Bez tatínka. Jak to snáší děti?

krokodilek
21. srp 2011

Zdravím - chtěla bych založit diskuzi o dětech kteří "nemají" tatínky. Ráda bych se dozvěděla jak to děti snáší když nemají tatínka jako jiné děti - myslím ty případy když jim tatínek třeba umřel nebo se o ně nestará nebo je vídá jednou za dlouhou dobu. Náš případ je že tatínek je hodně a často pryč - než jsem zjistila, že jsem těhotná rozešli jsme se. Na malou, ale posílá peníze (celkem dost - což se divím, že mi takovou částku sám nabídl a bez soudu a podobných tahanic), různé dárečky, já mu posílám fotky apod. jinak se o ni ale nezajímá. Navíc mi sám řekl, že peníze posílat bude - abych ji nemusela živit sama, ale jako otec se hlásit nebude.... Spíše jako hodný strejda...
A co vy máte to některá takhle? Ráda si s vámi o tom popovídám... Velmi ráda bych se dozvěděla jak to děti nesou, jestli mají problémy, nebo třeba když jim řeknete "tatínek od nás odešel" jestli ho nenávidí....
Díky všem co přispějí do diskuze 😉

mamina1983
29. led 2013

@krokodilek .Ahoj. Ja mam dve dcerky maju 5 a 6 rokov a tiez sme bez ocka.Uz to budu 2 roky,co zomrel.Zo zaciatku to bolo velmi tazke,vlastne stale to mame tazke,ale musime ist dalej.Viem,ze im velmi chyba,ale myslim si,ze na svoj vek su velmi statocne.Velmi nam pomaha moja mama,pri ktorej teraz byvame.