009

Díky všem za vaše příspěvky, je fakt, že se všude píše pouze o tom, jak se zbavit nevolnosti, ale už se nikde nezmiňují o tom, když je během těhu dobře🙂. Jsem v 8 tt a mně se dělá vždy zle pouze, když se nenajim 😵 a tak jim dost často, cca po 2-3 hodinách. A hned to přejde.

matso
12. bře 2009

Ahojte. Ja som zacala byt v poslednej dobe tiez nervozna kvoli tomu, ze vobec nemam pocit, ze som tehotna. Uplne na zaciatku (asi 3-4 tt) som mala aspon pocit na zvracanie a niekedy ma zabolelo v podbrusku, ale posledne 3 tyzdne uplne nic. Normalne sa neviem dockat dalsej kontroly u gynekologa, aby som pocula, ze je vsetko v poriadku (dufam). Jedine, co ma trapi, su bolesti hlavy, ale tie som mala aj pred otehotnenim.

kalo
12. bře 2009

Dle "povídaček" ženské bez nevolností čekají chlapce 🙂 Což berte prosím s rezervou...víte jak to je... 😉

elitera
12. bře 2009

kalo, blbě mi bylo zatím 2x, ani jednou jsem neblila a podle čínského kalendáře a dvou dalších "stoprocentních" metod čekam určo holku 😀 Nj, ty povídačky mají holt nízkou spolehlivost 😀

kyri
12. bře 2009

hehe, kalo, tak já se svým chlapečkem v břiše trpěla ranníma nevolnostma až do 37tt 😀

xsuzzi
12. bře 2009

mě nebylo špatně vůbec,od začátku do konce mi bylo fakt super,takže jsem si těhotenství jen užívala 🙂

makka
13. bře 2009

Já taky neznám žádné zvracení. Jsem v 11 týdnu a zvracela jsem jen 1x. Ze začátku jsem musela mít pořád něco v bříšku, ale teď to není tak akutní. Únava je veliká, ale chodím do práce, takže proto. Nevíte jak to mají maminy při porodu, když mají tak klidné těhotenství. Má na to nějaký vliv?

hupcza
13. bře 2009

jako musím se smát - proboha, proč se tady tak touží po tom, abysete se ploužily jako stím, zvracely, bily sebou o zem 😀 😀 ..některé ženské neví, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou (kdyby bylo zle, tak zase sedí v jiném fóru, kde píšíjaké jsou chudinky a jestli není něco zle, protožejim je zle 😀 😀)

já jsem za celou dobu těhu nezvracela ani jedinkrát a špatně mi v prvním trimestru bylo jen párkrát (spíš z přetažení), no a posledních pár dnů (se začátke 38tt) mě pálí žáha
a ani vteřinu jsem se nezabývala tím, jestli mé těhu náhodou není neplnohodnotné
prostě jsem si to užívla a nechal si závidět

kalo: možná toje pravda 🙂 ..já budu mít kluka 🙂

makka
13. bře 2009

HUPCZA - No, já jsem šťastná, že mě netrápí nevolnosti. Jen v práci se mě skor každý den ptají, jak mi je a jaktože nezvracím. Koukají na mě, že asi nejsem normální 🙂 Všechny zvracely a jaktože já ne. Aspoň mám možnost chodit do práce a neplácat se doma. Můžu jet na oslavu dědových 80. narozenin, aniž bych prozvracela cestu a celou oslavu. Vážím si toho a moc miminku děkuji, že mě takhle šetří. 🙂

liki205
13. bře 2009

No tak ja som nevracala ani len jeden jediný krát a nemávam žiadne nevolnosti, jediné čo je na mne iné že som večer skôr unavená ako obvykle. Ináč je všetko v pohode

mandula
13. bře 2009

ahojte, tiez sa pridavam, ja som nevracala zatial tiez ani jeden krat. Byvam len stale hladna 😀 a unavena. Ale inak ani neviem, ze som tehu. Este ze v pondelok idem na moje prve sono a konecne sa presvedcim, ze tam ten maly drobcek je. Hupcza - ja by som si celkom zelala, aby si mala pravdu. Tuzim mat chlapceka, ale jasne ze ak to bude cokolvek, nech to je hlavne zdrave - milovat ho budem nekonecne za kazdych okolnosti 🙂

silente
13. bře 2009

Tak já jsem za celé těhu zatím nezvracela ani jednou, vlasy jsem nikdy neměla lepší, pleť jak alabastr, přibývám jen do břicha ..... podle toho všeho by to prý měl být kluk.
A ono ne, holka je tam 😀

luciejadr
13. bře 2009

hihi pobavil mě příspěvek Hipszi. já jsem totiž taky neměla nic, těhu jsem zjistila až v 7tt a prostě pohoda až do konce a byla jsem přesně ta, co z toho byla špatná. že mi bylo tak mooc dobře. myslela jsem si, že kdybych zvracela, tak že aspon vím, že je vše v pořádku, že jsem těhu, že se z mimi nic nestalo a je tam kde má být a tak 😅 no tak ted vím, že to byla jen má naivita a těším se že další budoucí těhu jednou budou stejně super jako bylo ted 😉 a přeji ho všem.

iinuska
14. bře 2009

Ahojte, mne zatial zle nebolo a dufam, ze uz ani nebude. Jedine byvam straaasne unavena...

deathy
14. bře 2009

Ahoj, tak jak už tady asi bylo psáno, patřím k těm šťastným, kterým za celý těhu nebylo špatně.
Ani jednou sem nezvracela, žádný průjmy, žádný divný chutě...prostě sem byla úplně "normální".
Jediný co mi bylo, bylo to, že sem prvních pár měsíců byla trochu víc spavá, ale k tomu dopomohla i škola. Takže asi tak. A vlastně do teďka (přenáším už pár dní) mi bylo fajn, kromě jednoho ee večera teď ve čtvrtek, protože sem asi něco blbě snědla co mi nesedlo. Takže zase to není v rámci těhu.

A fakt sem ráda za to, že mi blbě nebylo a ani mi to nepřišlo nějak špatný nebo že je něco v nepořádku. Ani by mě nenapadlo o něčem takovym přemýšlet. Naopak, vždycky sem se u dr. mohla usmívat a oznamovat, že mi nic neni. A těšilo mě, když mi všichni řikali, nebo ještě i teď občas to někdo poví, že mi moc závidí to těhu, že na mě neni nic jinýho kromě břicha.

pizicek
14. bře 2009

hojte baby tak ja som pri prvom tehotenstve nemala vobec ziadne nevolnosti ,ale teraz som prezivala hrozne muky vracanie nevolnost a vsetko co ktomu patri . 😉 taraz sa to konecne upokojilo a zacinam si vychutnavat tehotenstvo 🙂

mili84
14. bře 2009

Ahojda holky, tak já jsem kromě bolavých prsou a šílené ospalosti tak do půlky 4.měsíce neměla a nemám vůbec žádné těhu příznaky 😉 Můžu zlikvidovat celou lednici a čuchat k čemukoliv a blbě se mi prostě neudělá...zvracela jsem jednou, když jsem měla chřipku, tak z teploty, jinak ne...Takže u mě (snad zatím) uplně v pohodě 😉 jsem za to vděčná a přeji to všem 😵

mili84
14. bře 2009

..jo a nikdy jsem se teda fakt nezaobírala tím, jestli to je nebo není v pořádku 😀 prostě každá jsme jiná 😉

anielik
14. bře 2009

ahojte, ani mne nebolo zel ani pri prvom ani pri druhom...zatial 😉

zitaje
14. bře 2009

Ja som pri prvom tehu tiez nemala ziadne nevolnosti, a tak celkovo mi nic nebolo, len mi nohy puchli ku koncu, ale este 10 dni pred porodom som bola robit. Dieta zdrave.
No ale druhe tehotenstvo bolo ovela horsie. Najprv mi bolo stale zle a palila ma zaha, potom som vracala, a od 5. mesiaca mi tvrdlo brucho, a nakoniec som este mala stres z toho, ze som akoze prenasala (podla lekarov; ja som si vyratala tp asi tak, ako sa mala nakoniec narodila).

lienka79
15. bře 2009

ja som mala 3 tehotenstva , z toho jedbo uspesne..ani pri ejdnom som nevedela,co je nevolnost,vobec som nezvracala..akurat ma prve tyzdne napinalo pri unmyvani zubov..
A maly sa narodil zdravy a krasny...takze take trafene nazory nepocuvaj 😵

terry2
19. bře 2009

Já jsem neměla také vubec žádné nevolnosti,pouze v prvních týdnech jsem měla večer pocity na zvracení,ale nezvracela jsem ani jednou,a ještě bych zmínila unavu,byla jsem hodně spavá,ale to taky jenom prvních pár týdnu.Po zbytek těhotenství jsem žádnými nevolnostmi netrpěla-za což jsem byla šťastná-až do nástupu na mateřskou jsem chodila-později se i kulila 😀 do práce

milik75
20. bře 2009

Ahoj, ja mela cele tehu bez priznaku, stejne tak jako moje mama. Krome paleni zahy jen ke konci tehu mi ani jednou nebylo zle, zadny tlak v prsou, zadne chute, vune...proste NIC! A mam krasne zdrave mimi. A ted jsem opet tehu a opet nic. A nekde jsem cetla, ze 10% zen nemusi mit zadne priznaky a vse je ok. Takze se zbytecne NESTRESUJ!!

marticumacek
22. bře 2009

Taky jsem šťastná,že se mi zvracení vyhnulo.Parfémy používám pořád stejné a ani jídlo mi nevadí 😉 Ze začátku jsem musela hodně spát,i přes den.Ale spánek je určitě příjemnější než nevolnost 🙂

reni7
22. bře 2009

ahoj-tak já můžu dělat reklamu na bezproblémové těhu,od začátku nevím že sem těhotná,teď už teda ám břicho,ale celou dobu můžu jíst i cítit vše a nic mi zle nedělá,akorát mě do začátku 6 měsíce trápila zácpa,ale už je to lepší. 😎

zuzik_p
22. bře 2009

Ahoj, ja jsem take mela naprosto bezproblemove tehu. Ze zacatku mi byvalo nevolno, ale zjistila jsem, ze pokud jim casteji, tak je to ok.
Andilek, da se takovyto porod take objednat? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru