Těhotenství bez nevolností. Jak jste na tom vy?

lisounek
31. pro 2007

ahojte holky, znate to nektera?? slysela a cetla jsem spoustu nazoru, ze je to spatne a ze pak neni neco dobre nebo naopak, ze je proste kazda z nas jina a nekomu proste byt vubec spatne nemusi - zajimaji me Vase nazory a podnety. sama jsem na zacatku tehotenstvi a az na vyjimky, je mi vcelku dobre. Diky za Vasi spolupraci 😉

kristi
22. bře 2009

mne bylo dobre taky, jen jsem se naucila snidat, a jist prubezne porad

daduska11_
28. bře 2009

mne doteraz zle nebolo ale som len v 6tom tyzdni 🙂

pink_lady
29. bře 2009

v 6.tyzdni este ani mne nebyvalo zle 😀

jeudi
29. bře 2009

prvni tehu mi vadily vune cigarety a vsechno mozne...nynejsi tehotenstvi ani nevim,ze jsem tehotna nebyt pohybu a zvetsujiciho se briska tak jsem porad stejna 🙂

lehna
29. bře 2009

ahojte,
já taky měla celé těhu bezproblémvé. žádné nevolnosti, žádné záchvaty žravosti, nevadily mi různé pachy, prostě jsem fungovala úplně stejně jako kdybych nebyla těhu, nebýt rostoucího břicha,tak o tom ani nevím,že jsem těhu🙂. jen ze začátku jsem byla večer hodně unavená, chodila jsem spát už třeba v 8. ale to trvalo tak ani ne měsíc.

kotenko
29. bře 2009

Ja som mala tak sito bezproblemove tehotenstvo. Ziadnen evolnosti, ziadne tocenie hlavy, ziadne extra zrave chute. iba cokolada a osuchy 😉

labradorik
31. bře 2009

Ahojte ja som nemala vobec ziadne tehotenske maniere a ani zatial nemam.ani zle mi nebolo,ani ma prsia neak nebolia,ani chute nemam -obcas na melon.ono je to asi o tom ze kto je ko precitliveli,alebo neviem no nikoho sa nechcem dotknut,kazdy to preziva inak. 😉

andrea12737
1. dub 2009

Ahojte, no ja som pri mojom prvom tehu nemala vobec ziadne nevolnosti, vsetko bolo super, az na bolesti prsnikov, a neskor prezieranie, lebo som prestavala fajcit. Teraz mam aj nevolnosti-su to bolesti zaludka, palenie zahy, aj teraz som prestala fajcit, ale s tym rozdielom ze este pred 4dnami som mala 2kg navyse, a odrazu sa kamsi vyparili, takze som v podstate nepribrala nic-koncim 2mesiac zajtra a uz mam viditelne brusko. Dnes bude prvy ultrazvuk tak uvidime...

macalc
1. dub 2009

Ahojt.Ja cakam svoje rve babo a nemam ziadne nevolnosti, kazdy sa ma pyta ci mi nie je zle neviem co vsetci stim maju.Ato ze bolia prsia to mozem potvrdit aj ja uz mozem zabudnut na spanok na bruchu uz sa mi neda ale nejako to vydrzime sak to stoji zato!!Zajtra idem na prvy ultrazvuk takze uvidime co povie lekar....

bleelka
2. dub 2009

ahojte kocky, no mna len boleli prsia a podvecer mi byvalo nevolno pokial som sa nenajedla ale to len par dni, citliovost na pachy tiez bola par dni a aj unava... spavat chodim stale skorej nez zvycajne...
ale od vcera ma uz prsia bolia menej a ani dnes uz nie, iba naozaj malinko a uz ani zle mi nebyva, tak sa zacinam obavat ci je vsetko ok.... keby mi nic nebolo od zaciatku, tak sa netrapim, ale ked uz nevolnosti trochu boli a presli, tak sa mi to moc nezda... co si o tom myslite? mali ste niektora nieco podobne v 9tt? vdaka za odpovede

andrea12737
2. dub 2009

ahoj bleelka, no mne bolo asi tyzden po oplodneni stale zle, teraz som tiez v deviatom tt a tiez mi nevolnosti ustupaju, u mna to sice este nie je take ok, ako u teba,ale je to citelne lepsie.myslim si ze je to v pohode...

bibione
1. kvě 2009

ahojte holky,som v 7 ci 8 tt...tazko povedat 🙂 a tiez som si fandila,ze mi nic nieje. a ako na just,hned na druhy den to zacalo 😠 ...nevracala som,len mi bolo tak strasne tazko,ledva som dychcala,zaludok ako na lodia a katde rano som prerevala az do poobedia...teda nic moc...ale dosla som na to,ze ked sa najem vcasne,je to ok 😀 ...takze dnes po tyzdni utrap je mi zase tak dobre ako predtym...akurat,ze mam brucho ako melon...hold to vsetko co som pozrala nechce von 😅

macalc: ty si v 13tt a az teraz ides na prvy uzv?? lebo ja som bola pred tyzdnom 😨

bleelka: bud rada,ze nevolnosti presli...nieje to bohvie co...to vobec neznamena,ze sa nieco zle deje 😉 ...prve 2tt ako som zistila,ze som tehu,som spala aj 16 hodin a stale mi nebolo dost...teraz uz vydrzim dlhsie,aj ked ziva sa mi riadne.
inac...tie prsia...tie boleli riadne,ale ako nevolnosti presli,bolia menej
napr. moja mama,ked ma cakala,jej nebolo absolutne nic...tak dufam,ze to bude baba 😉

tobina5
19. kvě 2011

ahoj holky, mám doma dva krásné syny, při kterých mi bylo na začátku těhotenství zle, teď čekáme po půl roce snažení třetí mimčo, jsem tedy teprve ve 4 týdnu,( ale to mi bylo už v tu dobu s klukama blbě) a nemám zatím žádné nevolnosti, dokonce mám i chuť na kafe,rádi bychom třetí holčičku, myslíte, že je možné, podle toho, že je to těhotenství zatím jiné, tedy, že mi neni blbě, abychom čekali fakt holčičku?

annamarieveronika
20. kvě 2011

Ahoj holky, jsem v 9 týdnu a špatně mi není a nebylo ... 😀 Paní doktorka mi řekla, že jsem jedna z mála maminek co na ty nevolností netrpí. Myslím, že to mám po mamince 😉 ... Ani při jednom z 5 těhotenství jí nebylo špatně. Jen prý párkrát když se přejedla 😀 ... !
Paní doktorka se netvářila, že by na tom bylo něco špatného ... spíš naopak 🙂
takže jsem opravdu ráda, že mi není špatně ... Stačí mi, že chodím třeba 4krát za noc čůrat 😀 !!!

bufina
20. kvě 2011

Já mám za sebou dvě těhotenství a nikdy mně na začátku špatně nebylo. V obou mně to chytlo až kolem 20tt a nevolnosti trvaly asi měsíc.

haniplanetka
23. črc 2012

u mě to začalo v 8. týdnu, tak co dva dny zvracím. No romantika. Máma problila se mnou celé těhotenství, tak uvidíme...

grurad
24. črc 2012

Ahoj holky, tak já kdybych neviděla mimi na ultrazvuku, tak si myslím, že nejsem těhotná...v 6.tt jsem si to vše odbyla...citlivost na pachy, trochu žaludek na vodě, únava...ale pak zase v pohodě. Teď si sem tam přes den pospím. Mamka když byla těhotná se mnou, blila celý první trimestr a se setrou zase pořád jedla. 😎

stepankakr
20. bře 2013

Ahojky....jsem moc ráda že tady funguje tahle diskuze...jsem 8+2 tt,loni jsem v 6 týdnu potratila a tak mě teď děsí každá změna mého těla...zvracela jsem jen 2x a to v 6 týdnu a od 5 do půlky 7 jsem měla bolesti v podbřišku a ze dne na den jak když utne...není mi vůbec nic...jsem z toho trochu nesvá....pan doktor mi v 7 týdnu vyšetřil a tluče nám už srdíčko (opravdu krásné 😀 )...každopádně na kontrolu jdu až 28.3. a tak mám strach jestli je vše v pořádku....máte taky s náhlým ústupem bolestí a nevolností taky nějakou zkušenost???

kkklarka
30. dub 2013

Asi patřím k těm štastným 🙂 špatně mi nebylo ani jeden den,chuťě jsem neměla a až teď ve 32 tt je na mě konečně poznat že jsem těhotná ne přejezená 😀

tess007
13. říj 2013

Ahoj holky, jsem v 9tt a špatně mi nebylo ani jednou. Nemám vůbec žádné negativní příznaky. teda - kromě toho, že mě bolí prsa. Takže paráda. Snad se neraduji předčasně 😉

sisulenka
19. říj 2013

ahoj, jsem na tom úplné stejné jako tes007

elastiq
20. říj 2013

Mě bylo nevolno vždy dopoledne, tak kolem toho 2.-3.měsíce těhotenství, bylo to podobné, jako když vám je třeba špatně při jízdě v autě, pomáhalo mi na to pití vody a naštěstí to netrvalo dlouho

pisisvori
21. říj 2013

ahoj mě bylo malilinko divně (spíš jako motání hlavy a slabo než špatně od žaludku) první týden co jsem zjistila , že jsme těhotná, pak už mi vůbec nic nebylo )teda byla jsem víc ospalá) až asi od 30tt mi začali otékat nohy...jinak kdyby mi nerostlo břicho tak nevím, že jsem těhu. Těhotenství bylo zcela bezproblémové a dcera úplně zdravá narozená 39+6tt císařem kůli poloze KP, 3950g a 49cm🙂🙂. Sestra taky u žádného těhotenství nezvracela...u druhého jí pálila jen žáha....oba kluci zdraví přes 4kg a 52cm🙂

partyzanka91
11. pro 2013

Já od začátku těhu bez příznaku. Poznala jsem to dle ms co nepřišla a pak bolesti prsou a větší ospalost. Toť vše. No možná ještě zvýšená chuť na vanilkový puding v prvním trimestru. Ale nic světoborného co by jednoznačně ukazovalo na těhu. Už se ani nedivím tomu že některá to do 5tého měsíce ani nepozná, mít u toho krámy tak nevim nevim

malkapalka
7. led 2014

ahoj, já teda nezvracím, ale pocit na zvracení mám a k tomu nechutenství a v noci nespím, tak si říkám, co je horší, jestli se ráno vyzvracet nebo trpět celé dny 😒

keitinka
15. dub 2014

Ahoj. Ja jsem zadne nevolnosti nemela. Co me ale trapi uz od zacatku je priserne nadymani...asi je to neco za neco. 🙂

bielamacka
20. kvě 2014

šťastné to ženy.... mně je tak blbě, že mě ani Google nenajde 😀 Jsem pořád unavená, všechno mi smrdí, zvedá se mi žaludek, bolí mě hlava, mám závratě, jsem zkráceně pytel s*aček s prominutím...... opravdu ze srdce závidím těm, které píšou, že jim nic není a ještě se strachují, jestli to je v pořádku 😀 Skákala bych radostí, mít to stejně 🙂

daskagal
30. črc 2014

Mně bylo špatně jen na začátku, ale ne pouze ráno, pěkně celý den. Nicméně zvracet mi nešlo. Za první tři měsíce jsem zhubla 5 kilo. Pak už bylo všechno super, akorát mi přestala chutnat čokoláda a to jsem na ní byla do té doby skoro závislá 🙂

terezzz_zl
20. srp 2014

Bylo mi špatnou jednou, asi čtvrt hodiny a zvracet jsem za dvě těhotenství nezvracela ani jednou. Oba jsou to chlapečci a jsou zdraví, i porody bez problémů. Tak nevím, nějak jsem si připadala, že těhotenství mi maximálně vyhovovalo, fakt jsem si to užívala a bylo to pro mě opravdu potěšení. Fakt mi to jaksi sedlo nebo co, prostě to bylo super a chtěla bych ještě 😎

niky6784
26. únor 2015

Mě bylo při první těhu úplně dobře, nic mě nebolelo, nebylo mě zle a těhotenství skončilo v 5 měsící kvůli vývojové vadě :( Ted jsem těhotná podruhé, jsem v 9 tt a je mi zle už skoro tři týdny a to tak,že jsou dny kdy nevylezu z postele...takže je to fakt hodně individuální, já nevěřila,že když se nezvrací, tak je něco špatně, ale podle sebe bych tomu i věřila, ale je to asi fakt hodně individuální

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru